Boek altijd met zekerheid: SGR, ANVR en Calamiteitenfonds
Deze accommodatie heeft een score van 8.7
Over Capfun Zeumersehof
Het vakantiepark beschikt over een binnenzwembad, een buitenzwembad, een zwembad onder een overkapping die opengeschoven kan worden en twee peuterbaden waarvan eentje met een heel gaaf waterspeeltoestel in de vorm van een vikingboot! Trouwe viervoeters zijn op dit park ook welkom! Kijk in het overzicht om de selectie van accommodaties te kunnen zien waar dit mogelijk is. De Veluwe ligt centraal in Nederland en biedt oneindig veel fietsmogelijkheden. Geniet van de mooie natuur, het Willbrinkbos, het recreatiegebied Zeumeren en de gezellige dorpjes in de buurt zoals Putten of Nijkerk. Laat je verrassen door het prachtige Paleis het Loo, bezorg de kleintjes de dag van hun leven bij de Julianatoren, bewonder de onderwaterwereld bij het Dolfinarium of ga lekker winkelen in gezellig Apeldoorn dat op nog geen 30 minuten van het vakantiepark ligt!
Reviews
Tijdens de vakantie voelde alles soms even door de zon getint, maar de gezellige sfeer bleef stralend. Vooral de accommodaties met veranda en airco, zoals de 7-persoons kids stacaravan, gaven veel comfort en ruimte voor het hele gezin. De camping is perfect voor kinderen, met veel leuke organiseeractiviteiten en een zwembad dat hier en daar een opknapbeurt kan gebruiken. Het park zelf ademt een groene, frisse vibe, ideaal voor een boswandeling of terrassen met hond. Het terrasgevoel met familie en vrienden, ondanks het weer, zorgde voor warme herinneringen. De spontane gezelligheid en plezier maken dat je snel weer zin krijgt om terug te gaan naar dit levendige en groene plekje. Een vakantie vol herinneringen en mooie momenten laat je echt genieten van de rust en de vreugde van samen zijn.
Ook leuk voor jou
Faciliteiten
Faciliteiten
Airconditioning
Parkeerplaats
Kinderopvang
Wasservice
Speeltuin
Sport & Entertainment
Aquapark
Kinderanimatie
Kinderzwembad
Entertainmentprogramma
Verwarmd zwembad
Binnenzwembad
Zwembad
Buitenzwembad
Zwembad
Overige informatie
Betaling
Mastercard
Visa
Contactgegevens
Telefoonnummer | +31342 47 19 45 |
E-mailadres | [email protected] |
Adresgegevens | Kieftveen 30 , 3781 PP |
Website | Capfun Zeumersehof |
Wat zeggen bezoekers over
Capfun Zeumersehof
We zijn benieuwd naar jouw ervaring!
Schrijf een review80 reviews
Wij hebben hier een heerlijke vakantie gehad. Het park is gezellig en het is leuk dat er ook particulieren caravans en chalets staan. Ondanks het weer hebben we ons lekker vermaakt. De jongens in het zwembad en vissen, wij met de hond lekker op het terras en in het bos. Zeker voor herhaling vatbaar en misschien volgend jaar weer is een ander park van capfun uitproberen.
Een erg leuke camping in een mooie groene omgeving. Het centrum van Voorthuizen is in de buurt en daar kan je de nodige spulletjes halen/boodschappen doen. Er is tijdens de zomerperiode veel te doen voor kinderen en de animatie is erg leuk. De stacaravan Jasmijn Toptv is echt een goeie accommodatie voor 2 volwassenen en 2 kinderen. We hebben erg genoten!
Leuk park. Er word veel georganiseerd door het animatieteam. We zijn een week lang niet van het park af geweest. Goed zwembad
Het slechtste park ooit !
Hadden een 8 persoons huisje.. mega klein je kunt je niet draaien in de slaapkamers, de keuken is heel klein.. en binnen een eettafel met 4 stoelen terwijl je met 8 bent.
De ligging is ver van alle animatie en zwembad, het eten bij de eettent was wel echt super.
Het huisje was heel vies bij aankomst, kapot en vies bestek en alles om te koken.
Pannen zijn zeer uitgeleefd.
Er word verteld over leuke hofjes met speeltuintjes... is er amper !
Wij zijn eerder vertrokken.. de 14 dagen waar wij ons op verheugd hadden is zo verpest door de onzin die je wijs gemaakt word over hoe goed t park moet zijn... in een woord waardeloos.. en dat kost je dan even €3000 en een na rekening van €230 omdat we de lakens van de bedden niet hadden gevouwen zoals hun verwacht hadden.
Het huisje was zo smerig dat schoonmaken amper verschil maakte.
Een zware afrader !!! Wij zijn zeer teleurgesteld met 3 kids 🥲
Op de wat harde bedden,stoelen en banken na, hebben wij een heerlijk verblijf gehad in de 7 persoons kids stacaravan. Airco werkte perfect, genoeg ruimte met ze 6en, mooie afsluitbare veranda. Camping is voor de kinderen perfect, alleen mag het binnen zwembad wel een opknapbeurt gebruiken.
Ons zoontje heeft weer een super vakantie gehad op dit park. En dus hebben wij ook een super vakantie gehad. Ik vond dit een heel mooi park. Vorig jaar op Eibernest geweest maar de Zeumersehof was toch wel mooier aangelegd. Er is voor alle kinderen wel iets te doen. De zwembaden waren super. Ons zoontje was niet weg te slaan uit het kinderbadje met de glijbanen.
Wij stonden precies met ons huisje aan het zwembad. Zou daar zelf nooit voor kiezen maar hebben wel genoten van alle kindjes die je ziet genieten in het zwembad. En het park is in een hele mooie omgeving bij de Veluwe.
