



Boek altijd met zekerheid: SGR, ANVR en Calamiteitenfonds
Deze accommodatie heeft een score van 9
Ook leuk voor jou
Faciliteiten
Faciliteiten
BBQ toegestaan
Parkeerplaats
children-chair
Internet
Wasserette
Honden toegestaan
Speeltuin
WiFi
Bar
Cafe
Restaurant
Winkel
Sport & Entertainment
Badminton
Kinderzwembad
Fitness
Paardrijden
Zwembad
Sauna
Tennis
Contactgegevens
Adresgegevens | 9 Lieu dit La charvière, 03390 |
Wat zeggen bezoekers over
Camping La Charvière
We zijn benieuwd naar jouw ervaring!
Schrijf een review6 reviews
We verbleven in de grote gite. Een romantisch en knus verblijf, lekker prive en toch niet eenzaam. Eigen tuin.
Ontzettend fijne plek om te ontspannen. Veel dieren, een zwembad zonder chloor, veel groen, rustiek, echt een Frans paradijsje.
Roelof is op en top gastheer. En als er "BouleBrie" wordt geserveerd, zeker mee eten. Want zo heerlijk.
Je voelt je op La Charviere welkom!
Vragen worden niet als 'lastig' afgedaan, maar Roelof denkt mee in oplossingen. Het persoonlijk contact vond ik ook echt de meerwaarde. Ik reisde alleen, en was meerdere dagen de enige kampeerder.
Ik had een fijne ruime plaats tussen bomen en licht struikgewas. Ik heb wel 10 verschillende vogelgeluiden gehoord. Wat een fijne kampeerplek a h einde van een doodlopende weg. Je kunt hier echt tot rust komen. Heerlijk magnesium zwembad. Was 26gr maar heel aangenaam. En de dieren: varken, geitjes, ganzen, kippen en poezen geven je ook dat boerderij-gevoel. Mooie regio met oude stadjes.
Wat een fijne vakantie hebben we hier gehad. Een weekje ontspannen met 3 kids van 7, 5 en 3. Net genoeg leeftijdsgenootjes om plezier te hebben zonder alle drukte van een animatie-team. Dat is namelijk helemaal niet nodig met de diertjes, zwembad en speelveld. 2 dagen naar een meertje in de buurt geweest, mooi klimwerk in de buurt (30 min) en een dinopark (ook 30 min), wat wil je nog meer.
Ook de table d'hote was erg geslaagd.
Vriendelijke en sfeervolle familie-camping met erg aardige (Nederlandse) eigenaren.
We raden deze camping zeker aan.
Wat een goed begin van onze vakantie! Onderweg naar het zuiden hebben wij overnacht op deze prachtige boerderij camping. Rust, ruimte, vriendelijkheid. We hebben genoten.
Rust, ruimte en natuur. Wij hebben enorm genoten van ons verblijf op Domaine la Charvière. Het begon met een zeer vriendelijke ontvangst door de gastheer en later ook de gastvrouw die ons wat verse eieren kwam brengen. We hadden een mooie ruime plaats met onze camper op het kampeerveld in de schaduw van heel oude eiken. We keken uit over het veld vol voorjaarsbloeiers en zijn iedere dag wel een paar keer wezen kijken bij de vele dieren in de dierenweide. Electra, water, sanitair, etc is allemaal prima voor elkaar.
Het was echt een genot om hier te verblijven, wij komen zeker nog eens terug!
Het is genieten in de Allier
Twee weken in een prachtige mobilhome op deze camping verbleven en het was heerlijk. Onze kinderen hebben genoten. Genoeg te doen voor de kinderen. Het kleine zwembad is een feestje en overzichtelijk. Dorp met bakker, kleine supermarkt, tankstation, etc. op 6 km. Goede uitvalsbasis voor de Auvergne-Rhône-Alp regio, inclusief de lekkere wijnen en het goede eten. Wij komen zeker weer terug