L’ Oasis Sites & Paysages





Deze accommodatie heeft een score van 8.9
Ook leuk voor jou
RCN La Bastide en Ardèche
CampingCamping Ciela Village Le Colporteur
CampingCamping A la Rencontre du Soleil
CampingCamping Le Coin Charmant
CampingCamping De la Colline
CampingCamping Le Bontemps
CampingCiela Village Camping Le Pommier
CampingCamping L'Idéal
Camping
Faciliteiten
Faciliteiten
Honden toegestaan
WiFi
Cafe
Bar
Restaurant
Internet
Speeltuin
BBQ toegestaan
Parkeerplaats
Kamerfaciliteiten
Rolstoel toegang
TV
Wasmachine
Sport & Entertainment
Zwembad
Contactgegevens
Adresgegevens | Lieudit Le Petit Chaléat, F-7370 |
Wat zeggen bezoekers over
L’ Oasis Sites & Paysages
We zijn benieuwd naar jouw ervaring!
Schrijf een review65 reviews
Wij zijn hier op vakantie geweest met 4 kinderen in de leeftijden van 8 tot 16 jaar. We zijn maar 2 nachten geweest en huurden een lodgetent. We hebben een fantastische 2 dagen gehad. De ligging is hoog in de bergen en heel mooi. Wel lastig om via de stijle straatjes te bereiken. We hadden een vouwwagen mee en waren heel blij dat we geen tegenligger tegen kwamen.
De accommodatie was van alles voorzien en heel mooi en schoon. De camping heeft een questhouse-sfeer en dat vonden wij fantastisch. Er zijn bordspelletjes te leen, er is een voetbaltafel, trampoline, pingpongtafel en goede wifi tegen betaling. Lekkere pizza’s en heel vriendelijk personeel. Het zwembad is goed. Overdag is het heel warm, in de nacht is het fris. Onze kinderen vonden het ook heel leuk hier. Misschien niet om je een week te vermaken (vooral de tieners zeiden dit), maar zeker wel een paar dagen. Wij zouden nog graag een keer terug komen.
Geweldige familievakantie met mijn kinderen. De pluspunten: duidelijk de faciliteiten voor kinderen. De kinderen hielden van de kleine kid's club.
Fijne camping voor rustzoekers met kinderen! Groen, ruime plaatsen met veel privacy. Fijn zwembad. De camping ligt aan een leuk, klein riviertje. De sfeer op de camping is fijn. Pizza en frietjes kan ik aanraden en wat heerlijk dat ze bij je accomodatie worden bezorgd! Vriendelijke eigenaren. Wel goed om er rekening mee te houden dat er veel hoogteverschil op de camping is, dus je flink omhoog en omlaag moet lopen en dat de camping wat afgelegen ligt.
Er zijn verschillende soorten accommodaties te huur. Wij hadden een chalet club (laat geboekt, niks anders meer beschikbaar). De chalet club voldoet imho niet meer aan de eisen van deze tijd. Erg klein. Onmogelijk dunne en slappe matrasjes waardoor ik halverwege de nacht niet meer kon slapen van pijn in mijn heupen. Overdekt terrasje is fijn, maar mini en met lek dak. Keukenuitrusting minimaal. Twee smalle kookpitjes.
Kortom: ik raad de camping aan, maar huur iets anders dan een club!
Camping heeft faciliteiten voor kids maar is erg steil en alles ligt versnipperd over de camping. Daardoor is de camping niet echt een eenheid. Wij werden met twee kids nachtenlang wakker gehouden door een techno feest en een kermis in Ardoix op de helling tegenover. Hierover hadden de eigenaren vooraf niets gezegd en ook niet bij aankomst. Op navraag bleek dat ze ervan wisten. Wij voelden ons echt bedrogen want we hadden gewoon niet geboekt als we het hadden geweten. Vooral de eigenaar en de het personeel zijn cool en afstandelijk. Ze zijn er maar dan is alles gezegd. Er heerst geen servicementaliteit. Wij komen niet meer terug. De tent was relatief nieuw maar klein en vooral heel donker met een warm water voorziening waaraan je je heel snel verbrandde.
Camping l'Oasis is gelegen op een prachtige plek! Wij waren hier maar 1 nacht, omdat we op doorreis waren, maar we zouden een keer terug willen komen. De eigenaren zijn vriendelijk en spreken Engels. De route ernaar toe is een uitdaging, zeker met een camper. Met een caravan zouden wij het niet durven. De beloning is het prachtige uitzicht. Verder is het sanitair is redelijk.
Fijn dat je hier bent!
We bewaren je voorkeuren. Zo vind je makkelijk jouw droomvakantie en krijg je alleen relevante advertenties te zien.