Glamping Domaine la Douce France





Deze accommodatie heeft een score van 9.8
Ook leuk voor jou
Camping Le Camp de Florence
CampingCamping Le Caussanel
Camping- € 105
p.p. vanaf*
Camping Maeva Respire La Serre
CampingGa naar accommodatie*Evt. verplichte kosten ter plaatse staan in het overzicht.
Camping Le Lac de Thoux
Camping- € 303
p.p. vanaf*
Camping La Paille Basse
CampingGa naar accommodatie*Evt. verplichte kosten ter plaatse staan in het overzicht.
- € 117
p.p. vanaf*
Camping Le Ventoulou
CampingGa naar accommodatie*Evt. verplichte kosten ter plaatse staan in het overzicht.
- € 97
p.p. vanaf*
Camping Flower Saint Lambert
CampingGa naar accommodatie*Evt. verplichte kosten ter plaatse staan in het overzicht.
- € 125
p.p. vanaf*
Camping Les Prades
CampingGa naar accommodatie*Evt. verplichte kosten ter plaatse staan in het overzicht.
Faciliteiten
Faciliteiten
BBQ toegestaan
Parkeerplaats
Internet
Wasserette
Honden toegestaan
Speeltuin
WiFi
Cafe
Restaurant
Kamerfaciliteiten
Badkamer
Centrale verwarming
Tweepersoonsbed
Laatste schoonmaak
Koelkast
Kluis
Douche
Thee- en/of koffiezetapparaat
TV
Wasmachine
Rolstoel toegang
Sport & Entertainment
Verwarmd zwembad
Massage
Zwembad
Buitenzwembad
Zwembad
Tafeltennis
Strand
Parasols
Ligstoelen
Overige informatie
In de buurt
Meer: 2m
Contactgegevens
Adresgegevens | a Dareous, 32300 |
Wat zeggen bezoekers over
Glamping Domaine la Douce France
We zijn benieuwd naar jouw ervaring!
Schrijf een review143 reviews
Een week is te kort hier. We hebben als gezin zo genoten van de mooie plek en accommodaties. Na een week op een andere camping met rugpijn wakker te worden was het hier heerlijk slapen op goede boxspring bedden, de badkamer is luxe en de accommodatie heel schoon. Voor de kinderen is het een waar paradijs om te spelen. Ruben en Chrissy werken met veel passie en niets is te veel voor ze! Oh en het eten: de maaltijden zijn meer dan restaurant waardig en de gezelligheid aan tafel maakt het af! We hebben weer geboekt!
Wat hebben we genoten van een onvergetelijke week bij Chrissy & Ruben op de Domaine. Een uniek gevoel van ontspanning, gecombineerd met warme gastvrijheid, culinaire belevenissen en zeer gevarieerd vertier voor jong en oud. Aangename privacy in je lodge midden in de natuur op hun prachtige Domaine en tegelijkertijd altijd gezelligheid om je heen als je er behoeft aan hebt.
Wij gaan zeker weer terug!
Wat hebben we genoten! Van de andere gasten van de omgeving van het super heerlijke eten van de activiteiten en vooral van het domaine. Onze kinderen zijn al wat ouder (11&14) gelukkig was er een goeie mix van alle leeftijden zodat ze zich geen moment verveeld hebben. Wij hebben al weer geboekt!
Een heerlijke tijd hebben we gehad bij Chrissy en Ruben. Verwennerij, ontzettend goed eten en heerlijke koffie’s ❤️ ! We waren van plan om drie dagen mee te eten (kosten technisch gezien) maar na het eten geproefd te hebben, kozen we ervoor om alle dagend mee te eten. Er worden leuke activiteiten georganiseerd die een gezellig groepsgevoel geven en het verblijf extra leuk maken; Een poolparty, karaoke en diverse uitstapjes. Drama bij de kinderen toen we een dagje op stap wilden want ze bleven liever hier!
Dank Chrissy en Ruben (en Floor en Fedde natuurlijk!)
Wat een fantastische locatie. Altijd, vermoed ik, maar helemaal als gast van een droombruiloft in het naseizoen. Alles op dit domein is tot in de puntjes verzorgd. Verrukkelijk eten, prachtige accommodaties, een idyllisch landgoed en daar bovenop gastheer Ruben en gastvrouw Chrissy die overduidelijk genieten van het in de watten leggen van hun gasten.
Meteen alle dagen inschrijven voor het eten!!!
Kan helaas geen hoger cijfer geven dan een 10. Al een aantal malen mogen genieten van de verwelkoming op domaine de la douce france. Chrissy en Ruben maken dit als een plek die bijna thuis voelt… alleen het eten is nog beter dan thuis!
Alles klopt, de aandacht voor details, de verfijnde wijnkaart (ieder jaar weer een verassing) de menu’s (fantastisch).
Mocht je met kinderen een top vakantie willen hebben, en zo op de manier dat je het samen als volwassenen ook als uitje/vacance ervaart? Dan is er eigenlijk maar 1 plek. Wel op tijd reserveren, vaak al 2 jaar vol!
Fijn dat je hier bent!
We bewaren je voorkeuren. Zo vind je makkelijk jouw droomvakantie en krijg je alleen relevante advertenties te zien.