H10 Ocean Dreams





Deze accommodatie heeft een score van 8.5
Voor deze boeking heb je de laagste prijsgarantie
Over H10 Ocean Dreams
Dompel je onder in de luxe van H10 Ocean Dreams, een exclusief boetiekhotel speciaal ontworpen voor volwassenen. Gelegen op een steenworp afstand van het sprankelende witte zandstrand, biedt dit hotel de perfecte mix van ontspanning en vermaak. Met zijn verleidelijke buitenzwembad en ongeëvenaarde locatie vlak bij het centrum, staat H10 Ocean Dreams garant voor een onvergetelijke vakantie-ervaring.
De Ligging
H10 Ocean Dreams bevindt zich in de levendige omgeving van Corralejo, een ideale plek voor strandliefhebbers. Het hotel ligt centraal en toch rustig, op slechts 550 meter van een betoverend wit zandstrand. Voor degenen die de omgeving willen verkennen, liggen winkelmogelijkheden, restaurants en bars op een steenworp afstand (50 m). Bovendien ben je binnen 5 minuten lopen bij een bushalte, waardoor andere bezienswaardigheden gemakkelijk te bereiken zijn. Het nationale park Dunas de Corralejo en de haven Puerto de Morro Jable zijn ook binnen handbereik. De luchthaven Fuerteventura (FUE) ligt op 40 km afstand, wat zorgt voor een gemakkelijke aankomst en vertrek.
Het hotel en de faciliteiten
H10 Ocean Dreams biedt een scala aan faciliteiten die je vakantie zowel ontspannend als vermakelijk maken. Het hotel telt 94 kamers en biedt uitmuntende services waaronder een 24-uurs receptie met meertalig personeel en gratis Wi-Fi door het hele gebouw. De buitenruimte is een oase van rust met een aantrekkelijk, verzorgd zonneterras, omringd door palmbomen en voorzien van een verwarmd buitenzwembad. Voor optimale ontspanning zijn er ligbedden, parasols en badhanddoeken bij het zwembad beschikbaar. Aanvullend kun je genieten van de fitnessruimte, het wellnessgedeelte tegen betaling en diverse sport- en wellnessactiviteiten om je verblijf compleet te maken.
Eten en drinken
In H10 Ocean Dreams word je culinair verwend met diverse eet- en drinkgelegenheden. Het hotel beschikt over een restaurant waar je kunt genieten van een à la carte ontbijt of halfpension, bestaande uit zowel ontbijt als lunch of diner. De keuken biedt een afwisselend aanbod van gerechten, waaronder dieetgerechten, glutenvrije maaltijden, veganistisch en vegetarisch eten op aanvraag. Voor een informele sfeer kun je terecht bij de snackbar. De dresscode in het restaurant vraagt om geen mouwloze shirts.
Goed om te weten
Het hotel is rolstoeltoegankelijk en biedt faciliteiten voor vakantiegangers met mobiliteitsbeperkingen, inclusief een lift en aangepaste kamers. Houd er rekening mee dat sommige faciliteiten en diensten tegen betaling kunnen zijn. Creditcards zoals Visa en MasterCard worden geaccepteerd als betaalmiddel. De toeristenbelasting en eventuele klimaattoeslagen zijn nog niet inbegrepen en dien je ter plekke te voldoen. Sommige faciliteiten zijn tegen betaling en kunnen mogelijk niet het hele jaar geopend zijn vanwege het weer, het seizoen, onderhoud of bezetting.
Faciliteiten
Faciliteiten
Winkel
Bar
Restaurant
Restaurants met niet-rokers gedeelte
Internet
WiFi
Wasservice
Parkeerplaats
Airconditioning
Hotelkluis
Liften
Room service
Fietsverhuur
TV kamer
Wasserette
Kamerfaciliteiten
Badkamer
Douche
Haardroger
Internet
Minibar
Airconditioning centraal geregeld
Kluis
Balkon terras
TV
Thee- en/of koffiezetapparaat
Koelkast
Rolstoel toegang
Sport & Entertainment
Buitenzwembad
Pool bar
Ligstoelen
Parasols
Jacuzzi
Sauna
Zonneterras
Stoombad
Massage
Fitness
Windsurfen
Zeilen
Fietsen en/of mountainbiken
Aerobics
Zonnestudio en/of solarium
Strand
Zandstrand
Ligstoelen
Parasols
Overige informatie
De accommodatie
adults-only-hotel: true
Aantal verdiepingen hoofdgebouw: 2
Totaal aantal kamers: 93
Betaling
Visa
Mastercard
American Express
In de buurt
Strand: 600m
Contactgegevens
Telefoonnummer | |
E-mailadres | |
Adresgegevens | 2 Calle Las Palmeras s/n, 35660 |
Website |
Wat zeggen bezoekers over
H10 Ocean Dreams
We zijn benieuwd naar jouw ervaring!
Schrijf een review38 reviews
mooi hotel, goed verzorgd, schoon, rustig (had het drukker verwacht), ietwat verder gelegen van strand (ongeveer 700 m). 'S avonds en overdag bij zwembad qua animatie (muziek) niks te beleven. Er liep ook geen ober rond bij zwembad (gemiste kans). Inzake duurzaamheid perfect om a la carte aan te bieden. Helaas voor 11 dagen dezelfde menukaar gehad (eten was super, maar mag wel wel meer variatie in zitten). Ik had een upgrade naar kamer (dubbel) met uitzicht op zwembad (wel een aanrader om te doen). Hotel lag weer ideaal aan de grote uitgaansstraat (winkels, restaurants etc.). Alles bij de hand en heel proper. Jammer van de hele mooie stranden overigens dat je niet meteen de zee in kon lopen, omdat overal rotsen liggen. En er is ook eb en vloed. Tip: bezoek het eiland Lobos en ga vooral naar de grandes playas (bij Riu hotels); schitterend en altijd lekker windje.
Schitterend, lekker kleinschalig(90 kamers), hele goede service, supervriendelijk personeel. Wij hadden expres geen all-inclusive gekozen omdat er op loopafstand een keur aan restaurantjes zit. Ontbijt was prima met bubbels, vers brood/beleg en, wat echt top is: er komt een medewerker aan tafel om te vragen welk warm gerecht je wilt bestellen, zodat dat a la minute gemaakt wordt. Dus geen warmhoudplaten en shaving dishes met uutgedroogd roerei als je iets later ontbijt. Ontbijten kon overigens tot 10.30; prima tijd. De ontbijtruimte was wel wat sfeerloos ingericht, en in die ruimte is ook het diner ‘s avonds, dus niet echt gezellig helaas. Maar zoals gezegd: genoeg keuzes op loopafstand. Wij verbleven eigenlijk alleen bij het zwembad en aten dus vaak lunch in het hotel: lekker en absoluut niet duur voor nederlandse begrippen. Gemiddelde leeftijd lag op 55 jaar wat betekent dat het er heel rustig en relaxt was. Wij vonden dat heerlijk
Een heerlijk hotel met een prachtige kamer. Goed bed en het eten is heerlijk. Geen buffetten maar menu van de kaart. Genoeg ligbedden bij het zwembad en adults only. Erg fijn. Personeel erg vriendelijk en behulpzaam. Levendige omgeving in het plaatsje correljeco. Ligging hotel perfect. Heerlijke temperatuur doordat er altijd een windje staat. Top vakantie gehad.

H10 Ocean Dreams
7 nachten verbleven in Ocean Dreams hotel, zeer goed bevallen. Ligging perfect tov centrum van Corralejo maar wel in een rustige straat waardoor je geen last hebt van verkeer. Hotel en kamers zeer netjes en verzorgd personeel altijd vriendelijk en zoals het lijkt hebben ze hier echt plezier in hun werk. Doe jezelf een plezier en boek een kamer met zwembadzijde, wij hebben dit gedaan bij aankomst dit koste €20 per nacht extra. Heerlijk rustig ook aan het zwembad voldoende ligbedden in elk geval in december.
Wij zouden hier direct nog een x terug naar toe gaan.
Wij zijn net weer een paar dagen thuis van een heerlijke vakantie bij H10 Ocean Dreams. Zeer goed & verzorgd modern hotel. Het hotel personeel was uitmuntend vriendelijk. Het ontbijt was elke dag weer een feestje. Naast verse broodjes, verschillende soorten beleg, fruit, yoghurt & zoetigheden kon je via de menukaart nog extra’s bestellen O.a; gebakken ei, sandwiches & English Breakfast.
De hotelkamer was netjes & modern. Een grote badkamer met dubbele wastafel en genoeg opberg ruimte. Het kingsize bed lag heerlijk en het balkon was ruim genoeg. Als we dan een klein minpuntje moeten geven op ons verblijf was het dat we liever een kamer hadden gehad aan de zwembad zijde. Gym & Spa was ook heerlijk! Ligging is goed. Het hotel is rustig gelegen maar de hoek om en je staat in het centrum. Kortom; H10 Ocean Dreams is zeker de moeite waard om te verblijven!!
Zwembad is ijskoud. Kamer is proper, maar aan de kleine kant. Ontbijt beperkt, eitjes moeten besteld worden (duurt +/-15 min!). Fitness veel te klein, slecht onderhouden. Is z'n prijs niet waard.

H10 Ocean Dreams
Ook leuk voor jou
- € 392
p.p. vanaf*
SBH Fuerteventura Playa
HotelGa naar accommodatie*Excl. SGR (€ 5,00 p.p.) en Calamiteitenfonds (€ 2,50 per boeking), evt. verplichte kosten ter plaatse staan in het overzicht.
- € 524
p.p. vanaf*
Sol Fuerteventura Jandia - All suites
HotelGa naar accommodatie*Excl. SGR (€ 5,00 p.p.) en Calamiteitenfonds (€ 2,50 per boeking), evt. verplichte kosten ter plaatse staan in het overzicht.
- € 546
p.p. vanaf*
R2 Bahía Playa Design Hotel & Spa
HotelGa naar accommodatie*Excl. SGR (€ 5,00 p.p.) en Calamiteitenfonds (€ 2,50 per boeking), evt. verplichte kosten ter plaatse staan in het overzicht.
- € 543
p.p. vanaf*
H10 Ocean Suites
HotelGa naar accommodatie*Excl. SGR (€ 5,00 p.p.) en Calamiteitenfonds (€ 2,50 per boeking), evt. verplichte kosten ter plaatse staan in het overzicht.
- € 464
p.p. vanaf*
SBH Hotel Costa Calma Palace
HotelGa naar accommodatie*Excl. SGR (€ 5,00 p.p.) en Calamiteitenfonds (€ 2,50 per boeking), evt. verplichte kosten ter plaatse staan in het overzicht.
- € 489
p.p. vanaf*
AluaVillage Fuerteventura
HotelGa naar accommodatie*Excl. SGR (€ 5,00 p.p.) en Calamiteitenfonds (€ 2,50 per boeking), evt. verplichte kosten ter plaatse staan in het overzicht.
- € 468
p.p. vanaf*
H10 Tindaya
HotelGa naar accommodatie*Excl. SGR (€ 5,00 p.p.) en Calamiteitenfonds (€ 2,50 per boeking), evt. verplichte kosten ter plaatse staan in het overzicht.
- € 388
p.p. vanaf*
Cotillo Beach
HotelGa naar accommodatie*Excl. SGR (€ 5,00 p.p.) en Calamiteitenfonds (€ 2,50 per boeking), evt. verplichte kosten ter plaatse staan in het overzicht.
Fijn dat je hier bent!
We bewaren je voorkeuren. Zo vind je makkelijk jouw droomvakantie en krijg je alleen relevante advertenties te zien.