Ook leuk voor jou
Faciliteiten
Faciliteiten
Honden toegestaan
WiFi
Cafe
Bar
Restaurant
Winkel
Internet
Speeltuin
BBQ toegestaan
Wasserette
Parkeerplaats
Sport & Entertainment
Zwembad
Tennis
Sauna
Fitness
Contactgegevens
Adresgegevens | 166 Chemin Neuf, F-74160 |
Wat zeggen bezoekers over
Camping Sites et Paysages La Colombière
We zijn benieuwd naar jouw ervaring!
Schrijf een review15 reviews
Deze camping kozen we vanwege de ligging en omdat we hier eens in het voorjaar een chalet huurden (ook vanwege ligging). Prima plekken restaurant goed, maar voor een 4 sterren camping laat het sanitair echt te wensen over... douches zijn oud en laag en het kan wel een opknapbeurt gebruiken
Fantastisch gelegen, mooie uitvalbasis voor prachtige uitstapjes naar o.a. mont blanc. Park Merlet is echt een aanrader. Winkels dichtbij. Er vliegen wel vliegtuigen over.
Heel kindvriendelijk. Veel NL gezinnen! Verder Franzen en britten. We stonden op veld achteraan, veel ruime plekken, gezellig. Sanitair schoon maar klein. Soms wachttijden, vooral voor afwas. Gezellige animatie! Eigenaars zijn wat stug en afstandelijk.
Leuke gemoedelijke camping.
Voordelen:
- zeer geschikt voor Nederlandse gezinnen aangezien de camping voor 80% uit Nederlanders bestaat en er veel kinderen zijn. Ongeveer tot de leeftijd van 12 jaar.
- Animatie in het Nederlands. Ze doen erg hun best om het iedereen naar hun zin te maken.
- Leuk zwembad met ligstoelen
- Leuke uitstapjes in de omgeving
- Ruime plekken
- Na 22.00 is het stil op de camping
- Lekkere afhaalpizza’s
Nadelen:
- Het terras van het restaurant ziet er niet heel uitnodigend uit
- De campingwinkel verkoopt alleen brood en wijn
- Uitstapjes zijn een stuk rijden, let op tol is erg hoog! Enkel ritje Annecy over tolweg is 10 euro
- Toiletgebouw kan een upgrade gebruiken.
Wij staan nu hier op de camping op het achterste veld, plekken zijn ruim en fijn waterpunt bij de plek. Echter horen wij op deze plek wel de autoweg, opzich niet heel erg hinderlijk maar je hoort hem dus wel. Het sanitair op het achterste veld is schoon en netjes alleen mis ik voor de vrouwen een prullenbak. Er staat alleen een prullenbak bij de afwas, wat maar 2 plekken zijn en veel te weinig voor best wat kampeerders op het grote veld. Het sanitair gebouw is gewoon net te krap voor het aantal kampeerders op het veld. Zwembad is leuk maar ook net wat krap eigenlijk en je mag ook niks eten bij het zwembad. Restaurant niet gegeten omdat de kaart echt gericht is op Franse keuken. Broodjes kan je bestellen bij receptie. Winkels en supermarkt op 5 minuten rijden. Annecy ongeveer 30 minuten. Opzich fijne camping maar niet nog een keer voor ons
Wij hebben hier een week gestaan, met veel plezier.
De camping heeft ruime plaatsen, schoon sanitair, is keurig aangelegd.
Het zwembad doet vermoeden dat het enorm groot is, maar in werkelijkheidheid is het niet groot. Wel prima en ruimte genoeg om te zwemmen.
De camping is keurig aangelegd.
In de omgeving zijn leuke bezienswaardigheden zoals Genève, Annecy en het meer van Genève. Er is genoeg te doen.
Kortom een leuke vakantie ligt hier in het verschiet.