




Geen brandstoftoeslag achteraf bij vliegreizen met vertrek t/m maart 2027
Boek altijd met zekerheid: SGR, ANVR en Calamiteitenfonds
Voor deze boeking heb je de laagsteprijsgarantie
Over Hotel Jeni
Bij Hotel Jeni geniet je van een gezellige sfeer en comfortabele kamers in een centraal gelegen accommodatie. Het hotel biedt diverse faciliteiten zoals een zwembad, wellness en een fijne tuin om te ontspannen. Of je nu op zoek bent naar rust of avontuur, hier zit je goed. Met goede verbindingen in de buurt is het makkelijk om het eiland te verkennen. Een ideale keuze voor wie op zoek is naar een ontspannen en sfeervol verblijf.
De ligging
Het hotel ligt in het binnenland van het eiland, in Mercadal. Van hieruit ben je ongeveer 7 km verwijderd van het strand en binnen enkele minuten lopen tref je het bruisende stadscentrum met winkels, restaurants en bars. Haltes van het openbaar vervoer vind je op slechts 50 meter afstand, waardoor je gemakkelijk overal naartoe kunt reizen. Naar de steden Ciudadela en Mahón is het ongeveer 25 km reizen.
Het hotel en de faciliteiten
Het hotel beschikt over 56 niet-rokerskamers die bereikbaar zijn met een lift. De receptie wordt bemand door Engelstalig personeel dat je bij aankomst en vertrek graag helpt. Je kunt gebruik maken van gratis Wi-Fi, een bagagedepot, kluis en een wisselkantoor. Buiten ligt een mooie tuin waar je heerlijk kunt ontspannen. Er zijn winkels voor een gezellige wandeling en je kunt je auto parkeren op de eigen parkeerplaats of in de garage. Daarnaast zijn er voorzieningen zoals een zwembad, whirlpool, fitnessruimte, wellness met sauna en massage, en een animatieteam dat activiteiten organiseert voor jong en oud.
Eten en drinken
In het hotel vind je verschillende eetgelegenheden zoals een eetzaal, ontbijtzaal, koffiehuis en bar. Je kunt kiezen voor overnachting met ontbijt, halfpension of volpension, afhankelijk van je wensen. Het uitgebreide ontbijtbuffet biedt een ruime keuze, en voor lunch en diner zijn er menu's beschikbaar. Speciale dieetwensen en kindermenu's worden op aanvraag bereid, zodat iedereen kan genieten.
Goed om te weten
De toeristenbelasting en eventuele klimaattoeslagen zijn nog niet inbegrepen en dien je ter plekke te voldoen. Sommige faciliteiten zijn tegen betaling en kunnen mogelijk niet het hele jaar geopend zijn vanwege het weer, het seizoen, onderhoud of bezetting. Het hotel is goed verbonden met het hele eiland dankzij de nabijgelegen openbaarvervoersverbindingen, waardoor je gemakkelijk alles kunt ontdekken. Een fijne plek om je vakantie door te brengen en alles wat het eiland te bieden heeft te verkennen.
Faciliteiten
Faciliteiten
Airconditioning
Hotelkluis
Wisselkantoor
Liften
Cafe
Krantenkiosk
Winkel
Kapper
Bar
Restaurant
Restaurants met niet-rokers gedeelte
Restaurants met hoge stoelen
Vergaderruimte
Internet
WiFi
Wasservice
Medische hulp
Fietsverhuur
Parkeerplaats
Garage
Wasserette
Sport & Entertainment
Buitenzwembad
Kinderzwembad
Pool bar
Ligstoelen
Parasols
Jacuzzi
Sauna
Zonneterras
Massage
Duiken
Windsurfen
Fitness
Paardrijden
Fietsen en/of mountainbiken
Tennis
Zonnestudio en/of solarium
Overige informatie
De accommodatie
Bouwjaar: 1972
Renovatiejaar: 2006
Totaal aantal kamers: 56
Betaling
American Express
Visa
Mastercard
In de buurt
Stadscentrum: 100m
Winkelmogelijkheden: 100m
Restaurant: 200m
Bars : 100m
Discotheek: 100m
Golfbaan: 15000m
Openbaar vervoer: 50m
Contactgegevens
Adresgegevens | 81 Mirada del Toro, 81, 07740 |
Wat zeggen bezoekers over
Hotel Jeni
Er is nog geen review geschreven, ben jij de eerste?
Schrijf een review