




Ook leuk voor jou
Faciliteiten
Faciliteiten
BBQ toegestaan
Fietsverhuur
Parkeerplaats
Internet
Kinderopvang
Wasserette
Honden toegestaan
Speeltuin
WiFi
Bar
Cafe
Restaurant
Winkel
Sport & Entertainment
Kanovaren
Kinderanimatie
Kinderzwembad
Fietsen en/of mountainbiken
Entertainmentprogramma
Fitness
Zwembad
Sauna
Zonneterras
Zwembad
Tafeltennis
Tennis
Strand
Direct aan het strand
Zandstrand
Overige informatie
De accommodatie
Aantal bungalows: 4
In de buurt
Strand: 10m
Bos: 10m
Meer: 10m
Restaurant: 10m
Rivier: 10m
Skilift: 11000m
Contactgegevens
Adresgegevens | Le Moulin Poyet, 42830 |
Wat zeggen bezoekers over
Camping le Paradou
We zijn benieuwd naar jouw ervaring!
Schrijf een review49 reviews
Wat eerst een een geweldige camping leek aan de foto's te zien viel voor ons zwaar tegen. Ten eerste wat is het overal een rommel op deze camping overal ligt of staat wel iets van lantaarnpalen die op de grond liggen tot aan olievaten en jerrycans aan toe(met gevarenstickers) en dat te midden van alle accommodaties.
Dan het strandje waar kinderen lekker kunnen spelen met zand en water nou dacht het niet er liggen aardig wat vishaken. Dan de caravans langs het water deze mogen echt niet verhuurd worden. Er zitten zoveel gaten in deze caravans dat het binnen even hard waait als buiten. en dan heb ik het nog geen eens over alle insecten die in en uit de caravans komen. En zeker voor dat geld hoe durven jullie dat te vragen. En dan ook nog 40 euro verplichte schoonmaakkosten rekenen nou de gasten worden gedwongen alles eerst zelf schoon te maken. En een tip voor de eigenaren STOP MET DRINKEN EN ROKEN EN ZORG DAT ALLES SCHOON IS!
Hele leuke camping met zoveel potentie. Helaas wordt er niets mee gedaan.
Eigenaren vinden het belangrijker om zelf op terras te zitten en te drinken, dan de gasten te helpen met klachten.
S avonds een keer wezen eten en met een dubbele tong bedient, omdat het al iets teveel biertjes waren.
De eigen Kinderen lopen schreeuwend over het park, er wordt geen voorbeeld gegeven.
De sanitaire voorzieningen worden nauwelijks schoon gemaakt.
Vaak was het wc papier op
Gasten hebben zelf moeten schoon maken.
Helaas voor ons nooit meer.
Camping ligt in een rustige en mooie omgeving. Supermarkt is ongeveer 20 minuten rijden. Voor kinderen is er genoeg vermaak: een zwembad, pooltafel en een grote vijver waar je kunt suppen, kanoën, zwemmen of vissen. De plekken rond de vijver zijn ruim en bieden veel privacy, dichter bij sanitair en receptie zijn ze wat kleiner en is het drukker.
De camping zelf is verouderd en heeft onderhoud nodig. Speeltuinen en trampolines zijn vervallen, en bij de ingang staan uitpuilende afvalcontainers. Het sanitair is simpel, slecht onderhouden en niet erg schoon; de wc’s waren soms vies en door slechte afvoer stonden er regelmatig plasjes onder. De douches waren heerlijk warm.
De meeste aandacht gaat naar het terras en de bar, waar geregeld activiteiten als karaoke en bingo plaatsvinden. Pluspunten zijn de broodjesservice in de ochtend en de pizza-kar op zondag. Al met al een fijne omgeving, maar wel toe is aan onderhoud en betere hygiëne.
Wat een geweldige camping leek te zijn blijkt achteraf zo extreem tegen te vallen.
Vorig jaar is het overgenomen, en je zou denken na een jaar is er best iets van gemaakt. Helaas is alles minder waar. De eigenaren zijn alleen maar bezig met vrienden maken en drankjes drinken. De rest geven ze weinig om.
Klachten doen ze weinig tot niks mee.
Hun eigen kinderen lopen tot midden in de nacht over de camping te huppelen en te blèren. Met ze alle in de Wc plaats hangen en tot extreme overlast zorgen. Echt vreselijk.
De locatie en omgeving en de camping zelf is echt geweldig, helaas hebben de eigenaren geen echte motivatie om er wat moois van de maken liever elke zomer gezelligheid met drankjes dan een goed lopende camping.. spijtig.
Heerlijke, rustig gelegen camping in een bosrijke omgeving met zwemvijver, klein zwembad en ruime plekken met veel privacy. Gastvrije eigenaren die je je meteen thuis laten voelen. Er is nog wat te ontwikkelen, maar de sfeer is top en de potentie groot. Sanitairgebouw staat op de prioriteitenlijst voor vervanging.
Perfecte uitvalsbasis voor wandelen en wielrennen, ver weg van het massatoerisme. Fijn terras waar je iets kunt eten of drinken, en gezellige activiteiten zoals een pubquiz en kampvuur. Onze tieners (13, 15 en 17) hadden het erg naar hun zin. Wij komen graag terug.
Le Paradou is geen geweldige camping! Er zijn nieuwe eigenaren sinds April 2024 die nog het e.e.a. moeten leren. Dat geeft natuurlijk niet maar ik mistte vooral de wil om er wat van te maken. Eigenaren roken en drinken zich een slag in de rondte vol en midden op het terras en dat kan echt niet!! Als je zo nodig een biertje of 8 wil doe dat dan op z'n minst in de keuken of in je eigen privé vertrek maar niet in vol in het zicht voor de hele camping. Daar geef je een signaal mee af!
Deze camping heeft vol onderhoud nodig en vooral sanitair en zwembad zijn ronduit slecht onderhouden en ook viezig! Schoonmaak was er wel en doet ook wel zijn best. Maar soort van vechten tegen die bierkaai!
Mannelijke eigenaar doet vrijwel niks aan snoei- en maaiwerk op de campingplekken en dat hebben een aantal gasten op de camping zelf maar gedaan.
Restaurant is wel echt 100% top. Eigenaren hebben duidelijk horeca ervaring! Maar helaas voor ons nooit meer!