
Deze accommodatie heeft een score van 9.7
Faciliteiten
Faciliteiten
Airconditioning
Parkeerplaats
Internet
Honden toegestaan
Room service
WiFi
Bar
Cafe
Restaurant
Winkel
Sport & Entertainment
Fitness
Zwembad
Sauna
Tennis
Strand
Direct aan het strand
Parasols
Zandstrand
Ligstoelen
Overige informatie
De accommodatie
Aantal appartementen: 7
Bouwjaar: 2018
Contactgegevens
Adresgegevens | Boulevard Evertsen 1, 4382 AG |
Wat zeggen bezoekers over
Pier 7 Beachrooms
We zijn benieuwd naar jouw ervaring!
Schrijf een review66 reviews
Wauw,wat een mooie,schone,leuke,gezellige accomodatie!
Zeker een aanrader...
Wij wilde dit jaar met de kerst n keer wat anders,we waren met 9 volwassen,2 honden.
We hadden 2 huisjes gehuurd.(5 persoons en 4 persoon)
Het 5 persoons was lekker ruim,2 mooie grote slaapkamers en een GOEDE slaapbank.
Wij en de honden hebben ECHT genoten,de deur open en je zit je meteen op 't strand,waar de honden lekker konden rennen.
De ligging is perfect, op het strand en dichtbij het water. Prachtig om de schepen voorbij te zien varen. Ontbijt wordt geserveerd in restaurant op de boulevard, gevarieerd aanbod. Een avond in restaurant Pier 7 gegeten, gelegen naast de beachrooms, heerlijk gegeten, grote porties, zeer oplettend en erg aardig personeel. Kamers zijn ruim, zelfs met barretje, kraan, koelkast en thee/koffie. Mooie inrichting, ook heel netjes. Wij komen de volgende keer met onze kids terug.
Heerlijk met je voetjes in het zand. Prachtig uitzicht en goed bereikbaar met je koffer of fiets. Bed aan de harde kant en geen kast maar een kledingrek welke voor de tv staat? Kamers wel wat gehorig (naast ons een huilende baby en verderop blaffende hondjes). Toilet was naar mijn idee erg laag en in de keuken miste ik de haakjes voor de theedoek en handdoek. Ontbijt was heerlijk en nogmaals het uitzicht fantastisch. Heerlijk bad en een hete douche. Met een klein beetje zon kan je al buiten zitten op je eigen terrasje of de ligbedjes in het zand zetten. Wifi was uitstekend en de mensen erg vriendelijk. Restaurantjes en winkels op loopafstand. Tip: Iguana reptielenopvang vonden wij heel bijzonder.
Hele fijne plek. Mooi kamer met heerlijk uitzicht. Ontbijt in Boulevard 17 is zeker een aanrader.
Een bijzonder verblijf. Heel veel medewerking ervaren van de mensen van de frontdesk. Zeker daar voor het verblijf wat meer dan normaal geregeld moest worden. Niets was hen te veel. Genoten van de prachtige ligging!