Vakantiehoeve Simplevei
Benieuwd naar de prijzen?
We hebben de beste aanbieders voor Bed & Breakfast Vakantiehoeve Simplevei voor je op een rij gezet:
Beoordeling
- Kamers
- Eten
- Service
- Ligging
- Hygiëne
- Prijs/kwaliteit
- Waardering
- Kindvriendelijk
Bed & Breakfast info
- Restaurant
- Draadloos internet
- Speeltuin
- Rolstoel toegankelijk
- Huisdieren toegestaan
Vakantiehoeve Simple Vei ligt in het Limburgse Simpelveld. Een Bed & Breakfast waar je gastvrij wordt ontvangen. Je verblijft in een mooie kamer en elke ochtend geniet je van een goed ontbijt. Een hapje eten kan in de bistro. Overnachten in rust en natuur met mooie fietsroutes om de hoek. Of stap in de auto en rijd in 30 minuten naar Maastricht.
Benieuwd naar de prijzen?
We hebben de beste aanbieders voor Bed & Breakfast Vakantiehoeve Simplevei voor je op een rij gezet:
Misschien vind je deze accommodaties ook leuk?
Ga naar accommodatie Ga naar accommodatie Ga naar accommodatieThe SJinn
Bed & BreakfastFenomenaal180 reviewsAward GoudZeer goede service Ga naar accommodatiePanorama Sousberg
Bed & BreakfastFenomenaal41 reviewsPrachtig gelegen
- angelique Baczyk13-11-2022
Super lieve&hard werkende mensen
Het huisje is knus en fijn en schoon de bedden liggen heerlijk ,de locatie ligt zodanig goed dat je alle kanten op kan. Wij verbleven ook wel avonden gewoon op hun terrein met een wijntje en een hapje (terras). Ook geschikt voor de december maanden.
- Kamers
- Eten
- Service
- Ligging
- Hygiëne
- Kindvriendelijk
- Prijs/kwaliteit
- Robert en Christeline13-11-2022
Fantastisch!
Prachtige hoeve met zeer vriendelijke gastvrouwen Annie en Kelly. We hebben genoten van begin tot einde! Lekker en ruim ontbeten, knusse en gezellige kamer. Super uitvalbasis op een boogscheut van Valkenburg, Aken... We komen zeker nog terug!
- Kamers
- Eten
- Service
- Ligging
- Hygiëne
- Kindvriendelijk
- Prijs/kwaliteit
- Rudi10-11-2022
Een zéér positieve ervaring! We hebben genoten!
Bijna had ik mij laten misleiden door de negatieve reviews! Dit is voor mij en mijn vrouw een van de aangenaamste vakanties sinds lang! Een mooie authentieke boerderij uit 1708 en gelegen in een prachtige omgeving! Hier kan je volledig tot rust komen. Ook hartelijk dank aan Kelly en Annie die ons zéér gastvrij hebben ontvangen. Geen enkel verzoek was hun teveel!!! Dit is échte Limburgse gastvrijheid, wij komen zeker terug! Voor de mensen die commentaar hebben over de toeristenbelasting kan ik aanraden om volgende website eventjes te bekijken https://www.bungalowparkoverzicht.nl/nieuws/toeristenbelasting-2022/ Ik heb me doodgeërgerd aan de mensen die (ten onrechte!!!) zitten te muggenziften over 10 cent vandaar deze link waar je de officiële tarieven voor de toeristenbelasting voor gans NL kan terugvinden. Ik heb als reisleider 23jaar ervaring en besef dat er hier en daar kleine mankementen kunnen zijn, maar breek mensen daarom niet af!
- Kamers
- Eten
- Service
- Ligging
- Hygiëne
- Prijs/kwaliteit
- Eline07-11-2022
Slecht
1x en nooit meer. 100 euro per nacht voor deze B&B is zijn prijs zeker niet waard: verouderd en vies sanitair, meubels / slecht matras, doorgezakt bed / het ontbijtbuffet was al bijna op toen wij kwamen, alleen nog wat uitgedroog brood kunnen eten. De gasten na ons hadden alleen nog een overrijpe banaan. Het buffet wordt niet aangevuld / het 'eten wat de pot schaft' is ook slecht, wij kregen als voorgerecht een tomatensoep uit blik, hoofdgerecht een soppig schnitzeltje met kant en klare gebakken krieltjes en boontjes uit blik..... Hier betaal je wel 50 euro voor (2p). Na 1 nacht naar huis gegaan om lekker in ons eigen bed te slapen. Jammer, want de omgeving is prachtig. Conclusie: Deze vakantiehoeve wordt op een hobbymatige manier gerund, ze hebben geen horeca ervaring/gevoel.
- Kamers
- Eten
- Service
- Ligging
- Hygiëne
- Prijs/kwaliteit
- Hr. j.j.m de Vries09-10-2022
Fijne Vakantie.
Het verblijf voldoet aan alle normen, de woonkamer is netjes en schoon evenals het keukentje en de badkamer met luxe douche , de slaapkamer is voldoende en de matrassen zijn lekker zacht [maar lijken oud], zelf je lakens meenemen bespaard je kosten. Het zou er nog fijner zijn als je er fietsen te huur werden aangeboden, handig als je telkens even naar de supermarkt moet zijn [het is 10 minuten lopen], voor mensen die geen auto hebben , de personen met hun slechte reviews zijn waarschijnlijk 5 sterrenhotels gewend. Al met al een fijne vakantie gehad.
- Kamers
- Eten
- Service
- Ligging
- Hygiëne
- Kindvriendelijk
- Prijs/kwaliteit
- Piet24-09-2022
Niet boeken, zeer slecht!!!
Uitermate slecht. Niet schoongemaakt (ronduit smerig). Kapotte bedden, slechte matrassen. Kon toeristenbelasting en kosten voor handdoeken en beddengoed niet pinnen (weet de belastingdienst dit ook?). Verder het meest onbeleefde personeel (oudere vrouw) dat ik ooit heb meegemaakt. Dit was eens, maar nooit meer.
- Kamers
- Service
- Ligging
- Hygiëne
- Prijs/kwaliteit
Bed & Breakfast Vakantiehoeve Simplevei info
Faciliteiten
- AirconditioningNiet beschikbaar
- LiftenNiet beschikbaar
- CafeBeschikbaar (1)
- WinkelsNiet beschikbaar
- BarsBeschikbaar (1)
- RestaurantsBeschikbaar (1)
- InternetBeschikbaar
- Wlan internetBeschikbaar
- Room serviceNiet beschikbaar
- SpeelplaatsBeschikbaar
- WasseretteBeschikbaar
- HuisdierenBeschikbaar
Kamerfaciliteiten
- Rolstoel toegangBeschikbaar
- MinibarBeschikbaar
- KluisNiet beschikbaar
- TVBeschikbaar
Entertainment
- SaunaNiet beschikbaar
- SportschoolNiet beschikbaar
- EntertainmentprogrammaNiet beschikbaar
- TennisNiet beschikbaar
Adresgegevens
- AdresgegevensHennebergweg 1, 6369 BL