




Boek altijd met zekerheid: SGR, ANVR en Calamiteitenfonds
Deze accommodatie heeft een score van 8.3
Over Neubauer
Camping Neubauer in Millstatt is mooi gelegen tussen berg en meer. Er is geen animatie voor de kids, maar ze kunnen zich uitermate goed vermaken in de speelweide, dierenweide en ze kunnen zwemmen in het meer. Voor de hond is er een hondendouche beschikbaar. Vanwege de mooie ligging kan je in de omgeving bijvoorbeeld vissen, paardrijden of klimmen.
Ook leuk voor jou
Faciliteiten
Faciliteiten
Internet
BBQ toegestaan
Parkeerplaats
Wasserette
Honden toegestaan
Speeltuin
WiFi
Bar
Cafe
Restaurant
Winkel
Sport & Entertainment
Fitness
Zwembad
Sauna
Tennis
Strand
Direct aan het strand
Overige informatie
De accommodatie
Aantal appartementen: 2
Aantal bungalows: 3
Aantal tweepersoonskamers: 5
In de buurt
Bushalte: 100m
Contactgegevens
Adresgegevens | Dellach 63, 9872 |
Wat zeggen bezoekers over
Neubauer
We zijn benieuwd naar jouw ervaring!
Schrijf een review4 reviews
Wij verbleven met onze kinderen van 10 en 12 in Mobilheim Nemo. Klein maar schoon en op loopafstand van het meer. Wij hadden geweldig weer dus iedere dag lekker zwemmen en suppen. Op het kleine speeltuintje na voor de kinderen verder niet veel te beleven. De ligging van deze camping is ideaal, zoals gezegd aan een meer en tegenover de camping gelijk leuke wandelroutes. Aanrader is de KarntenCard, wij hebben iedere dag leuke uitstapjes gedaan, voldoende aanbod op maximaal 1 uur rijden. Verder prima restaurant op de camping, iedere dag verse broodjes en vriendelijk personeel. Aanrader is de pizzeria in Dobriach.
Terassen camping direct aan het meer. Heerlijk om te zwemmen en te peddelen. De plekken zijn niet allemaal even gunstig, met een beetje pech sta je dicht tegen een camper op het volgende terras aan. Wij hadden geluk met ons kleine caravannetje, maar had heel anders kunnen zijn. Er komen erg veel (grote) campers naar deze camping. Prima en schoon sanitair. Restaurant aanwezig, wij hebben er 2 keer goed gegeten. Vriendelijk personeel. Kortom: best een aanrader voor een aantal dagen.
Heerlijke zeer nette en vriendelijke camping, prachting gelegen aan de Milstattersee. De combinatie van een zonvakantie aan het meer met vele uitjes in de bergen met de Karnten Karte.
We zaten in een mobile home, deze was zeer eenvoudig en aan de keine kant maar netjes schoon.
Enige wat we jammer vonden is dat de kinderen niet veel samen speelden met andere kinderen wat we normaal wel gewend waren van campings.
Wat een fijne camping! Mooie plaatsen, schoon en goed sanitair, met heerlijke douches. In de ochtend broodjes, bij de receptie allerlei tips, supermarkt en uitjes dichtbij en gelegen aan de heerlijke Millstatter See. Niet zoveel kleine kinderen, vanwege de ligging aan het water. Ongeveer 50% Nederlanders en 50% Duitsers. Donderdagavond live muziek. Wasmachines en droger die eigenlijk altijd wel beschikbaar zijn. Vriendelijke mensen, alles bij elkaar top!
Maar eigenlijk moet ik dit allemaal niet zeggen, want ik wil nog een keer terug en dan hoop ik wel dat er plaats is.