Gitzenweiler Hof


Benieuwd naar de prijzen?
We hebben de beste aanbieders voor Gitzenweiler Hof voor je op een rij gezet:
Over Gitzenweiler Hof
Gezelligheid is te vinden op Camping Gitzenweiler Hof in Duitsland. Deze camping in Lindau heeft leuke animatie zoals livemuziek, pony rijden en verschillende workshops. Het zwembad en de speeltuin bieden ook vermaak. Camping Gitzenweiler kan erg druk zijn vanwege de vele caravans. De natuurliefhebbers kunnen terecht bij de Bodensee.
Ook leuk voor jou
- Geen afbeelding beschikbaar
Camping Paradies Franken
Camping Knaus Campingpark Lackenhäuser
CampingKnaus Campingpark Frickenhausen
CampingKnaus Campingpark Viechtach
CampingLindau am See
Camping- Geen afbeelding beschikbaar
Wagnerhof
Camping Main Spessart Park
CampingTauber-Idyll
Camping
Faciliteiten
Faciliteiten
Honden toegestaan
WiFi
Cafe
Bar
Restaurant
Winkel
Internet
Speeltuin
BBQ toegestaan
Kamerfaciliteiten
Rolstoel toegang
TV
Wasmachine
Sport & Entertainment
Zwembad
Contactgegevens
Adresgegevens | Gitzenweiler 88 , 88131 |
Wat zeggen bezoekers over
Gitzenweiler Hof
We zijn benieuwd naar jouw ervaring!
Schrijf een review87 reviews
2,5 week gereserveerd, gevraagd om een gererveerde plek bij de bosrand maar konden ze niet garanderen, is vreemd, je hebt wel of geen voorkeursplek.
Aangekomen zoals elke review aangeeft een zeer chaotisch beeld, het lijkt wel of je in een stalling staat, plek is klein.
Positieve punten zijn het sanitair, zwembad en pleintje waar je gezellig zit.
Ongelooflijk dat er nog steeds een mittagsruhe bestaat, dit is klantonvriendelijk, je komt het park niet af of op en receptie gesloten.
Je verwacht dat de receptie dan langer open blijft in de avond, nee ze zijn om 1800 weg.
Al met al is het best een camping met potentie, maar wij zijn eerder weggegaan omdat de velden totaal geen schaduw bieden, wel de vaste plaatsen.
Het was erg warm, bomen worden niet geplant omdat die plaats innemen en bladeren ruimen/snoeien hebben ze duidelijk geen zin in.
Het draait hier enkel om zoveel mogelijk omzet te draaien, niet voor herhaling vatbaar.
Hier gaan wij nooit meer heen! Iedereen met een tent wordt overal neergezet waar nog een stukje gras zichtbaar is. Iedereen staat zeer dicht op elkaar. Het toiletgebouw op het tentenveld heeft maar 3 heren en 3 dames wc's. Het andere super mooie toiletgebouw heeft veel te weinig douches, waardoor je altijd staat te wachten.
Het personeel is onvriendelijk.
Wij hadden een mini festival op het tentenveld. Er stonden meer dan 30 caravans rond elkaar met de hele dag muziek aan.
Het was zo druk dat we scheerlijn aan scheerlijn stonden. Niks ontspannen aan. Mensen die hun hond uitlaten op het veld. Gewoon te ranzig.
Verblijf van 1week.ik had gereserveerd, maar eigenlijk krijg je op de moment zelf een plaats toegewezen op een overvol tentenveld. Veel lawaai, gezinnen, jongeren door elkaar. De omgeving Bodensee, Lindau is wel mooi maar camping was te vol.

Gitzenweiler Hof
Op zich prima camping echter niet alles helemaal top. Animatie is alleen in het Duits en met name voor kleine kinderen. Engels is ook erg moeilijk voor het personeel. Sanitair ver weg bij het verblijf en verouderd. Het enige goede sanitair gebouw is nieuw en midden op de camping. Zwembad is prima maar wel saai. Prijzen voor de horeca en supermarkt belachelijk hoog. In het midden van de camping is het horecaplein met een klein eet tentje maar die gaat al om 19.00 uur dicht..... pinokio is wel een aanrader qua prijs en kwaliteit prima. Zou deze camping aanraden voor mensen die hele jongen kinderen hebben. Komen voornamelijk Duitsers op de camping. Onbegrijpelijk dat je de camping volgens de regels niet op kan met de auto tussen 12 en 14 uur maar je dan toch iemand er tussen die tijd erop en eraf zien gaan. Vreemde regel. Omgeving is prima maar niet voor ons geschikt.
de eerste indruk was vol en groot, na 3 dagen was het gewend en blijkt het een goede camping, sanitair bij zonneterras ouder, maar zeer schoon en geen wachtrijen. Midden van de camping een plein waar je fijn kunt zitten, eten voor weinig, bier, cocktails en 2 restaurants, italiaans restaurant kun je ook afhalen. midden en achter op camping supermooi sanitair, nieuw. Bij receptie vriendelijk als je info wilt. Met de auto ben je zo in Lindau of strandjes.
Gevraagd om een grote plek, op zonneterras of langs water en we hadden een hele grote plek op zonneterras, er waren inderdaad ook kleinere plaatsen, maar er zijn ook grotere zoals die van ons.
weinig nederlanders op de camping.

Gitzenweiler Hof
Fijn dat je hier bent!
We bewaren je voorkeuren. Zo vind je makkelijk jouw droomvakantie en krijg je alleen relevante advertenties te zien.