3,9 miljoen reviews
Laagsteprijsgarantie
Boek met garantie
  • ANVR
  • Calamiteitenfonds
  • SGR
9.6
FenomenaalScore uit
  • Boek altijd met zekerheid: SGR, ANVR en Calamiteitenfonds

  • Deze accommodatie heeft een score van 9.6

  • 9.9
    Kindvriendelijk
  • 9.6
    Hygiëne
  • 9.6
    Ligging
  • 9.6
    Prijs/kwaliteit
  • 9.6
    Staat v/h sanitair

Ook leuk voor jou

Faciliteiten

Faciliteiten
  • BBQ toegestaan

  • Fietsverhuur

  • Parkeerplaats

  • Internet

  • Wasserette

  • Honden toegestaan

  • Speeltuin

  • WiFi

  • Bar

  • Cafe

  • Restaurant

  • Winkel

Sport & Entertainment
  • Fitness

  • Zwembad

  • Sauna

  • Tennis

Overige informatie

Betaling
  • EC-kaart

  • Mastercard

  • Visa

Contactgegevens

Telefoonnummer
+31 181 312430
E-mailadres
[email protected]
Adresgegevens
Zuiddijk 2, 3221 LJ
Website
Camping 't Weergors
Social media
Instagram, Facebook

Wat zeggen bezoekers over

Camping 't Weergors

9.6
FenomenaalScore uit 32 reviews

We zijn benieuwd naar jouw ervaring!

Schrijf een review

Beoordeling

  • 9.9
    Kindvriendelijk
  • 9.6
    Hygiëne
  • 9.6
    Ligging
  • 9.6
    Prijs/kwaliteit
  • 9.6
    Staat v/h sanitair

32 reviews

10
Ideaal PLUS!
Door Kooy
Zoover Ontdekker
op 09-08-2026
Gereisd met jonge kinderen

Wij zijn 10 jaar geleden voor het eerst op deze camping beland. Twee keer 5 dagen kamperen. Toen was het al een top camping! Vorig jaar 6 dagen met tent en dit jaar 15 dagen met vouwwagen. Ik had verkeerd geboekt (camperplaats) en kreeg een prachtig plekje aangeboden op het weideveld. Het animatieteam was geweldig, mijn dochter wilde de camping niet eens af! Leuk spetter park, vriendelijk personeel en in het restaurant kun je heerlijk eten. Sanitair was meer dan schoon; blinkende douches! Er is een wasruimte, jongerenhonk, je kan heerlijk wandelen door het bloemenveld. Overal vind je speeltuintjes en achter de visvijver is een leuke speeltuin te vinden met waterbed. Je bent zo in het centrum van Hellevoetsluis, piraten strandje op loopafstand. Voor ons nooit meer een andere camping! 950 woorden zijn te weinig om een goede recensie te kunnen schrijven! Bedankt Weergors! Tot over twee weken (met tent) :)

Ideaal PLUS! -b26802e6-5426-46e0-b0fb-5ccbb9311a90Ideaal PLUS! -2130347a-255f-47f6-89f2-cbcbe8010294Ideaal PLUS! -901c8d7f-069a-428e-8ecf-5d5260e893c3
9
Super camping
Door Grosman op 25-07-2026
Gereisd met oudere kinderen

Wij hebben een heerlijke vakantie gehad op camping 't Weersgors. Mooie ruime plekken, mooie afscheidingen met wilde bloemen. Schoon sanitair, vriendelijk personeel. Achter op de camping een heel mooi veld met wilde bloemen waar ze een mooi pad tussendoor hebben gemaakt, wat elke dag een wandeling waard was. Kortom top vakantie!

10
Super verzorgde camping
Door Claudia op 22-07-2025
Gereisd met vrienden

We waren hier 3nachten met de camper, fijne verzorgde camping, goede ligging om van hier uit fietstochten te maken.het restaurant op de camping is top, lekker gegeten ,vriendelijke bediening. Op de receptie ook vriendelijke ontvangst.sanitair niks op aan te merken heel goed.Een heel mooie verzorgde camping.

8
Vakantievieren op Camping t Weergors Uitstekend !
Door Ron en Kitty op 02-11-2023
Gereisd met partner

Echt een prima Camping met genoeg aan variatie verblijfsaccommodaties, prima ligging en uitstekend beheert. Voor jong en oud een Camping, een Vakantie die wij echt als echt uitstekend hebben ervaren. Prijs Kwaliteit Uitstekend.

10
Zeer fijne camping
Door Loes op 31-10-2023
Gereisd met partner

In een woord fantastisch .

9
Geweldige familie camping.
Door Els Hubregtse op 21-10-2023
Gereisd met partner

Wij komen er met tussenpozen al 35 jaar.
Veel accomodaties al onze vakantie mogen vieren op Weergors.
Nu als laatste de geweldige Dijkwachterslogde.
Ga zelf ontdekken hoe de fam Riedijk deze fantastische familiecamping al heel lang runt.
Gr Fam Hubregtse

Boek met garantie
  • ANVR
  • Calamiteitenfonds
  • SGR
Veilig betalen
  • iDeal Logo
  • BanContact
  • Mastercard
  • Visa