Atrium





Deze accommodatie heeft een score van 8
Voor deze boeking heb je de laagste prijsgarantie
Over Atrium
Ontdek het charmante Atrium, een parel van een hotel dat hoog scoort met zijn schilderachtige ligging en de ongerepte schoonheid van natuurlijk gesteente en hout. Dit zelfontworpen meesterwerk van de betere middenklasse belooft een vredige en ontspannen atmosfeer. Met een prachtig openluchtzwembad en een adembenemend zandstrand op slechts een steenworp afstand, biedt Atrium het perfecte decor voor een onvergetelijke vakantie.
De ligging
Atrium geniet van een ideale ligging op een pittoreske berg omgeven door dennenbomen, bovenaan het uitnodigende zandstrand van Platanias, slechts ongeveer 150 meter verderop. Het centrum van de stad ligt op circa 9 km afstand, waarmee culturele uitstapjes en ontdekkingstochten binnen handbereik zijn. Voor vakantiegangers die de omgeving willen verkennen, is fietsverhuur beschikbaar, wat een leuke manier biedt om de nabije omgeving te verkennen. De afstand tot de luchthaven maakt het ook gemakkelijk voor reizigers om hun vakantiebestemming te bereiken en te vertrekken.
Het hotel en de faciliteiten
Atrium blinkt uit met zijn uitgebreide faciliteiten die elk verblijf omtoveren tot een onvergetelijke ervaring. Het hotel telt 75 niet-rokerskamers verdeeld over 7 verdiepingen, alle toegankelijk met een lift. De receptie staat altijd klaar om te helpen met elke vraag. Wi-Fi, een bioscoop, diverse winkels, een betoverende tuin, een speelplaats, een speelkamer, en een bibliotheek zijn slechts enkele van de voorzieningen die vakantiegangers kunnen verwachten. Parkeergelegenheid, een oppasservice, autoverhuur, een medische dienst, roomservice, en zelfs een kapper verhogen het gemak. Het zwembadgebied, met een apart kinderzwembad, zonneterras, ligstoelen en parasols, staat garant voor ontspanning en plezier. Voor de actieve vakantieganger zijn er activiteiten zoals tennis, paardrijden, en diverse watersporten.
Eten en drinken
In Atrium wordt eten en drinken groot geschreven, met een breed scala aan gastronomische voorzieningen. Vakantiegangers kunnen genieten van maaltijden in een restaurant met airconditioning, nippen aan drankjes in de bar of zich tegoed doen aan een veelzijdig ontbijtbuffet, middagmaaltijden en een avondbuffet vol variatie. Dieetgerechten en kindermenu's zijn op aanvraag beschikbaar, naast speciale menu's. Of men nu kiest voor halfpension of volpension, elke maaltijd belooft een culinair avontuur te zijn.
Goed om te weten
Houdt er rekening mee dat Atrium in het algemeen niet geschikt is voor personen met een mobiliteitsbeperking, tenzij anders aangegeven in de productbeschrijving. Het hotel accepteert bekende creditcards zoals American Express, Visa en MasterCard als betaalmethode. De toeristenbelasting en eventuele klimaattoeslagen zijn nog niet inbegrepen en dien je ter plekke te voldoen. Sommige faciliteiten zijn tegen betaling en kunnen mogelijk niet het hele jaar geopend zijn vanwege het weer, het seizoen, onderhoud of bezetting.
Faciliteiten
Faciliteiten
Fietsverhuur
Parkeerplaats
TV kamer
Airconditioning
Internet
Hotelkluis
Wisselkantoor
Liften
Winkel
Bar
Spelletjeskamer
Restaurant
Restaurants met airconditioning
WiFi
Room service
Wasservice
Cafe
Kinderopvang
Speeltuin
Wasserette
Kamerfaciliteiten
Badkamer
Douche
Bad
Haardroger
Satelliet en/of kabel tv
Internet
Koelkast
Airconditioning centraal geregeld
Kluis
Balkon terras
TV
Bidet
Centrale verwarming
Tweepersoonsbed
Thee- en/of koffiezetapparaat
Sport & Entertainment
Waterskiën
Jetskiën
Duiken
Windsurfen
Buitenzwembad
Kinderzwembad
Pool bar
Waterfietsen
Tafeltennis
Fitness
Biljart en/of snooker
Ligstoelen
Parasols
Sauna
Zonneterras
Massage
Kanovaren
Fietsen en/of mountainbiken
Strand
Parasols
Ligstoelen
Zandstrand
Overige informatie
De accommodatie
Bouwjaar: 1989
Renovatiejaar: 2009
Aantal verdiepingen hoofdgebouw: 7
Totaal aantal kamers: 75
Aantal tweepersoonskamers: 45
Bijgebouwen: 5
Betaling
Mastercard
American Express
Visa
Contactgegevens
Telefoonnummer | |
E-mailadres | |
Adresgegevens | Agia Paraskevi- Platanias beach, 370 02 |
Website |
Wat zeggen bezoekers over
Atrium
We zijn benieuwd naar jouw ervaring!
Schrijf een review8 reviews
Prima accomodatie met schitterend uitzicht vanuit restaurant/poolbar. Echter beperkt aantal zonnebedden rond het niet erg grote zwembad. Bushalte op loopafstand (500m). Mooi zandstrand, supermarktje op 500m. Voor zij die niet zo goed te been zijn, niet aan te raden, omdat het hotel tegen de heuvel is aangebouwd en je heel wat trappen moet doen. Zo telden we 83 treden van onze kamer naar het restaurant (de lift doet niet alle verdiepingen aan). Avond(eten) in het restaurant (buffet) was van goede kwaliteit en bood genoeg afwisseling.
Prima vakantie beleeft in dit prachtige hotel. Alle medewerkers zijn super vriendelijk en erg behulpzaam. Gratis kamer update gekregen omdat men wist dat we onze trouwdag vierden. Van een standaard kamer geheel kosteloos naar een kamer met jacuzzi en roomservice. Hotel ligt wel tegen een heuvel gebouwd in een vorm van terras verdiepingen. Vanuit alle kamers is er een prachtig uitzicht op zee. Kamers zijn gerenoveerd en simpel maar voorzien van alles wat men op een kamer nodig heeft. Er is een lift, maar het blijft een klim. Strand van Agia Paraskevi ligt op ca. 250 m lopen vanaf het hotel. Eten prima, gevarieerd en heerlijk van smaak. Kortom een prima hotel voor een prachtige vakantie.
Ligt aan zeer drukke en gevaarlijke weg, die je zowel naar strand als naar bus moet lopen. Dat is minpunt. Ligging prachtig. Ontbijt zeer uitgebreid. Hotel is op heuvel gebouwd. In begin wennen om weg te vinden. Bussen in hoofd seizoen erg druk. Kosten 3,60 enkele reis voor 2 personen naar skiathos. In omgeving ook restaurants aanwezig. Strand ligt mooi in een baai. Ondanks kaartjes aan ligbedden is het handdoeken circus 's morgens niet te voorkomen helaas. In drukke tijd onvoldoende ligbedden. Het was onze laatste week van de eiland hop. Skiathos vonden wij het drukste eiland. Bootexcursie naar het lariam strand stelde weinig voor. Vele boten droppen de honderden toeristen op het strand. Even zwemmen en dan alle toeristen weer inladen.

Atrium
mooie locatie, je moet wel goed te been zijn, ligt tegen een heuvel opgebouwd, ook in het hotel veel trapjes, prachtig uitzicht over zee. Vriendelijk personeel bij het restaurant, Een goede keuken, plus aparte taverne. Heuvel af naar het strand, goeie bedjes
een aanrader , super lekker eten , zeer verzorgd , met stijl , geen massahotel
Net terug van een vakantie in hotel Atrium op het eiland Skiathos.
Dit is een goed hotel met schitternde uitzichten over de zee.
Het hotel is recent volledig gerenoveerd en heeft verschillende romantische en gezellige ruimtes gecreerd om lekker wat te drinken een spelletje te spelen of heerlijk van het uitzicht te genieten.
Het personeel is erg vriendelijk, het ontbijt is zeer uitgebreid en erg lekker net zoals het avond eten.
Het hotel ligt op ongeveer 15 min. ( met de bus €2.50 die tot 's avonds laat rijdt) van de hoofdstad Skiathos.
Skiathos is verder een erg leuk eiland.
Veel verschillende mooie stranden.
Een gezellige hoofdstad met vele gezellige restaurantjes

Atrium
Ook leuk voor jou
- € 687
p.p. vanaf*
Radisson Resort Plaza Skiathos
HotelGa naar accommodatie*Excl. SGR (€ 5,00 p.p.) en Calamiteitenfonds (€ 2,50 per boeking), evt. verplichte kosten ter plaatse staan in het overzicht.
- € 670
p.p. vanaf*
Oniro Skiathos
HotelGa naar accommodatie*Excl. SGR (€ 5,00 p.p.) en Calamiteitenfonds (€ 2,50 per boeking), evt. verplichte kosten ter plaatse staan in het overzicht.
- € 678
p.p. vanaf*
Skiathos Palace Hotel
HotelGa naar accommodatie*Excl. SGR (€ 5,00 p.p.) en Calamiteitenfonds (€ 2,50 per boeking), evt. verplichte kosten ter plaatse staan in het overzicht.
- € 888
p.p. vanaf*
Elivi Skiathos
HotelGa naar accommodatie*Excl. SGR (€ 5,00 p.p.) en Calamiteitenfonds (€ 2,50 per boeking), evt. verplichte kosten ter plaatse staan in het overzicht.
- € 1170
p.p. vanaf*
Kassandra Bay Resort
HotelGa naar accommodatie*Excl. SGR (€ 5,00 p.p.) en Calamiteitenfonds (€ 2,50 per boeking), evt. verplichte kosten ter plaatse staan in het overzicht.
- € 548
p.p. vanaf*
Atrium of Alonissos
HotelGa naar accommodatie*Excl. SGR (€ 5,00 p.p.) en Calamiteitenfonds (€ 2,50 per boeking), evt. verplichte kosten ter plaatse staan in het overzicht.
Fijn dat je hier bent!
We bewaren je voorkeuren. Zo vind je makkelijk jouw droomvakantie en krijg je alleen relevante advertenties te zien.