




Boek altijd met zekerheid: SGR, ANVR en Calamiteitenfonds
Deze accommodatie heeft een score van 8.6
Door vakantiegangers bekroond met een Zilveren Zoover award
Over Capfun de Belten
Camping de Belten in Rheeze is een kindvriendelijke bestemming. Naast het zwembad en animatie is er ook een speciaal kinderbuffet. Bij de brasserie op de camping kunnen de ouders ook lekker eten. Rondom de camping zijn leuke activiteiten te doen en iets verder weg ligt Attractiepark Slagharen of ga kanovaren op de Vecht.
Reviews
Vakantiegangers genieten van de gezellige sfeer op Capfun de Belten, met nieuwe buiten glijbanen en een leuk binnenzwembad voor kleintjes. Het strandje en het meer met trekpontje zorgen voor volop waterpret en ontspannen momentjes in de zon. De huisjes rondom een speeltuintje maken het handig voor jonge kinderen, terwijl de mooie omgeving uitnodigt voor verkenning. Het park heeft diverse speelmogelijkheden, zoals speeltuinen, pannakooi en een schuimparty, waardoor de kleintjes zich niet vervelen. Het vernieuwde buitenbad en de leuke activiteiten zoals bingo en de gratis Pinksterontbijt zorgen voor een feestelijke sfeer. De moderne brasserie en de ligging dichtbij Hardenberg maken het vakantiegevoel compleet. Een plek waar veel reizigers nog eens graag terugkeren.
Faciliteiten
Faciliteiten
BBQ toegestaan
Fietsverhuur
Parkeerplaats
Internet
Wasserette
Honden toegestaan
Speeltuin
WiFi
Bar
Cafe
Restaurant
Winkel
Sport & Entertainment
Aquapark
Fitness
Zwembad
Buitenzwembad
Sauna
Tennis
Contactgegevens
Adresgegevens | Grote Beltenweg 11, 7794 RA |
Wat zeggen bezoekers over
Capfun de Belten
We zijn benieuwd naar jouw ervaring!
Schrijf een review268 reviews
Erg leuke camping, nieuwe buiten glijbanen. We hadden niet heel mooi weer, binnenzwembad leuk voor de kleintjes maar voor ouderen iets minder. Leuke veldjes, veel speeltoestellen.
Animatie was aanwezig en kleine pannakooi.
Brasserie erg mooi en modern, pizzeria en snackbar prima, maar wat ouder
Meertje toegevoegde waarde.
Dichtbij Hardenberg waar ook geregeld wat te doen is.
We zijn al vele malen bij capfun geweest, deze camping staat niet in onze top 3, maar valt zeker wel onder de leuke campings en we komen hier vast nog een keer weer.
Bij ontvangst ook lekker pakketje ontvangen, bedankt daarvoor!!
Super leuk park met een net nieuw kinderbuitenbad die geopend werd op 14mei, ook een leuk binnenbad voor de kleintjes. Er is ook een strandje/meer met een trekpontje en speeltuin.
De huisjes zitten rondom een speeltuintje, super handig als je kleine kinderen heb.
Als je pizza of patat gaat eten op het terras, kunnen de kinderen daar lekker binnen spelen.
Ook was er een schuimparty, bingo en nog meer!!! Ook was er een gratis ontbijt voor de kinderen, denk vanwege Pinksteren.
Al met al, een super leuk park, voor herhaling vatbaar!!
Hele leuke camping met een leuk strandje. Onze kids van 6,10 en 12 hebben zich heel goed vermaakt. Veel te doen en mooie omgeving

