Boek altijd met zekerheid: SGR, ANVR en Calamiteitenfonds
Deze accommodatie heeft een score van 8.9
Ook leuk voor jou
Faciliteiten
Faciliteiten
BBQ toegestaan
Internet
Honden toegestaan
Room service
WiFi
Bar
Cafe
Liften
Restaurant
Winkel
Sport & Entertainment
Sauna
Zonneterras
Tennis
Entertainmentprogramma
Fitness
Zwembad
Zoutwaterzwembad
Overige informatie
De accommodatie
Aantal appartementen: 1
Aantal bungalows: 1
Aantal tweepersoonskamers: 2
Totaal aantal kamers: 5
Aantal studio's: 1
Bouwjaar: 1795
In de buurt
Stadscentrum: 22m
Bos: 1m
Golfbaan: 20m
Restaurant: 2m
Rivier: 1m
Winkelmogelijkheden: 15m
Treinstation: 22m
Contactgegevens
Adresgegevens | 193 Route des Coteaux, 24640 |
Wat zeggen bezoekers over
Chateau La Barge (+ mini camping)
We zijn benieuwd naar jouw ervaring!
Schrijf een review7 reviews
We hebben in de twee heetste weken van juni 2026 op Chateau La Barge gestaan. Super vriendelijke eigenaren die alles voor je willen doen. Met temperaturen van boven de 40 graden was het zwembad een uitkomst. Heerlijk verkoelend. Bovendien kun je op de camping overal in de schaduw komen. Wil je de zon? Ook geen probleem.
Twee heerlijke weken gehad waar rust, ontspanning en uitstapjes elkaar hebben afgewisseld. Echt een aanrader voor rustzoekers.
Als je van rust, ruimte en een prachtige omgeving houdt, is kamperen in de grote tuin van chateau La Barge een aanrader. De plekken zijn heel erg groot.
Elisa en Roland doen er echt alles aan om het naar je zin te maken. Hun gastvrijheid en gezelligheid zorgen er voor dat je je meteen thuis voelt. Broodservice (zelfs tot aan de deur van de caravan) en table d’hôtes ook in het naseizoen. In de week dat wij er waren, hebben we 2x genoten van een heerlijk diner.
Wij hebben prachtige fietstochten gemaakt over de kleine rustige landweggetjes, van gehuchtje naar gehuchtje waar het lijkt of de tijd heeft stil gestaan. Wij hebben er van genoten. We zouden 3 dagen blijven, het werden er 8. Kortom een aanrader voor diegene die een leuke gezellige kleine camping in de omgeving van Périgueux zoeken.
Wij verbleven dit jaar voor de tweede keer op camping la Barge. Wij boekten voor een week maar bleven evenals bij ons eerste bezoek, 3 weken!
Gewoon fantastisch! Gastvrijheid staat bij Eliza en Roland hoog in het vaandel. Niets is hen teveel om het de gasten naar de zin te maken! Regelmatig hebben wij ook kunnen genieten van Eliza’s kookkunst.
Tot slot een heerlijk zwembad. Kortom een absolute aanrader!!
Wat een tegenvaller
We hadden ons erg verheugd op een verblijf op La Barge maar het bleek een enorme afknapper.
We kregen het gevoel dat alles teveel was voor de eigenaresse en haar dochter:
• Er mocht niet in het zwembad gezwommen worden vanwege de kwaliteit van het water. De eigenaresse was niet in staat om het groene water weer helder te krijgen dus bij 35 graden werden we verwezen naar een riviertje met een vies (poep)veld (zwervers?). Het zwembadwater was een probleem waar we vooral van meekregen dat het voor hen zo lastig was.
• Wij hebben geen gastvrijheid ervaren, alleen al het aanvullen van toiletpapier vond ze een hele opgave en de broodservice liet te wensen over. Van gezellig samen eten was geen sprake: er is 1 keer gekookt (zoals zij zelf zei: “ik kom er niet onderuit”).
• Het sanitair/ de afwasruimte ligt naast het terras van de eigenaar: daardoor werden we vanzelf geconfronteerd met het klagen en met hun honden. (het h
We hebben op de camping gezeten heerlijke grote plek. Prachtige omgeving en natuur. heerlijk gegeten Elise kan super koken .Gastvrijheid is top zeer niks is te veel .Zijn hond vriendelijk. Het sanitair is top goede harde straal en zelf regelen van de warmte. Kortom een heerlijk verblijf gehad met 2 honden in een prachtige omgeving .waar we zeker nog eens terug komen.
Wij waren hier voor het eerst, maar zeker niet voor het laatst. Na een bijzonder hartelijke ontvangst door Elisa en Roland, en hun dochter Nadine, mochten we
Een kampeerplek uitzoeken onder een van de bomen op hun kampeerterrein. Diezelfde avond hebben wij genoten van een heerlijke driegangenmaaltijd, bereid door de gastvrouw, waarbij ook een aantal andere gasten aanwezig was; het was bijzonder gezellig. Wij zijn drie nachten gebleven en op de laatste avond werd er door de gastheer een lekkere barbecue verzorgd. Kortom: een plek om in alle opzichten te genieten.