Géén boekingskosten

Hotel
GriekenlandZakynthosAlykanas
/fotos?picId=[PLACEHOLDER]-1
/fotos?picId=[PLACEHOLDER]-2

Benieuwd naar de prijzen?

We hebben de beste aanbieders voor Hotel Zante Village voor je op een rij gezet:

7.1GoedScore uit 224 reviews

Meer hotel info

224 Reviews over Zante Village

• 6Katarzyna Fakoska05-09-2018

Średniej jakości wakacje

Hotel ogólnie ładny położony na spokojnej wsi dzięki czemu można było wypocząć od zgiełku ztłoczonego turystami miasta, pokoje duże klimatyzowane codziennie sprzątane mieliśmy ładny widok na góry i basen który był ogromny woda w nim ciepła i czysta, jedzenie niestety monotonne i szpitalne w smaku okropna kawa rozwodnione mleko mało owoców pomimo że było to środek lata,jedna z pan z recepcji wiecznie niezadowolona i niemiła dla gości równiez pani obsługująca w snacks bar bardzo nerwowa po za tym reszta pracowników bardzo miła zawsze uśmiechnięta i pomocna, po za tym klimat w tym hotelu był okropny około 89% Polaków na 90% nie potrafiło się zachować upijali się prawie do nie przytomności,chamskie zachowanie do baranek, wieczna walka o leżaki, rzucali się na jedzenie jak zwierzęta,jeden do drugiego wrogo nastawiony, nikt z nikim nie rozmawiał,czuliśmy się tam jak w Big brother a nie jak na wakacjach na które przyjechaliśmy wypocząć po za hotelowym klimatem okolica ładna pogoda świetna w pobliżu hotelu sklepy z pamiątkami i spożywcze apteka wypożyczalnia samochodów u Dimitria który rozmawia po Polsku, biuro wycieczkowe u Zuzy, ładna plaża chociaż nie tak zachwycająca jak w reklamach z biur podróży podsumowując wakacje średnio udane

• 2Eten
    • 4Kindvriendelijk
    • 9Hygiëne
  • 5Ronny,Peggy,Tessa en Lars01-09-2018

Niks voor Belgen

Ik heb hier geen andere Belg , Nederlander , Italiaan of Duitser , zelfs niemand van de touroperator gezien. Reden : het eten was echt niet te doen zelfs het ontbijt was niks. Drank in heel kleine bekertjes en de echte cola moet je betalen. Ik heb op mijn vele vakanties al wat gezien , maar dit sloeg alles zelfs de vissticks waren niet te eten. Wij hebben meer goedkoop en lekker gegeten buiten het hotel dan erin! Ik heb nog nooit één negatieve beoordeling geschreven maar dit wilde ik jullie niet onthouden! Laat dit hotel maar voor de Polen en schrap het maar voor al de anderen uit het aanbod!

• 3Eten
    • 5Kindvriendelijk
    • 6Zwembad
    • 6Hygiëne
  • 8Sebastian01-07-2018

Fantastycznie miejsce

Ten hotel jest godny polecenia obsługa bardzo miła jedzenie dobre basen duży i blisko do morza

• 9Eten
    • 9Hygiëne
  • 8Magdalena29-03-2018

Spokojne miejsce

Polecam rodzinom z dziećmi. Miejsce ciche i spokojne. Byliśmy z dwójką dzieci i wróciliśmy zadowoleni. Do morza spory kawałek. ale dowoził nas busik więc byliśmy na miejscu w przeciągu kilku minut. Basen duży z brodzikiem dla maluchów. Polskie animacje. Jedzenie dobre, choć wiele osób narzekało na brak urozmaicenia. Moim zdaniem zupełnie bezpodstawnie, no chyba, że każdy z marudzących posiłki w domu ma serwowane w postaci uginającego się szwedzkiego stołu... Sporo owoców, kawa, sok pomarańczowy, rozmaite pieczywo i sporo dań do wyboru zarówno zimnych jak i ciepłych. Do kolacji dla chętnych wino, no i oczywiście przepyszne desery. Wadą jest na pewno brak pobocza w drodze do centrum, no i samo centrum miasteczka. Nic specjalnego. Hotel położony jest daleko od ruchliwej ulicy i dzięki temu jest bezpieczny dla dzieci. Pokoje sa przeciętne, ale schludne. Mnie przeszkadzała wanna, w takich miejscach prysznic byłby bardziej na miejscu. Stosunek jakości do ceny adekwatny. Zawsze można zapłacić dwa razy więcej i wybrać ekskluzywny kurort. My przy wersji all inclusive byliśmy najedzeni i nie grymasiliśmy. Kwestia podejścia. Polecam.

• 8Eten
    • 7Kindvriendelijk
    • 9Zwembad
    • 8Hygiëne
  • 6cj16-10-2017

Zatte, luidruchtige en opgeblaasde Polen

Hotel is veroudert maar personeel doet zijn best om alles netjes te houden, deze zijn uiterst vriendelijk en zeker hét pluspunt van het hotel. Het is vervelend als je altijd moet opboksen tegen arrogante Polen, het verblijf was gewoon van hen, luidruchtig en dronken tot 4u 's morgens om dan een ganse dag met een dikke kater aan het zwembad te liggen. Volgens het personeel betalen zij hun loon dus zwijgen is de boodschap. Wij Belgen konden niet liggen aan het zwembad waar wij wouden, nee nee dat werd door hen bepaald. Het eten was in buffetvorm, als het uur daar was waren zij de eerste die opdringerig aanschoven, om dan hun borden de helft achter te laten.Het eten was lekker maar weinig variatie. Wij hebben een auto gehuurd in de aanpalende straat van het hotel, terug vriendelijke mensen, veel op ons eigen ritme gezien van het eiland die trouwens prachtig was. Nog een woordje over de vlucht, in onder aanneming van touroperator, gewoon de beste vlucht ever. Geen pluim voor touroperator bij wie we geboekt hadden, juist bij aankomst aan de luchthaven iemand gezien, voor de rest moest je uwe plan trekken, dus volgende keer ander agentschap!!!

• 8Zwembad
    • 7Hygiëne
  • 9Ania16-07-2016

super miejsce dla rodzin z dziećmi

Hotel ładnie polozony blisko sklepików, barów, do plazy jakies 10 -15 minut spacerkiem,(dla leniwych busik) jedzenie smaczne - brak owoców morza - dla nas to był plus bo ich nie lubimy, tylko ostatniego dnia były kalmary w cieście, potrawy bardzo rózne - makarony, mięso - jagnięcina, kaczki, kurczaki, schab, szaszłyki + ryz, ziemniaki, frytki; poza tym sałatki, sery, owoce - arbuz, trochę melona, słodycze - ciasta, pianki, itp + lody - bardzo smaczne- kazdy znajdzie cos dla siebie, LUNCH BOXY to smutek -nieobrana pomarańcza, tost z szynką i serem i butelka wody(to akurat ok) - ale mozna zrobic sobie kanapki samemu na stołówce, wtedy ma się takie lunch boxy jakie sie chce. w all inc Cola, sprite, fanta -to ich lokalne odpowiedniki, za oryginalne trzeba płacic, soki to bardziej napoje, ale nam to nie przeszkadzało, BASEN bardzo duzy od brodzika po 1,80 cm. - przecudny. My mielismy pokój rodzinny z widokiem na basen - duży, super, polski kanal to tylko TV POLONIA, ale w pokoju siedziało sie tylko wieczorem przed snem, wiec nie przeszkadzało nam to. OGOLNE wrażenia bardzo pozytywne - POLECAM rodzinom z dziećmi, tym którzy nie oczekują złotych klamek :)

• 9Eten
    • 10Kindvriendelijk
  • 1Banier31-08-2015

plus jamais!Méfiance publicité mensongère!

Surtout évitez cette hôtel!A moins que vous n'aimiez entendre tous les jours hurler les diffuseurs de dancing chaque nuit!Impossible de dormir!Ne croyez pas la publicité qui vous dit que l'endroit est calme,j'ai du fuir l'hôtel et à 5OOm dans un autre hôtel on entendait encore leur vacarme!La nourriture est la même tous les jours et vous mangerez dans un réfectoire!Ne comptez pas non plus que votre agence de voyage vous aide,il s'agit d'un "connected hôtel"où il n'y a pas d'agent de votre compagnie!Neckermann m'a proposé 4 jours plus tard après que j'aie réussi à les joindre un autre hôtel à condition que je paie plus cher!!

• 2Eten
  • 9Ola28-08-2015

Fajny hotel ale nie dla malkontentów

Generalnie czysty, przyjemny hotel, z pięknym basenem i przemiłą obsługą. Barman Orfeusz chyba zostanie reklamówką hotelu, bo robi jak wynika z różnych opinii najlepsze wrażenie na gościach ;) Fakt bardzo miły człowiek. Pomyłką były natomiast nasze polskie animatorki (kompletnie nie odnajdywały się w swej roli, jednej nie było widać, druga Nikola - zachwycona była sama sobą) i generalnie brak rozrywek oprócz basenowej siatkówki. Przez pierwszą połowę lipca 2015 kompletnie nic się nie działo, oprócz wesela szefa hotelu i imprezy urodzinowej jakiegoś małego Greka z sąsiedztwa. Fajne doświadczenie,ale to nie były imprezy dla gości. Środowe wieczory greckie się nie odbyły, nie wiadomo dlaczego. Fajne imprezy oferują tawerny w miasteczku, polecamy Lemon Tree, także jak ktoś chciał to mógł się rozerwać. Jedzenie bardzo dobre, dużo, do obiadu co niespotykane w Grecji była bezpłatna woda, kawa, herbata, mimo że nie korzystaliśmy z All. Warto zwiedzić całą wyspę, jest przepiękna

• 10Eten
  • 7vdWeert27-08-2015

Leuk hotel

Vorige week teruggekomen van een verblijf van 2 wk in dit hotel. Op zich een goed hotel, schone ruime kamers, goede schoonmaak. Het eten is goed, altijd warm echter erg weinig keuze. Vooral voor kinderen die niet van pasta houden is er weinig keuze, je zag veel kinderen brood eten s avonds (bijv nooit patat). Mooi ruim zwembad met altijd , zelfs dus in hoogseizoen, lege ligbedden. Via een kleine wandeling zit je zo in het centrum en het strand is een kwartiertje lopen. Wat ons echter tegenviel is dat het hotel voor 95 procent bezet wordt door Polen. Wij waren het enige Nederlandse gezin. Hierdoor is de animatie ook in het Pools en wordt er niks in het Engels gedaan. Het personeel van bijv de bar is hierdoor ook erg stug omdat ze gewend zijn aan het Poolse volk. Dus wil je wat gezelligheid van wat Nederlanders om je heen dan moet je hier dus echt niet heengaan. Ga je voor rust en een schoon ruim hotel, dan is het een goede keuze.

• 8Zwembad
  • 5Robert10-08-2015

Miejce ogólnie ładne.

Wrażenia bardzo dobre. Podróżowaliśmy z biurem.Po dotarciu do hotelu i zakwaterowaniu się, okazało się że mamy zamiast normalnego łóżka , łóżko polowe wyglądające jakby miało ze 30 lat. Po dwóch interwencjach w recepcji wstawiono nam normalne łóżko. Odległość do centrum spoko,5 minut spacerkiem. Obsługa bez problemów. Wyżywienie to indywidualna sprawa każdego. Ale czytając opinie innych turystów przed wyborem tego hotelu sprawdziły się nie które. Śniadania cały czas te same, ale można było coś wybrać. Za robienie jajecznicy to lepiej niech oni się nie biorą. Obiady też powtórki ,ale tak jak pisałek każdy znajdzie coś dla siebie. Uważam że kolacje najlepsze. Podawano też dużo arbuza,troche melona i ciast. Pokój mógłby być odświeżony, łazienka w miarę. Brak ciepłej wody rano. Za to morze rekompensowało wszystko. Woda cieplutka. Basen piękny i duży.Tylko żeby być na leżaku to trzeba było wstać o 7 rano i go sobie zająć. Polecam dla mniej wymagających.

• 3Eten

• AirconditioningBeschikbaar
  • 24-uurs receptieBeschikbaar
  • LiftenNiet beschikbaar
  • CafeBeschikbaar (1)
  • Kleine supermarktBeschikbaar (1)
  • WinkelsBeschikbaar (1)

• TVBeschikbaar

Entertainment

• BuitenzwembadenBeschikbaar (1)
  • KinderzwembadBeschikbaar (1)
  • Pool barBeschikbaar (1)
  • LigstoelenBeschikbaar (1)
  • ParasolsBeschikbaar (1)
  • SaunaNiet beschikbaar
  • SportschoolNiet beschikbaar
  • TafeltennisBeschikbaar (1)
  • BasketbalBeschikbaar (1)
  • Beach volleybalBeschikbaar (1)
  • EntertainmentprogrammaBeschikbaar (1)
  • TennisNiet beschikbaar
  • DartsBeschikbaar (1)
  • Biljart en/of snookerBeschikbaar (1)
  • Aantal zwembadenBeschikbaar (1)

Afstand in meters

• Strand1 km