Boek altijd met zekerheid: SGR, ANVR en Calamiteitenfonds
Deze accommodatie heeft een score van 8.2
Door vakantiegangers bekroond met een Zilveren Zoover award
Over Bungalowpark It Wiid
In Bungalowpark It Wiid kom je tot rust in eigen land. De bungalows zijn schoon en van alle gemakken voorzien. Zo heb je bij sommige bungalows een jacuzzi en sauna. Hier verblijf je ook met een grote groep. De bungalows liggen aan het water in Nationaal Park de Alde Feanen. Het huren van een sloep is een aanrader. Op 25 kilometer van Drachten.
Reviews
Vakantiegangers genieten van de mooie omgeving en de rust die de locatie uitstraalt. De tuin is een fijne plek om te ontspannen, terwijl de huisjes goed onderhouden en schoon zijn. Het gevoel van de natuurlijke sfeer en destralende zon op het water maken het echt gezellig. Wat ze waarderen, is de complete inventaris en de leuke extra’s zoals de sauna en jacuzzi. De omgeving biedt volop kansen voor mooie water- en fietstochten. Vooral de mooie locatie en de rustige sfeer maken dat veel vakantiegangers terug willen keren. Het plezier zit vooral in de fraaie natuur en de herinneringen die gecreëerd worden tijdens een ontspannen verblijf. Precies dat beetje vakantiekriebel waar je zo naar zoekt.
Ook leuk voor jou
Faciliteiten
Faciliteiten
BBQ toegestaan
Fietsverhuur
Parkeerplaats
Internet
Honden toegestaan
Speeltuin
WiFi
Bar
Cafe
Restaurant
Winkel
Sport & Entertainment
Tennis
Kanovaren
Fietsen en/of mountainbiken
Fitness
Binnenzwembad
Jacuzzi
Buitenzwembad
Waterfietsen
Sauna
Contactgegevens
Adresgegevens | Koaidyk 2b, 9264 TP |
Wat zeggen bezoekers over
Bungalowpark It Wiid
We zijn benieuwd naar jouw ervaring!
Schrijf een review426 reviews
Sleutel ophalen moest vanaf onhandige locatie. Informatievoorziening was (onlogisch) verspreid over 4 of 5 mails, als je keysafe meerekent. Foutmelding bij keysafe was netwerkfout, personen bij contactnummer wisten niet dat dit de foutmelding is als je (net) voor 15:00 probeert de sleutel op te halen. 400 euro betaald voor 1 nacht, na verzoek tot lagere prijs voor 1 nacht ipv vr - ma.
We hebben een fantastische week gehad op een mooie locatie in een zeer mooie omgeving. We hebben veel van de omgeving gezien vanaf het water en de fiets. Zeker voor herhaling vatbaar!
Prima huisje met sauna en jacuzzi ( waar we met 30+ graden echter geen gebruik van hebben gemaakt).
Zeer complete inventaris!! Als we toch iets negatiefs moeten zeggen was het dat de stopcontacten op de slaapkamers op onlogische plekken, en de verlichting bij de wastafels wel wat feller had gemogen (was op zich wel sfeervol, maar erg lastig voor o a. het in/uit doen van contactlenzen) maar als dat alles is...
Mooi sloepje met vriendelijke service en instructie van de verhuurder.
Helaas wordt het voormalig restaurant gesloopt. We zijn er benieuwd wat daar voor terugkomt want daar hebben we jaren geleden, toen we voor een dagje in Earnewald waren, heerlijk op het terras aan het water gezeten. Nu waren voor de voorzieningen aangewezen op de naastgelegen camping. Wat echter prima voor elkaar was.
We hebben een heerlijke vakantie gehad maar daar heeft het huisje (Waldhuisje 106) niet aan bijgedragen. De prijs/kwaliteit is volledig uit balans.
TOP:
-Omgeving
-Locatie
-Tuin
FLOP:
-Keukeninventaris - allegaartje aan serviesgoed
-Er was een schuurtje maar deze mocht niet gebruikt worden - volgens receptie konden we onze e-bikes buiten laten staan of in huis(!) zetten
-Tuinstoelen - allegaartje aan verschillende (kapotte) stoelen
-Badkamer - veel kalk douchescherm
-Parasol - staander bleek afgebroken (receptie beloofde om via verhuurder nieuwe te leveren. meerdere malen om status update gevraagd maar een nieuwe parasol is nooit gekomen).
Beleving huisje niet in verhouding tot de huurprijs.
Prima huisjes. Goed onderhouden en schoon. Wel zou ik zorgen dat voormalige hoofdgebouw wat nu half gesloopt is, zo snel mogelijk helemaal verdwenen is zodat er Qua aanblik nog meer genoten kan worden.
We komen al een aantal jaren naar het bungalowpark. Elke keer in een andere bungalow verbleven. Deze keer hadden we ook een jacuzzi. Mooie ligging, leuk kunnen vissen aan de steiger. Sloep erbij gehuurd waar we heerlijk mee hebben gevaren. We hebben geweldig genoten. In augustus gaan we nog een keer 🤗