




Geen brandstoftoeslag achteraf bij vliegreizen met vertrek t/m maart 2027
Boek altijd met zekerheid: SGR, ANVR en Calamiteitenfonds
Voor deze boeking heb je de laagsteprijsgarantie
Over Parque Paraiso I
Dompel jezelf onder in de oase van Parque Paraiso I, waar de sprankelende zoetwaterzwembaden en de nabijheid van het zandstrand van Playa del Inglés centraal staan. Deze exclusieve bestemming biedt een unieke combinatie van ontspanning en avontuur, perfect voor diegenen die hun vakantie willen doorbrengen met het geluid van de golven op de achtergrond en de zon hoog aan de hemel.
De Ligging
Parque Paraiso I ligt in het hart van Playa del Inglés, slechts een korte wandeling verwijderd van het prachtige zandstrand, ideaal voor strandliefhebbers en zonzoekers. Voor vakantiegangers die graag de omgeving willen verkennen, liggen diverse bars, restaurants en winkels op een steenworp afstand. Bovendien biedt de nabijheid van de bushalte en taxistandplaats gemakkelijke toegang tot de omliggende bezienswaardigheden zoals Puerto de Mogan, Palmitos Park en Aqualand. De luchthaven Gran Canaria - Las Palmas (LPA) bevindt zich op ongeveer 30 km van het hotel, waardoor de reis naar dit paradijs zorgeloos verloopt.
Het hotel en de faciliteiten
Parque Paraiso I biedt een scala aan faciliteiten die zijn ontworpen om een comfortabel en ontspannen verblijf te garanderen. Met 130 bungalows biedt het een persoonlijke en intieme sfeer. De 24-uursreceptie staat altijd klaar om te helpen, en de aanwezigheid van faciliteiten voor rolstoelgebruikers benadrukt de toegankelijkheid van het hotel. De tuin en het buitenzwembad zijn perfecte plekken voor ontspanning en recreatie, waar vakantiegangers kunnen genieten van de zon op het terras met ligstoelen en parasols. Voor sportliefhebbers zijn er mogelijkheden zoals tafeltennis, bowling en biljart. Daarnaast zorgt de hotelbar voor verfrissende drankjes en gezelligheid.
Eten en drinken
In Parque Paraiso I wordt de innerlijke mens niet vergeten. Het complex beschikt over een niet-rokersrestaurant met een aparte rookzone, waar vakantiegangers kunnen genieten van een afwisselend buffet bij zowel het ontbijt als het diner. Voor diegenen die kiezen voor halfpension, zijn deze maaltijden inbegrepen. Daarnaast biedt de bar een assortiment aan alcoholische en alcoholvrije dranken, perfect voor een ontspannen avond of een gezellige middag.
Goed om te weten
Fietsen zijn niet toegestaan. Houd er rekening mee dat Parque Paraiso I mogelijk niet volledig geschikt is voor personen met een mobiliteitsbeperking, alhoewel het complex faciliteiten heeft voor rolstoelgebruikers. Voor specifieke verzoeken omtrent mobiliteit is het aan te raden vooraf contact op te nemen. De toeristenbelasting en eventuele klimaattoeslagen zijn nog niet inbegrepen en dien je ter plekke te voldoen. Sommige faciliteiten zijn tegen betaling en kunnen mogelijk niet het hele jaar geopend zijn vanwege het weer, het seizoen, onderhoud of bezetting.
Faciliteiten
Faciliteiten
WiFi
Cafe
Bar
Restaurant
Winkel
Internet
Speeltuin
24-uurs receptie
Restaurants met niet-rokers gedeelte
Restaurants met rookruimte
Sport & Entertainment
Tennis
Sauna
Fitness
Buitenzwembad
Ligstoelen
Parasols
Zonneterras
Tafeltennis
Biljart en/of snooker
Overige informatie
De accommodatie
Renovatiejaar: 2018
Aantal bungalows: 130
In de buurt
Zee: 0m
Strand: 900m
Contactgegevens
Telefoonnummer | +34 928 77 29 10 |
E-mailadres | [email protected] |
Adresgegevens | 16 Avenida de Tirma 16, E-35100 |
Website | Parque Paraiso I |
Wat zeggen bezoekers over
Parque Paraiso I
We zijn benieuwd naar jouw ervaring!
Schrijf een review2 reviews
Prima prijs kwaliteit en qua activiteiten in de buurt genoeg te doen. Hotelkamer goed schoon en voldoende ruimte.
De ligging is prima, voldoende gratis parkeergelegenheid voor de ingang en de meeste dingen/restaurantjes binnen een kilometer loopafstand. Aardige mensen, wel heel Duits ingesteld. Het huisje was echt heel fijn, enige minpuntje voor ons was de toch wel erg harde bedden. Wel echt een lekker groot terras met lekkere stoelen en ligbedjes. Zwembad was heerlijk alleen nog wel heel erg koud dus maar 1 keer in geweest. Wat wij echt heel slecht vonden is het eten, we zijn normaal niet de moeilijkste en er is eigenlijk in zo’n buffet altijd wel iets lekkers te vinden, dat was hier erg moeilijk. Alles was droog ondanks dat het in saus lag, en zelfs vers bijgevulde patat/frituur spul was slap en zacht.. ontbijt was oké maar elke ochtend het zelfde en niet heel veel keus.. wij hebben ondanks dat we het bij de prijs is hadden zitten maar 2 keer in het hotel gegeten en zijn verder elke avond uit eten geweest (genoeg keuze qua restaurants)