Roompot Beach Resort Agde



Benieuwd naar de prijzen?
We hebben de beste aanbieders voor Roompot Beach Resort Agde voor je op een rij gezet:
Deze accommodatie heeft een score van 8.2
Ook leuk voor jou
- € 163
p.p. vanaf*
Vakantiepark FranceComfort - L'Espinet
VakantieparkGa naar accommodatie*Evt. verplichte kosten ter plaatse staan in het overzicht.
Capfun Lou Village
VakantieparkParc Le Duc
VakantieparkLe Mattas
VakantieparkRésidence le Domaine du Golf
VakantieparkDomaine Les Tamaris & Les Portes du Soleil
VakantieparkLe Silence du Midi
VakantieparkLes Portes des Cevennes
Vakantiepark
Faciliteiten
Faciliteiten
Fietsverhuur
Parkeerplaats
Wasserette
Speeltuin
Restaurant
(Mini) supermarkt
Kamerfaciliteiten
Badkamer
Laatste schoonmaak
Koelkast
Internet
Sport & Entertainment
Kinderanimatie
Kinderzwembad
Zwembad
Strand
Zandstrand
Overige informatie
De accommodatie
Aantal villa's: 76
In de buurt
Strand: 1500m
Contactgegevens
Adresgegevens | 6 Route du Grau , 34300 |
Wat zeggen bezoekers over
Roompot Beach Resort Agde
We zijn benieuwd naar jouw ervaring!
Schrijf een review7 reviews
Genoten van een relaxte, zonnige vakantie. Zeer mooi aangelegd en goed verzorgd park.
Fijn kleinschalig en verzorgd park met mooie nieuwe chalets. Park met veel groen ingericht wat goed verzorgd wordt. Mooie chalets, van alle comfort voorzien (airco en verwarming) en met goed ingerichte keuken. Huisje en park erg schoon. Chalets voor grotere en kleinere gezinnen, voor minder validen en enkelen beschikbaar voor huisdieren. Wij hadden fietsen mee (ook te huur op park), in de omgeving veel gefietst. Erg vriendelijk en behulpzaam personeel.
Zeer mooi aangelegd park. Ook de bungalows waren zeer mooi ingericht. Het is een nieuw park dus alles was ook zeer proper. Zeer vriendelijke receptie.
Enkel het zwembad is net iets te klein. Zeker met veel spelende kinderen. Wel goede ligbedden. Geen animatie te vinden op het park. Wel een kids club. Het winkeltje aan de receptie is niet groot, maar je vindt er wel enkele benodigdheden. Ook fijn dat je een restaurant hebt.
Je hebt voor alles wel fiets of auto nodig. Wij zijn overal met de fiets geraakt. Er zijn al enkele fietspaden. Maar door de vele toeristen die ook stappen op het zelfde pad, kan je niet overal vlot fietsen. In de omgeving is wel wat te beleven.
Op het domein zelf is er wel niets te beleven voor tieners.

Roompot Beach Resort Agde
Nieuw park, zag er top uit.
Vriendelijk personeel, prima restaurant.
Weinig te doen voor kinderen en wordt ook niets georganiseerd. Heel anders dan op andere Roompot parken.
Zwembad opent laat en sluit vroeg. Klein maar voldoende
Niet te groot park, netjes en overzichtelijk. Medewerkers zijn erg vriendelijk en behulpzaam. Zwembad is tamelijk klein, maar nooit te druk. Voldoende ligstoelen. Het restaurant is zeker niet overdreven duur. Kinderanimatie is kleinschalig en Nederlandstalig. Zeker fijn voor jongere kids. Minpuntje: zwembad sluit al om 18:30, dat is tamelijk vroeg op warme dagen.
Mooi net park. Leuke omgeving en veel activiteiten in de omgeving. Dichtbij mooie stranden en gezellige steden.
Één heel jammer iets is dat er enorm veel lawaai is tot na 23u. Er is een jongeren kamp dat grenst aan het park. Daar is veel lawaai ( muziek, roepen…) tot erg laat op de avond. ( na 00u) wat niet ideaal is om op vakantie te komen met heel jonge kindjes. Heel jammer want het park heeft alles om een leuk familie park te zijn. Maar met zoveel avond/ nachtlawaai is het helemaal geen familie park!

Roompot Beach Resort Agde
Fijn dat je hier bent!
We bewaren je voorkeuren. Zo vind je makkelijk jouw droomvakantie en krijg je alleen relevante advertenties te zien.