3,9 miljoen reviews
Laagsteprijsgarantie
Boek met garantie
  • ANVR
  • Calamiteitenfonds
  • SGR
9
FenomenaalScore uit
  • Boek altijd met zekerheid: SGR, ANVR en Calamiteitenfonds

  • Deze accommodatie heeft een score van 9

  • 8.5
    Kindvriendelijk
  • 9.6
    Hygiëne
  • 9.4
    Ligging
  • 8.7
    Prijs/kwaliteit
  • 8.1
    Staat v/h sanitair

Over Camping du Château

Kleinschalige Camping du Chateau (Granges-sur-Vologne) richt zich op gezinnen met jonge kinderen. De gastvrije camping heeft eigen pony's waar af en toe een ritje op gemaakt kan worden. Ook de overige activiteiten zijn een succes voor kleine kinderen. Het sanitair en het zwembad worden goed onderhouden. Ga zeker naar de markt in Gerardmer.

Reviews

Op deze terrasencamping word je wakker tussen het groen, met uitzicht op het dorpje en de heuvels. Het is een plek die gelukkig nog volop leeft met rust en ruimte, vooral in het voorseizoen. Het sanitair mag dan wat gedateerd zijn, maar het is altijd brandschoon en wordt regelmatig schoongemaakt. Het zwembad is een heerlijke plek om even af te koelen, de kinderen kunnen er vrij spelen en jij kunt lekker lezen in de zon. De vriendelijke beheerders en eigenaren helpen mee aan de gezellige sfeer. Je kunt genieten op het terras met een drankje of een ijsje, en in de omgeving is er van alles te doen of te zien. Een fijne plek om herinneringen te maken en de vakantiekriebel te voelen.

Faciliteiten

Faciliteiten
  • BBQ toegestaan

  • Fietsverhuur

  • Parkeerplaats

  • children-chair

  • EV-charging-station

  • Internet

  • Wasserette

  • Honden toegestaan

  • Speeltuin

  • Handdoekenservice

  • WiFi

  • Bar

  • Cafe

  • Restaurant

  • Winkel

Sport & Entertainment
  • Fitness

  • Zwembad

  • Sauna

  • Tennis

Overige informatie

De accommodatie
  • Aantal appartementen: 6

Contactgegevens

Adresgegevens
2 Rue des Chappes, 88640

Wat zeggen bezoekers over

Camping du Château

9
FenomenaalScore uit 12 reviews

We zijn benieuwd naar jouw ervaring!

Schrijf een review

Beoordeling

  • 8.5
    Kindvriendelijk
  • 9.6
    Hygiëne
  • 9.4
    Ligging
  • 8.7
    Prijs/kwaliteit
  • 8.1
    Staat v/h sanitair

12 reviews

8
Terassencamping met prachtig uitzicht.
Door Carola van Baaren
Zoover Ontdekker
op 10-06-2025
Gereisd met partner

Mooie terassencamping met veel groen! Je kijkt prachtig uit op het dorpje en de omliggende heuvels.
Sanitair is gedateerd maar heel schoon.
Het zwembad is heerlijk om even af te koelen en je kunt er fijn zitten om een boek te lezen.
Vriendelijke beheerders die het campingterrein aan het updaten zijn.

10
Heerlijke kleinschalige camping
Door Mirjam Maalman op 02-06-2025
Gereisd met partner

Wat een fijne camping, heerlijk rustig (was wel het voorseizoen, met Hemelvaart). De eigenaren zijn heel vriendelijk, op het terras kun je wat drinken of een ijsje eten. Het sanitair is wat gedateerd, maar ze zijn volop bezig om alles aan te pakken. Sanitair was overigens brandschoon. Er zijn meen ik 40 plaatsen, maar dat heb je niet eens door doordat het een terrassencamping is en er voldoende groen is.

9
Camping gast zonder kinderen
Door Annet Modderman op 25-08-2024
Gereisd met partner

Super mooie camping. Leuke eigenaar, vriendelijk. Het sanitair wordt regelmatig schoon gemaakt. Mooi, schoon zwembad. En kinderen die de vrijheid hebben om er heerlijk te kunnen spelen. Direct in de omgeving is er veel te doen of te bezichten. Ik zou deze camping zeker aanraden bij gezinnen met jonge kinderen. Of voor ouderen zonder kinderen, maar die het wel leuk vinden dat er wat reuring is.

10
Een pareltje
Door Rita op 18-06-2023
Gereisd met partner

Steile weg naar de camping die werkelijk schitterend ligt. Zeer prettige, persoonlijke ontvangst.
Plaatsen met mooi, rustig uitzicht. Heel veel privacy. Fijne sfeer op de camping. Een goed en vertrouwd adres waar je verzekerd bent van een goede plaats. Sanitair is schoon en compleet. Mooi gelegen zwembad. Bij aankomst heerlijke frietjes gegeten en er kan iedere dag brood worden besteld. Omgeving is schitterend. Fietsendrager mee dan kan je naar een gebied rijden om te fietsen want de fietspaden zijn dun gezaaid. Wandelen kan meteen van de camping in een mooi overschaduwd bos.

9
Heerlijk, rustig en gastvrij
Door Fam. Vd berg op 17-08-2022
Gereisd met oudere kinderen

Fijne en vriendelijke eigenaren. Mooi uitzicht en heerlijke pizza's!
Prima sanitair en een fijn zwembad.

9
Kleine camping met veel privacy
Door Laukia op 17-08-2022
Gereisd met jonge kinderen

Een kleine camping met veel privacy op de schaduwrijke plaatsen. Door de ligging, tegen een heuvel aan, kijk je niet tegen je buren aan, maar over je buren heen. Sommige plekken zijn wat krap, dus het is goed om aan te geven met wat voor kampeermiddel je langs komt.
De camping is dit jaar over gegaan op nieuw Nederlands beheer en de nieuwe eigenaren nemen je mee in hun enthousiasme. Alles waar ze invloed op hebben is prima geregeld.
Sanitair is functioneel, maar schoon. Zwembad is klein, maar groot genoeg om af te koelen, met genoeg ruimte voor springende kinderen en brandschoon. Enig punt van aandacht is dat de wandelroutes in het aangrenzende bos door bosbouw niet meer goed zijn aangegeven. Maar daar hebben de eigenaren dan weer geen invloed op.
In zijn soort een hele prettige camping!