3,9 miljoen reviews
Laagste prijsgarantie
Boek met garantie
  • ANVR
  • Calamiteitenfonds
  • SGR

Appartementen Centro Cancajos

7.7GoedScore uit
25
  • 8.1
    Ligging
  • 7.7
    Prijs/kwaliteit
  • 7.3
    Inrichting
  • 7.7
    Ruimte
  • 7.3
    Zwembad
  • 7
    Hygiëne

Over Appartementen Centro Cancajos

Ontsnap aan de dagelijkse sleur bij Appartementen Centro Cancajos, een oase van rust gelegen op een steenworp afstand van het sprankelende zandstrand van Los Cancajos. Met zijn verkwikkende buitenzwembaden en het zonovergoten terras is dit de perfecte uitvalsbasis voor zonneaanbidders en waterliefhebbers.

De Ligging

Appartementen Centro Cancajos pronkt met een benijdenswaardige locatie vlakbij het centrum van Los Cancajos, slechts 150 meter van het idyllische Playa de Los Cancajos. Omringd door cafés, winkels en uitgaansgelegenheden, biedt het complex alles wat je nodig hebt voor een ontspannen verblijf. Dankzij de nabijgelegen halte van het openbaar vervoer, op slechts 50 meter afstand, zijn uitstapjes in de omgeving gemakkelijk te realiseren. Voor degenen die verder willen verkennen, ligt Santa Cruz de la Palma, met haar rijke cultuur en geschiedenis, binnen handbereik. Bovendien is de luchthaven Santa Cruz de la Palma slechts 4,5 km (5 minuten rijden) verwijderd, waardoor aankomst en vertrek een fluitje van een cent zijn.

Het hotel en de faciliteiten

Appartementen Centro Cancajos biedt een uitgebreid scala aan faciliteiten om je verblijf zo aangenaam mogelijk te maken. Verdeeld over 6 verdiepingen, beschikt dit complex over 111 appartementen, toegankelijk met een lift. De 24-uurs receptie staat altijd klaar voor een soepel in- en uitcheckproces. Of je nu wilt ontspannen in de tuin, een excursie wilt plannen bij de tourdesk, of behoefte hebt aan rolstoelvriendelijke faciliteiten, het complex voldoet aan je behoeften. Voor de actieve vakantiegangers is er een fietsverhuur en parkeergelegenheid beschikbaar. Het zwemcomplex, met buitenbaden en een kinderzone, is ideaal voor zowel actieve ontspanning als aquarobicstrainingen. De comfortabele ligstoelen op het terras nodigen uit om te genieten van de zon.

Eten en drinken

In Appartementen Centro Cancajos kun je genieten van heerlijke maaltijden en verfrissende drankjes. Het complex beschikt over een eigen restaurant en bar, waar je kunt kiezen voor halfpension met dagelijks ontbijt en diner. Voor die speciale feelgood momenten staat de strandbar klaar met een assortiment aan drankjes. Of je nu op zoek bent naar een lokaal gerecht of een internationale favoriet, de keuken van het complex streeft ernaar om elke vakantieganger te verrassen.

Goed om te weten

De toeristenbelasting en eventuele klimaattoeslagen zijn nog niet inbegrepen en dien je ter plekke te voldoen. Sommige faciliteiten zijn tegen betaling en kunnen mogelijk niet het hele jaar geopend zijn vanwege het weer, het seizoen, onderhoud of bezetting.

Faciliteiten

Faciliteiten
  • 24-uurs receptie

  • 24 uur inchecken

  • Hotelkluis

  • Garderobe

  • Liften

  • Bar

  • Discotheek

  • Restaurant

  • Internet

  • WiFi

  • Wasservice

  • Fietsverhuur

  • Parkeerplaats

  • Garage

  • TV kamer

Kamerfaciliteiten
  • Badkamer

  • Douche

  • Bad

  • Internet

  • Kitchenette

  • Koelkast

  • Tegels

  • Kluis

  • Balkon terras

  • TV

  • Oven

  • Magnetron

  • Thee- en/of koffiezetapparaat

  • Rolstoel toegang

Sport & Entertainment
  • Buitenzwembad

  • Zwembad

  • Kinderzwembad

  • Ligstoelen

  • Parasols

  • Zonneterras

  • Massage

  • Duiken

  • Zwembad

  • Zonnestudio en/of solarium

Strand
  • Zandstrand

Overige informatie

De accommodatie
  • Bouwjaar: 1989

  • Aantal verdiepingen hoofdgebouw: 6

  • Totaal aantal kamers: 111

  • Aantal appartementen: 111

Betaling
  • Visa

  • Mastercard

In de buurt
  • Strand: 150m

  • Zee: 150m

  • Openbaar vervoer: 50m

Contactgegevens

Telefoonnummer
E-mailadres
Adresgegevens
52 Travesía de los Cancajos, 52, E-38712
Website

Wat zeggen bezoekers over

Appartementen Centro Cancajos

7.7GoedScore uit 41 reviews

We zijn benieuwd naar jouw ervaring!

Schrijf een review

Beoordeling

  • 8.1
    Ligging
  • 7.7
    Prijs/kwaliteit
  • 7.3
    Inrichting
  • 7.7
    Ruimte
  • 7.3
    Zwembad
  • 7
    Hygiëne

41 reviews

9
echt genieten.
Door Harry van den Avoort op 13-08-2018
Gereisd met partner

heerlijke plek om naar toe te gaan prima appartement voor de prijs die wij betaalde ( heb veel erger gezien) dik tevreden. mooi en rustig eiland, wel een auto huren, is echt onmisbaar als je het hele eiland wild zien. wij komen gegarandeerd terug.
tot dan.

8
het verblijf was erg fijn.
Door corine op 08-10-2017
Gereisd met partner

de bushalte is dichtbij, voor een rit naar de hoofdstad santa crus. de supermarkt is ook op steenworp afstand.
het strand aan de overkant, hier en daar kan je lekker eten, en het is geen massa toerisme.
de kamer is prima, geen luxe, maar gewoon wat je nodig hebt.
de kamer wordt elke dag schoongemaakt, alleen niet op zondag, en dan is ook bijna alles dicht.
het enige wat we miste was een eet tafel voor op balkon.
verder was het prima voor een week, en we zaten ook dichtbij het vliegveld.
dus ook zo weer weg en thuis...

6
Middelmatig appartement, niet meer, niet minder
Door Mevrouw Oss op 08-08-2017
Gereisd met partner

Het appartementengebouw ligt dichtbij het strand en ook sta je in 15 minuten op het vliegveld. Geen last gehad van overvliegende vliegtuigen. Er tegenover een grote parkeerplaats.
Het appartement zelf was erg middelmatig. Het meubilair kon er mee door, de badkamer kon er mee door en zo ook de keuken. Zelf koken zit er niet echt in, omdat je maar 2 pitten hebt en dan is het wel een beetje bekijken hoe of wat.
Het balkonnetje is erg klein, als je buiten wil eten wordt het passen en meten. De bedden waren erg hard en jammer dat je maar een paar keer per week schone handdoeken krijgt. Vooral voor de badkamervloer.
Voor een week was het prima,maar verwacht hier niet te veel van.

Appartementen Centro Cancajos

7
rustig
Door hoekstra op 19-03-2013
Gereisd met partner

we hadden een kamer met zeezicht dus geen last van buren, in de keuken weinig bestek en de oven zat los , niet echt om te gaan koken , en een waterkoker is een gemis wel groot balkon met ligstoelen
de tuindeuren tochten erg met wind .
wel goede bedden en alles was en bleef goed schoon ,bijna elke dag nieuwe handdoeken.
verder was er weinig te beleven en het winkelcentrum eronder was leeg en uitgestorven
de ligging was goed ,strand dichtbij en bushalte voor de deur . gratis tv maar geen ned zenders of bvn , de computer was stuk maar er was wel gratis wiffi in de hal .
een prachtig eiland om te wandelen en rond te rijden en hier en daar stukken te wandelen en je moet zeker een snorkelset kopen voor 30.00 en dat gewoon bij het strand gaan doen ,bij elke rost in het water zwemmen prachtige vissen zo dichtbij en zo was het een prima low buget vakantie want het eten was niet duur ook niet in de supermarkt
voor 25 euro heb je een slaapplek en met mooi weer ben je toch buiten

5
Investeer wat in het complex.
Door Henk B. op 06-01-2013
Gereisd met partner

La Palma is een natuureiland, geen strandeiland. Als uitgangspunt om dit prachtige eiland te verkennen is Cancajos prima en er is zelfs een klein strandje om uit te rusten. Appartement Centro Cancajos wordt keurig schoongehouden, maar de inrichting is beneden peil en het is zeer gehorig. In het keukentje is minder aanwezig dan je als minimum voor een appartement mag verwachten. Bijvoorbeeld geen waterkoker, snijplank, snijmessen, kurkentrekker / flesopener, bier- of wijnglazen. Vul dit aan en verstrek zaken als schuursponsje, theedoek etc.
Van buren hoor je het rokershoestje, snurken en nog veel meer. Naast de verkeerde bouw (wandjes buigen door als je er op duwt) is ook de inrichting met gladde wanden en tegels hier debet aan.
Ik zal zeker terugkomen op het prachtige eiland, maar kies dan wel een ander appartement.

0
prachtige eiland
Door Willem op 02-01-2012
Gereisd met partner

omgeving prachtig,mooi strand,uitzicht prachtig we zaten aan de goede kant,buiten kant oosten. bushalte voor de deur
je moet van wandelen houden,anders zit je op het verkeerde eiland
een t,v, op je kamer alleen maar Spaanse zenders, maar een t.v. in de lobby waar je met verschillende nationaliteiten het maar mee moet doen, wie het eerst komt wie het eerst maalt
inventaris heel sober,of de helft is mee genomen,
knaken latten bodem in bed ,2 de dag met rustig instappen knak een lat,was niet de eerste die geknakt was zagen we,
alles is wel netjes schoon,

Appartementen Centro Cancajos

Ook leuk voor jou

  • Hacienda San Jorge

    p.p. vanaf*

    € 686

    Hacienda San Jorge

    9.8
    Appartement
    SpanjeLa PalmaPlaya de los Cancajos

    *Excl. SGR (€ 5,00 p.p.) en Calamiteitenfonds (€ 2,50 per boeking), evt. verplichte kosten ter plaatse staan in het overzicht.

    Ga naar accommodatie
  • Appartementen Oasis San Antonio

    p.p. vanaf*

    € 500

    Appartementen Oasis San Antonio

    8
    Appartement
    SpanjeLa PalmaPlaya de los Cancajos

    *Excl. SGR (€ 5,00 p.p.) en Calamiteitenfonds (€ 2,50 per boeking), evt. verplichte kosten ter plaatse staan in het overzicht.

    Ga naar accommodatie
  • La Palma Jardin Resort

    p.p. vanaf*

    € 654

    La Palma Jardin Resort

    9.8
    Appartement
    SpanjeLa PalmaEl Paso

    *Excl. SGR (€ 5,00 p.p.) en Calamiteitenfonds (€ 2,50 per boeking), evt. verplichte kosten ter plaatse staan in het overzicht.

    Ga naar accommodatie
  • Appartementen La Palma Affiliated by Melia

    p.p. vanaf*

    € 636

    Appartementen La Palma Affiliated by Melia

    Appartement
    SpanjeLa PalmaLos Llanos de Aridane

    *Excl. SGR (€ 5,00 p.p.) en Calamiteitenfonds (€ 2,50 per boeking), evt. verplichte kosten ter plaatse staan in het overzicht.

    Ga naar accommodatie
  • Appartementen La Caleta

    p.p. vanaf*

    € 516

    Appartementen La Caleta

    8
    Appartement
    SpanjeLa PalmaPlaya de los Cancajos

    *Excl. SGR (€ 5,00 p.p.) en Calamiteitenfonds (€ 2,50 per boeking), evt. verplichte kosten ter plaatse staan in het overzicht.

    Ga naar accommodatie
  • Los Rosales

    p.p. vanaf*

    € 616

    Los Rosales

    7
    Appartement
    SpanjeLa PalmaPlaya de los Cancajos

    *Excl. SGR (€ 5,00 p.p.) en Calamiteitenfonds (€ 2,50 per boeking), evt. verplichte kosten ter plaatse staan in het overzicht.

    Ga naar accommodatie
  • El Cerrito Appartementen

    p.p. vanaf*

    € 538

    El Cerrito Appartementen

    8
    Appartement
    SpanjeLa PalmaPlaya de los Cancajos

    *Excl. SGR (€ 5,00 p.p.) en Calamiteitenfonds (€ 2,50 per boeking), evt. verplichte kosten ter plaatse staan in het overzicht.

    Ga naar accommodatie
  • Finca Casa Silvina

    p.p. vanaf*

    € 611

    Finca Casa Silvina

    Hotel
    SpanjeLa PalmaTijarafe

    *Excl. SGR (€ 5,00 p.p.) en Calamiteitenfonds (€ 2,50 per boeking), evt. verplichte kosten ter plaatse staan in het overzicht.

    Ga naar accommodatie

Fijn dat je hier bent!

Zoover.nl plaatst cookies zodat je beter kunt vinden wat je zoekt.

We bewaren je voorkeuren. Zo vind je makkelijk jouw droomvakantie en krijg je alleen relevante advertenties te zien.