
Vakantie Taba (Taba Heights)
3 accommodaties

*Excl. SGR (€ 5,00 p.p.) en Calamiteitenfonds (€ 2,50 per boeking), evt. kosten ter plaatse staan in het overzicht.

Strand Beach and Golf Taba Heights
*Excl. SGR (€ 5,00 p.p.). Evt. kosten ter plaatse staan in het overzicht.

El Wekala Golf Resort

Hilton Taba Resort & Nelson Village
Wat zeggen bezoekers over
Taba (Taba Heights)
198 reviews
Het is een heerlijke plek om tot rust te komen en te genieten van zon en zee. Er is niks te doen verder buiten de eventuele excursies om. Wij zijn er nu en het weer is top! Volop zon en heerlijke temperaturen. (Dat was afgelopen week wel anders begrepen we van de mensen hier). Het eten is goed en gevarieerd. Heel erg veel keus. De kamers zijn goed. Bedden zijn goed. Personeel is heel vriendelijk. Goeie bestemming om tot rust te komen.
Tolip heerlijk hotel. Fijn en behulpzaam personeel. Mooie grote/grote kamers. Prachtig uitzicht naar Eilat, en Jordanië. Vlieg je op Eilat dan is de grensovergang van Israël naar Egypte voor mensen die slecht ter been zijn wel een dingetje. Dit doe je lopend met je koffers. Lange wacht tijden bij de grensovergang.
Wij zijn nu in Hotel Strand in Taba Heigts Egypte. Het hotel is in 1 woord geweldig, super mooie kamers met mega groot balkon. Mooie badkamer en zeer goede bedden. De service kan niet beter en het eten is perfect, veel keuze en veel diversiteit. De zwembaden groot en schoon, direct aan het strand. Handdoeken service, bar in zwembad, open bus die je gratis rond rijdt en heel belangrijk zeer goede koffie en coktails, mocht je twijfelen is dar echt niet nodig. Het is er geweldig en nu hebben we lekker nog een week en weten nu al dat we in maart terug gaan. O ja we hebben hier nu elke dag nog steeds 30 graden.
I would like to thank all team working in this wonder place. This my second Time to visit Sofitel Taba Heights and i am still going to visit cause of the great Service and the high Manner-Team with family Attitude.
Het is een mooie plaats maar spijtig genoeg volgebouwd met resorts. Hierdoor weinig cultuur kunnen zien. Ben een stadje naast Taba gaan bezoeken maar verkopers waren te opdringerig en wouden niet laten gaan voordat je iets kocht. Aan te raden voor mensen die willen rusten in de zon maar raad het af voor mensen die opzoek zijn naar avontuur / cultuur.
Fijn dat je hier bent!
We bewaren je voorkeuren. Zo vind je makkelijk jouw droomvakantie en krijg je alleen relevante advertenties te zien.