




Boek altijd met zekerheid: SGR, ANVR en Calamiteitenfonds
Deze accommodatie heeft een score van 8.9
Faciliteiten
Faciliteiten
Honden toegestaan
WiFi
Cafe
Bar
Restaurant
Winkel
Internet
Speeltuin
Sport & Entertainment
Zwembad
Tennis
Sauna
Fitness
Contactgegevens
Wat zeggen bezoekers over
Casa Bellissima
We zijn benieuwd naar jouw ervaring!
Schrijf een review6 reviews
Wat een mooie plek! Uitzicht over het meer en het dorpje. Met een minuut of twee lopen sta je op de boulevard waar terrasjes, restaurants en een strandje zijn. We waren met onze kinderen van 6, 8 en bijna 2. Voor de kleinste wel oppassen met de trappetjes, maar voor ons is alles goed verlopen. De eigenaren zijn heel kindvriendelijk. De klim naar het huis is even stijl, maar je bent er zo en het is het meer dan waard! De appartementen zijn heel schoon, compleet en er is airco! Vanuit Feriolo kun je vele kanten op om dingen te ondernemen. Het uitkijkpunt op de Mottarone is echt een aanrader (je kunt er ook wat eten en drinken). In het huis is een map aanwezig waar dit soort uitjes in beschreven staan. Lees die zeker even door! Wij komen volgend jaar heel graag terug want zowel wij als de kinderen hebben enorm genoten in Italië. Heel erg bedankt Anita en Willem!
Prachtige ligging met geweldig uitzicht vanaf het terras op Lago Magiore. Op loopafstand naar Feriolo, een schitterend dorpje aan het lago Magiore. Willem en Anita zijn zeer vriendelijk en gastvrij. In het appartement liggen mappen vol met leuke uitstapjes en bezichtigingen. Wij hebben een hele fijne week gehad.
We hebben enorm genoten van dit prachtige appartement op een fantastische locatie. Het appartement was van alle gemakken voorzien, zelfs een airco. En een fijn tweepersoons bed. We hebben niets gemist.
Het uitzicht was echt schitterend. We keken uit over het dorpje Feriolo en op het Lago Maggiore.
Het was 2 minuutjes naar beneden lopen naar het strandje en de kleine maar gezellige boulevard.
Vanuit Feriolo is er een boot te bespreken voor bezoeken van de mooie eilandjes in het Lago Maggiore (Isola Bella, Isola Madre en Isola di Pescatori) of om bijv naar de overkant van het meer te varen naar de markt in Luino.
Een echte aanrader!
Het was een super fijne Italiaanse zomervakantie! ook mede door de accommodatie en de gastvrijheid van de familie Laarman.
We hadden 2 weken appartement 4 gehuurd, een echte aanrader.
Het appartement was bij aankomst heel schoon, de beste start vd vakantie.
Een compact, gezellig appartement(je) alles is aanwezig zoals bijv het gevarieerde bestek (wat in het buitenland ook nogal eens een ding kan zijn) extra stoelen, slaapbank, buitenmeubilair, douche en toilet separaat van elkaar.
Het uitzicht vanaf van het terras is werkelijk fantastisch te noemen, uitzicht op de baai van Verbania, het dorp Feriolo, deel van de Alpen
De wat stijle klim naar het mooie authentieke Italiaanse huis maakt de zeer korte afstand vanaf het huis (in ong 2,5 min) naar de boulevard met zandstrandje, leuke restaurants en barretjes meer dan goed!
Er is ook ontzettend veel te doen, zoals zwemmen, mountainbiken, Zipline, bootverhuur, eilandjes, heerlijk relaxen
Een heerlijk appartement met prachtig uitzicht over het meer. Ligging bijna aan het meer en veilig te bereiken via het tunneltje, het uitzicht dat je dan krijgt is sprookjesachtig! Eigenaren zijn erg vriendelijk en behulpzaam, weten en vertellen veel over de omgeving en wat er mogelijk is. Voor mij tijd te kort en ontzettend genoten!