Zoover maakt gebruik van cookies.
Op Zoover gebruiken we functionele, analytische en marketing cookies. Dit is noodzakelijk voor het functioneren van de website. Door deze cookies te plaatsen bieden we je de beste ervaring. Ook gebruiken we cookies om advertenties te laten zien die relevant zijn voor jou.Door deze melding te sluiten, of door gebruik te blijven maken van onze website weten we dat je hiermee akkoord gaat. Wil je meer informatie over onze cookies? Bekijk ons.
Selecteer hieronder je filters

• 7

spokojne, przyjazne miejsce

milena
    2-10-2018

Byliśmy na wakacjach w połowie września we dwoje. Zależało nam na spokojnej okolicy. Obsługa hotelu była bardzo miła, bez problemów dogadaliśmy się w języku angielskim. Hotel bardzo zadbany, dużo roślinności, czysty bar, basen. Ogromnym plusem jest prywatna plaża, znajdująca się niedaleko hotelu-zadbana, czysta, z leżakami i parasolami oraz z napojami. Warto skorzystać z bezpłatnych transferów do centrum miasta, które odbywały się 2 razy dziennie. Pokoje standardowe z telewizją z dwoma polskimi kanałami oraz greckimi. Wifi działało średnio oraz warto przygotować się na to, że telefony długo się ładują. Warto wiedzieć, że hotel znajduje się koło drogi, więc należy spodziewać się hałasu przejeżdżających aut-my mieliśmy pokój z widokiem nad morze. Może w innych pokojach nie odczuwało się tego aż tak.

• 8

Ładny, kameralny i spokojny hotel

Kaśka
    20-9-2018

Hotel mały, kameralny ale bardzo urokliwy. Czysto, schludnie i bardzo przyjemnie dla oka. Basen mały ale czysty, dziecko też skorzystało. Plac zabaw to tylko dla maluszków - dla mojej 6 letniej córki się już nie nadawał. Pokoje skromne lecz wystarczające. Widok na morze booommmba!!! Jedzenie bardzo smaczne lecz brakowało mi potraw greckich (było ich za mało).Największy minus to plaża, a raczej dojście do niej. Niestety oddalona jest od hotelu jakieś 200/300 metrów i żeby do niej dotrzeć to trzeba w warunkach mega ekstremalnych przebyć bardzo ruchliwą drogę gdzie nie ma pobocza ani chodnika. Hotel zapewnia bezpłatny transfer do pobliskiego miasteczka Benitses. Blisko do miasta Korfu.

• 10

Fantastisch zoals altijd!

Peter en Nancy
    2-7-2018

We zijn er voor de 4de keer geweest,en het was nog beter dan voorheen,,was voor een groot deel vernieuwd,,superknap,nieuwe beachbar met bediening aan het strand,eten en drinken,je bent er de koning en koningin te rijk,supervriendelijk personeel,nooit is iets teveel,superlekker eten,superproper overal,gewoon fantastisch!!! Een echte aanrader!!!

• 10

de hemel op aarde?

jan vanhulle
    8-6-2018

je komt hier terecht in een zeer groot hotel en met vele medetoeristen en personeel maar toch vinden we het heel gezellig. Het personeel is zeer vriendelijk en behulpzaam je kan er steeds terecht met al je vragen, het aanbod van ontspanning is er zeer uitgebreid maar niemand verplicht je om mee te doen, je kan gewoon lui aan één van de zwembaden liggen met een dranktentje in de buurt. Uiteraard ben je goedkoper af in de dorpjes rondom maar dan mis je de mooie tuinen en zwembaden. Het aanbod aan het buffet is overdonderend, als je hier je gading niet vindt dan ben je wel een heel moeilijk iemand. De kamers zijn uiteraard verschillend, hoe meer je betaalt hoe meer je krijgt, maar een basiskamer is al zeker de moeite waard. Reserveren moet je hier wel opvoorhand doen, anders raak je er niet in het hotel is gegeerd.

• 9

fantastyczne miwjsce

Małgorzata i Stanisław z rodzicami
    27-5-2018

Hotel godny polecenia bardzo miła obsługa, jedzenie również bardzo dobre, dużo potraw różnego rodzaju, dobre wino i piwo ( reszty trunków nie próbowaliśmy wiec się nie wypowiadam ). Hotel czysty i , zadbany, obsługa bardzo starała się zadowolić gości, plaża niewielka ale wystarczająca, w barze na plaży smaczne przekąski. Największą „perełką” tego hotelu była jednak nasza rodaczka zawsze uśmiechnięta Pani Patrycja , która pracując w hotelu starała się otoczyć opieką i służyć pomocą wszystkim wypoczywającym tam rodakom. Dzięki Pani Patrycji wypożyczyliśmy samochód z pełnym ubezpieczeniem z firmy współpracującej z hotelem i kosztowało nas to o połowę taniej niż proponowała nam rezydentka, dzięki Pani Patrycji czuliśmy się również bezpiecznie i pewnie zwiedzając wyspę samochodem, bo mieliśmy do niej nr telefonu i w przypadku problemu mogliśmy liczyć na pomoc z jej strony ( a jazda samochodem po Korfu nie jest najłatwiejsza, drogi są bardzo wąskie, nie ma chodników i nie da się tej pięknej wyspy zwiedzić całej w ciągu jednego dnia). Na pomoc i kontakt ze strony biura podróżynie można było niestety liczyć. Na podane w informatorze telefony trudno było się dodzwonić a na SMS a do dziś nie uzyskałam odpowiedzi. Do rezydentek które są na miejscu i powinny służyć pomocą nr telefonów nie dostaliśmy w ogóle ( dziwna polityka biura ) dotychczas zawsze dostawaliśmy kontakt telefoniczny do rezydentów bo taka powinna być ich rola- służyć pomocą na miejscu turystom. Biuro podróży zapewniało w swoich informatorach że informacja o transferze pojawi się na dwa dni przed wylotem a pojawiła się kilka godzin przed transferem.

George Georgiou, Online Sales & Marketing Manager, 14-8-2018

Dear Guest

thank you for holidaying at our hotel and sharing your review online. We are thrilled to see that you enjoyed your holiday and appreciated the efforts of our staff.We hope to welcome you back at PrimaSol Ionian Sun again soon.

Best regards

The Management