Ook leuk voor jou
Faciliteiten
Faciliteiten
Honden toegestaan
WiFi
Cafe
Bar
Restaurant
Winkel
Internet
Speeltuin
BBQ toegestaan
Wasserette
Parkeerplaats
Sport & Entertainment
Zwembad
Tennis
Sauna
Fitness
Contactgegevens
Adresgegevens | Port Cassafières, 34420 |
Wat zeggen bezoekers over
Camping Les Mimosas
We zijn benieuwd naar jouw ervaring!
Schrijf een review98 reviews
Zeer teleurstellende camping. Deze camping lijkt volledig gericht op Franse gasten. Als Nederlandse gast voel je je hier totaal niet welkom. De animatie is niet geschikt voor Nederlandse kinderen en vrijwel niemand spreekt Engels. Zelfs de badmeesters spreken alleen Frans, waardoor communicatie bij het zwembad onmogelijk is. Ook bestellen in het restaurant is door de taalbarrière erg lastig.
Daarnaast hebben wij meerdere keren meegemaakt dat Franse kinderen zich agressief en respectloos gedroegen tegenover andere kinderen en volwassenen. Hier werd naar ons gevoel weinig tegen opgetreden.
Inchecken tussen 12:00 en 15:00 uur is niet mogelijk en daarna moet je nog lang wachten voordat je op je plek kunt. Het sanitair is ronduit smerig en slecht onderhouden. Ook de wasmachines zijn waardeloos: kleding kwam er zelfs uit met bruine vlekken.
Kortom: een camping die duidelijk vooral op het eigen Franse publiek is gericht.
Het was een nette camping met mooi zwembad. De kinderen (6 en 9 jaar) konden zich hier goed vermaken.
De stacaravans staan wel hutje mutje. Deze was wel netjes.
Animatie was in het Frans. Kinderen hadden soms graag met een activiteit mee willen doen, maar kwamen als snel weer terug omdat ze het niet begrepen.
Pinnen kan idd alleen maar vanaf €20. Dit hadden wij al gelezen, dus wij hadden contant geld meegenomen.
Bij aankomst deed de man die er zat voor de slagbomen heel onaardig. Ons nummerbord klopte niet, dus we moesten weer opnieuw naar de receptie zei hij boos en nog net niet schreeuwend. Uiteindelijk bleek dat de vrouw bij de receptie 1 cijfer verkeerd had ingevoerd.
Ook moesten we bij aankomst €400 borg betalen wat wij echt heel erg hoog vonden. Deze hebben wij na 2,5 week ook nog steeds niet terug. ( niet zo slim geweest om dit via de creditcard te doen) camping blijft zeggen dat het geregeld is. Voor ons geen 2e keer.
Wat zal ik hier van maken. Het is een camping met 2 kanten. De camping zelf is netjes en het zwembad erg schoon en mooi. Veel badmeesters en handdoekje leggen is verboden. De sta accommodaties staan achter elkaar, waardoor je minder persoonlijk contact hebt. Dat is echter ook persoonlijk. Voor de jeugd een mooie “hangplek”.
Grote nadelen:
- in de supermarkt kan je onder de 10 euro niet pinnen. Bij de bar/restaurant pas vanaf 20 euro. Wel geldautomaat aanwezig, maar toch.
- sommige mensen laten hun hond loslopen.
- wij waren met 2 auto’s. 1 opgegeven bij de registratie en de 2e niet. Was niet nodig. De volgende dag brief op de 2e auto om te melden bij receptie. Moesten 5 euro per dag extra betalen, anders helemaal ver weg zetten. Opmerking gemaakt over de laadpalen en dat er auto’s geparkeerd stonden, die niet elektrisch waren. Zelfs van de directeur. Stond ook deels op gehandicapten plek. Die gingen ze niet aanspreken.
Geen 2e keer.
Fantastische camping en welkom met een camper heerlijk 4 dagen mogen verblijven super vriendelijke mensen.
Douch, toilet optie tot gebruik wasmachines en heerlijk zwembad zeker een aanrader
Het is een niet al te grote camping. Veel Fransen en weinig Nederlanders. De medewerkers kunnen niet of nauwelijks engels spreken. Er wordt veel aan animatie gedaan, maar alles dus alleen Franstalig.
Wij hadden een stacaravan met een jacuzzi. Het is een prachtige, moderne stacaravan met goede bedden en zeer schoon. De jacuzzi erbij is heerlijk!
Het zwembad vonden de kinderen geweldig met alle glijbanen en het golfslagbad. Schoon ook, je mag er bijv niet op slippers lopen. Wel weinig schaduwplekken.
Het restaurant vonden wij minder. Het is bij de animatie dus je wordt soms gek van de schreeuwerige Fransen. Wij hadden een klacht over het eten, maar dat werd niet opgelost. Iedereen wees naar elkaar ‘not my fault’, slechte service dus.
Verder ligt de camping in the middle of nowhere. Er zijn geen wandelpaden oid richting het strand, dus met de auto of busje. Al met al vonden wij het geen 5 sterren camping waard!
Omdat de kinderen (11 en 13) met name het waterpark zo ontzettend geweldig vinden konden we geen camping vinden die hieraan kon tippen. Daarom zijn we voor de 2e keer naar ze camping geweest. We hebben wederom enorm genoten. Een nette, overzichtelijke camping, huuraccommodatie heel netjes en schoon. Geweldige glijbanen, actieve animatie. Dichtbij het strand en genoeg te doen in de omgeving. Wat ons betreft een aanrader!