Boerderij Camping Demmerik





Deze accommodatie heeft een score van 9.4
Ook leuk voor jou
Camping en Kampeerboerderij 't Boerenerf
CampingDe Krakeling Recreatiepark
CampingCamping De Grebbelinie
CampingBatenstein
CampingJachthaven Nieuwboer
CampingAllurepark De Lucht
CampingChalet O'hara
CampingStacaravan Renswoude Heuvelrug
Camping
Faciliteiten
Faciliteiten
Honden toegestaan
WiFi
Internet
Speeltuin
BBQ toegestaan
Parkeerplaats
Kamerfaciliteiten
TV
Wasmachine
Contactgegevens
Adresgegevens | Demmeriksekade 25, 3645 AZ |
Wat zeggen bezoekers over
Boerderij Camping Demmerik
We zijn benieuwd naar jouw ervaring!
Schrijf een review263 reviews
Er mooie en ruime boeren camping sanitair is super schoon lekkere rustige omgeving en goed bereikbaar echt een aanrader gaan we zeker weer heen
Met onze caravan gestaan op deze heerlijke boerencamping midden tussen de weilanden. Veel flora en fauna om je heen.
Op de achtergrond de sky-line van Amsterdam, de toren van de kerk in Vinkeveen, prachtige zonsondergangen.
Een warm welkom door Willem (en Ingrid), die alles uitlegde en ook de hele week paraat was voor vragen/hulp (en schoonmaak).
En natuurlijk konden wij bij Gijs en Jolanda terecht als dat nodig was.
Innemend, vriendelijk stel eigenaren.
Super schoon sanitair. Ruime douches, thermostaatkraan. Bij de prijs inbegrepen.
Ook bij de afwasgelegenheid heel heet water.
Fijne sfeer op de camping en ruime, vlakke plaatsen.
Camping ligt heel centraal, voor wandelen of fietsen. Amsterdam, Utrecht, Woerden, diverse plassen, kasteel Sypesteyn.
Deze camping is echt een aanrader!
Gastvrije ontvangst, super schoon, ondanks dat de camping wat meer gericht is op senioren komen onze kleinkinderen er bijzonder graag, kijken bij de koeien trapkarren springkussen leuke zandbak, Kortom eigenlijk een ideale Oma en Opa camping, Daarnaast prima uitvalbasis naar best wel veel leuke steden.
Echt perfect in orde, echt alles. Verbleven er 5 nachten in een Hooiberghut, goed verzorgd, prima ontvangst en uitleg van een camping host; aanrader! Locatie is gewoon op de camping met dezelfde faciliteiten als caravans of campers.
Mooie ligging, veel groen rondom, je hebt echt niet het idee dat je zowat in de randstad zit. Sanitair eenvoudig, maar prima. Alles wordt keurig netjes onderhouden. Mooie ruime plaatsen. Omgeving genoeg te doen. Kaasboerderij, op de fiets naar Amsterdam langs de Amstel, Keukenhof, en genoeg grote steden op niet al te grote afstand. In Vinkeveen zelf is niks te beleven, jammer van zo'n bekende watersportplaats. Minder fijn waren de kikkers achter onze caravan in de sloot, die maken 's nachts vreselijk kabaal.
Wij hebben met onze twee kleinkinderen van 2 en 5 jaar voor vijf nachten een hooiberghut gehuurd. Niets dan lof.
De hut was met twee stapelbedden, tweepits kookstel en eigen wc heel slim ingericht. Sanitair dichtbij en brandschoon. De kinderen konden zich binnen ons zicht prima vermaken met trampoline, zandbak en skelters of door met ons de grote stal in te lopen. De oudste kon zijn hengeltje uitgooien. Wij hadden geweldig weer, maar ook met slechtweer hadden zij een prima tijd kunnen hebben in het recreatiehuisje met boeken, spelletjes, kleurbladen, tafelvoetbal, ijsjes en televisie.
We hoefden niet ver te rijden voor kasteel De Haar, het overdekte Veenweide zwembad in Mijdrecht en heel verrassend was ook de kinderboerderij van Kamerijk met kleinere dieren die daar in uitstekende handen zijn.
Fijn dat je hier bent!
We bewaren je voorkeuren. Zo vind je makkelijk jouw droomvakantie en krijg je alleen relevante advertenties te zien.