




Voor deze boeking heb je de laagsteprijsgarantie
Over Elba Castillo San Jorge & Antigua Suite
Ontsnap naar Elba Castillo San Jorge & Antigua Suite voor een onvergetelijke vakantie. Gelegen nabij het zachte zandstrand en omarmd door de fonkelende blauwe zee, biedt dit hotel een paradijs voor strandliefhebbers en zwemfanaten. Laat je verleiden door de twee schitterende zwembaden en geniet van de zon op het ruime zonneterras. Een ideale plek voor een zorgeloze vakantie!
De ligging
Elba Castillo San Jorge & Antigua Suite bevindt zich in het hart van Caleta de Fuste, een bruisend toeristisch gebied vol met winkels, bars en restaurants op slechts 500 meter afstand. Het langzaam aflopende zandstrand ligt op een comfortabele afstand van 700 m, perfect voor een ontspannen dag aan de zee. Voor avonturiers ligt het Oasis Wildlife Fuerteventura park op 50 km afstand en het aquapark op 46 km. Golfenthousiasten kunnen hun hart ophalen in de Fuerteventura Golf Club, slechts 4.4 km van het hotel verwijderd. Met de luchthaven van Fuerteventura op slechts 7 km afstand, is Elba Castillo San Jorge & Antigua Suite eenvoudig en snel te bereiken.
Het hotel en de faciliteiten
Elba Castillo San Jorge & Antigua Suite belooft een onvergetelijk verblijf met uitgebreide faciliteiten. Het hotel pronkt met twee hoofdgebouwen en 272 kamers over vijf verdiepingen, waardoor elke vakantieganger wordt voorzien van comfort en gemak. Met WiFi door het hele gebouw blijf je gemakkelijk in verbinding. De aanwezigheid van een kleine supermarkt, vergaderruimten en een wasserette versterkt het gemak. Voor ontspanning biedt het hotel twee buitenzwembaden, inclusief een verwarmbaar zwembad van november tot april, omgeven door een zonneterras met ligbedden en parasols. Een parkeerplaats op het terrein is beschikbaar op aanvraag. Voor diners en gezelligheid zijn er een restaurant en twee bars ter plekke.
Eten en drinken
In Elba Castillo San Jorge & Antigua Suite start elke dag met een uitgebreid ontbijtbuffet. Kies tussen halfpension of de all-inclusive optie, waarbij zowel ontbijt, lunch als diner in buffetvorm worden aangeboden. Voor de all-inclusive vakantiegangers zijn er ook snacks en een selectie van lokale alcoholische en alcoholvrije dranken beschikbaar. Het buffetrestaurant serveert een variëteit aan internationale gerechten, waaronder opties voor veganisten, vegetariërs en gasten met specifieke dieetwensen zoals glutenvrij of lactosevrij, mits vooraf aangevraagd.
Goed om te weten
De toeristenbelasting en eventuele klimaattoeslagen zijn nog niet inbegrepen en dien je ter plekke te voldoen. Sommige faciliteiten zijn tegen betaling en kunnen mogelijk niet het hele jaar geopend zijn vanwege het weer, het seizoen, onderhoud of bezetting.
Faciliteiten
Faciliteiten
Liften
(Mini) supermarkt
Winkel
Bar
Spelletjeskamer
Restaurant
Restaurants met niet-rokers gedeelte
Vergaderruimte
Internet
WiFi
Room service
Wasservice
Parkeerplaats
Garage
Kinderopvang
Speeltuin
Hotelkluis
Kapper
Wasserette
Sport & Entertainment
Buitenzwembad
Kinderzwembad
Pool bar
Ligstoelen
Parasols
Zonneterras
Duiken
surfen
Windsurfen
Catamaran
Tafeltennis
Squash
Biljart en/of snooker
Golf
Entertainmentprogramma
Jacuzzi
Overige informatie
De accommodatie
Bouwjaar: 1998
Renovatiejaar: 2004
Aantal verdiepingen hoofdgebouw: 3
Totaal aantal kamers: 700
Aantal appartementen: 222
Betaling
Visa
Mastercard
In de buurt
Winkelmogelijkheden: 500m
Restaurant: 500m
Bars : 500m
Golfbaan: 2000m
Openbaar vervoer: 800m
Stadscentrum: 500m
Strand: 700m
Contactgegevens
Telefoonnummer | +34 928 163 500 |
E-mailadres | [email protected] |
Adresgegevens | Avenida Franchy y Roca S/N, E-35610 |
Website | Elba Castillo San Jorge & Antigua Suite |
Wat zeggen bezoekers over
Elba Castillo San Jorge & Antigua Suite
Er is nog geen review geschreven, ben jij de eerste?
Schrijf een review