Over Rome Cavalieri A Waldorf Astoria Resort
Bij het Rome Cavalieri, A Waldorf Astoria Hotel, geniet je van alle luxe die je maar kunt wensen. Dit resort ligt op een groot privéterrein met mediterrane vegetatie en heeft een schitterend uitzicht over Rome en Vaticaanstad. Het hotel biedt ruime kamers, een exclusieve spa en meerdere zwembaden voor ultiem ontspanning. Of je nu een avond heerlijk wilt dineren of ontspannen in de wellness, je bent hier aan het juiste adres. Het is de ideale plek voor een comfortabele en sfeervolle vakantie in de Italiaanse hoofdstad.
De ligging
Het hotel ligt midden op Monte Mario, omgeven door een park van drie hectare. Vanuit hier heb je een prachtig uitzicht over Rome. Je wandelt zo naar de rand van de stad of pakt de bus die op ongeveer 500 meter stopt. De binnenstad is daardoor gemakkelijk bereikbaar, terwijl je heerlijk kunt genieten van de rust en ruimte van het resort.
Het hotel en de faciliteiten
Het Rome Cavalieri bestaat uit 345 ruime kamers en 25 elegante suites, allemaal modern ingericht. Je kunt heerlijk ontspannen in een van de zwembaden, zowel binnen als buiten, en genieten van de zon op het zonneterras met ligstoelen en parasols. Voor extra verwenning biedt het hotel een uitgebreide spa met sauna, stoombad en massages. Daarnaast vind je een fitnessruimte en verschillende restaurants en bars waar je smakelijke gerechten en drankjes kunt krijgen. Voor de kinderen is er een miniclub en speciale kinderfaciliteiten, waardoor het verblijf ook voor gezinnen heel comfortabel is.
Eten en drinken
Je kunt in het hotel ontbijten en dineren in het restaurant, dat bekend staat om zijn gastronomische menu's. Daarnaast is er een loungebar waar je na een dag lopen op je gemak een drankje doet, en een bar bij het zwembad voor verfrissende drankjes tussen het zonnen door. Verscheidene menu's worden aangepast op dieetwensen of speciale wensen, inclusief kindermenu's. Zo maak je je verblijf hier extra smakelijk en ontspannen.
Goed om te weten
De toeristenbelasting en eventuele klimaattoeslagen zijn nog niet inbegrepen en dien je ter plekke te voldoen. Sommige faciliteiten zijn tegen betaling en kunnen mogelijk niet het hele jaar geopend zijn vanwege het weer, het seizoen, onderhoud of bezetting. Het hotel beschikt over bergingsmogelijkheden en parkeergelegenheid, en er is een autoverhuur aanwezig. Het resort maakt het je makkelijk om je verblijf volledig te ontspannen en te genieten van alles wat Rome te bieden heeft.
Ook leuk voor jou
Faciliteiten
Faciliteiten
Airconditioning
Hotelkluis
Liften
Cafe
(Mini) supermarkt
Winkel
Kapper
Bar
Spelletjeskamer
Restaurant
Restaurants met niet-rokers gedeelte
Vergaderruimte
Internet
WiFi
Room service
Wasservice
Medische hulp
Parkeerplaats
Garage
Kinderopvang
Speeltuin
TV kamer
Sport & Entertainment
Binnenzwembad
Buitenzwembad
Pool bar
Ligstoelen
Parasols
Jacuzzi
Sauna
Zonneterras
Stoombad
Massage
Fitness
Kinderanimatie
Tennis
Zonnestudio en/of solarium
Overige informatie
De accommodatie
Bouwjaar: 1963
Aantal verdiepingen hoofdgebouw: 9
Totaal aantal kamers: 387
In de buurt
Openbaar vervoer: 500m
Contactgegevens
Adresgegevens | 101 Via Alberto Cadlolo 101,, 00136 |
Wat zeggen bezoekers over
Rome Cavalieri A Waldorf Astoria Resort
Er is nog geen review geschreven, ben jij de eerste?
Schrijf een review