




Voor deze boeking heb je de laagsteprijsgarantie
Over Europa Hotel, Ancient Olympia
Bij Europa Hotel, Ancient Olympia geniet je van een comfortabele en sfeervolle overnachting op een prachtige locatie. Dit luxe hotel ligt op de Drouvas-heuvel in het oude Olympia, de geboorteplaats van de Olympische Spelen. Je verblijft in ruime kamers met een balkon en een marmeren badkamer. Het hotel biedt volop faciliteiten, waaronder een zwembad en gezellige eetgelegenheden, waardoor je je hier zeker thuis zult voelen.
De ligging
Het hotel ligt in het centrum van Olympia, dicht bij de oude archeologische vindplaatsen en musea die de rijke geschiedenis van de Olympische Spelen laten zien. Je wandelt zo naar de belangrijkste bezienswaardigheden en hebt het openbaar vervoer binnen handbereik, op ongeveer een kilometer afstand. Olympia, de bakermat van de Olympische Spelen, ademt geschiedenis en cultuur, waarvan jij volop kunt genieten tijdens je verblijf.
Het hotel en de faciliteiten
Het Europa Hotel beschikt over 78 comfortabele kamers en 2 uitgebreide suites, verdeeld over drie verdiepingen die je gemakkelijk bereikt met de lift. Bij de receptie staat meertalig personeel klaar dat je graag helpt bij het in- en uitchecken. Buiten vind je een tuin waar je rust kunt vinden na een dag vol verkenningen. Het hotel heeft ook een zwembad met een zonneterras, waar de ligbedden al klaarstaan om lekker te ontspannen onder de zon. Voor entertainment kun je terecht in de tv-ruimte en de speelkamer. Ook zijn er winkels en faciliteiten voor mindervaliden, zodat iedereen zich welkom voelt. Naast de faciliteiten voor vakantiegangers biedt het hotel een autoverhuur, een transferservice en roomservice voor extra gemak.
Eten en drinken
In het restaurant kun je genieten van zowel traditionele Griekse als internationale gerechten. Iedere dag staat er een uitgebreid ontbijtbuffet klaar, waar je de dag energiek begint. Voor een verfrissend drankje of een kopje koffie kun je terecht in de gezellige koffiebar, en de bar bij het zwembad serveert lekkere drankjes terwijl je relaxed op een ligbed ligt. Wanneer je liever niet de deur uitgaat, loopt een snack- en drankvoorziening vanzelfsprekend goed geregeld.
Goed om te weten
De toeristenbelasting en eventuele klimaattoeslagen zijn nog niet inbegrepen en dien je ter plekke te voldoen. Sommige faciliteiten zijn tegen betaling en kunnen mogelijk niet het hele jaar geopend zijn vanwege het weer, het seizoen, onderhoud of bezetting. De security is 24 uur per dag aanwezig en er is een parkeerplaats en garage voor gasten die met de auto komen. Het hotel accepteert MasterCard. Het hotel is recent gerenoveerd en alles ziet er netjes en fris uit. Je kunt hier vooral genieten van een comfortabele en ontspannen vakantie midden in de geschiedenis.
Faciliteiten
Faciliteiten
Airconditioning
24-uurs receptie
Hotelkluis
Wisselkantoor
Liften
Cafe
Winkel
Bar
Spelletjeskamer
Restaurant
Vergaderruimte
Internet
WiFi
Room service
Wasservice
Parkeerplaats
Garage
TV kamer
Wasserette
Sport & Entertainment
Buitenzwembad
Zwembad
Pool bar
Ligstoelen
Parasols
Fitness
Golf
Tennis
Zwembad
Strand
Zandstrand
Overige informatie
De accommodatie
Bouwjaar: 1988
Aantal verdiepingen hoofdgebouw: 3
Totaal aantal kamers: 78
Betaling
Mastercard
In de buurt
Strand: 17000m
Openbaar vervoer: 18000m
Contactgegevens
Adresgegevens | 1 1, Drouva, 27065 |
Wat zeggen bezoekers over
Europa Hotel, Ancient Olympia
Er is nog geen review geschreven, ben jij de eerste?
Schrijf een review