Boek altijd met zekerheid: SGR, ANVR en Calamiteitenfonds
Deze accommodatie heeft een score van 8.8
Over Yelloh! Village Le Ranch
Op een steenworp van de Atlantische Oceaan, op slechts 800 meter van het strand van Le Cormier, heet Yelloh! Village Le Ranch je welkom in La Plaine-sur-Mer, in een bevoorrechte, natuurlijke omgeving tussen stranden, baaien en bossen. Deze viersterrencamping is een echt toevluchtsoord, ideaal voor een verkwikkende vakantie aan zee, met moderne voorzieningen en een warme, gastvrije sfeer. Of u nu met uw partner, gezin of vrienden reist, hier beleeft u een vakantie die comfort, natuur en ontspanning combineert.
Locatie en omgeving
Camping Le Ranch geniet van een uitzonderlijke ligging, op slechts 800 meter van de oceaan. U kunt te voet of met de fiets naar de stranden gaan, de kustpaden verkennen en genieten van de vele watersportactiviteiten die in de buurt worden aangeboden: wadlopen, zeilen, kajakken of paddleboarden. In de omgeving kunt u Pornic ontdekken met zijn charmante vissershaven, de zoutmoerassen en de typische lokale markten van de regio.
Faciliteiten en sfeer
Yelloh! Village Le Ranch beschikt over een prachtig verwarmd waterpark met een overdekt zwembad, glijbanen, een speelse kinderbad en een zonneterras. Kinderen staan centraal met een mini-club, activiteiten, speeltoestellen en een mini-boerderij voor onvergetelijke momenten met dieren. In het hoogseizoen worden er gevarieerde animaties aangeboden voor alle leeftijden, zowel overdag als 's avonds: sporttoernooien, spelletjes, shows, themavonden... Wat de faciliteiten betreft, biedt de camping een restaurant met terras, een snackbar en een fietsverhuurservice om de omgeving te verkennen. Le Ranch beschikt ook over talrijke sportfaciliteiten: o.a. een multisportveld en jeu de boules.
Reviews
Tijdens de vakantie proef je de gezellige sfeer van deze camping, met een leuk en verzorgd terrein dat uitnodigt tot ontspannen. Het uitgebreide zwembad met glijbanen zorgt voor veel plezier, al kan het water soms wat koud zijn op winderige dagen. De medewerkers en eigenaar maken de vakantie nog gezelliger door hun vriendelijke en hulpvaardige aanpak. Fietsen langs de kustlijn en een wandeling naar het strand geven je dat ultieme vakantiegevoel, vooral bij zonsopgang terwijl je tussen de rotsen zoekt naar kleine diertjes. De ruime caravans en het groene landschap maken dat je je meteen thuisvoelt. Hier ervaar je een pure vakantiekriebel, vol zon, rust en herinneringen om te koesteren.
Ook leuk voor jou
Faciliteiten
Faciliteiten
Fietsverhuur
Parkeerplaats
Internet
Wasserette
Honden toegestaan
Speeltuin
WiFi
Bar
Cafe
Restaurant
Winkel
Sport & Entertainment
Fitness
Jacuzzi
Zwembad
Sauna
Tennis
Overige informatie
Betaling
Mastercard
Visa
In de buurt
Strand: 800m
Stadscentrum: 1500m
Restaurant: 800m
Zee: 800m
Winkelmogelijkheden: 3000m
Contactgegevens
Telefoonnummer | +33 (0)2 40 21 52 62 |
E-mailadres | [email protected] |
Adresgegevens | Chemin des Hautes Raillères, 44770 |
Website | Yelloh! Village Le Ranch |
Social media | Instagram, Facebook |
Wat zeggen bezoekers over
Yelloh! Village Le Ranch
We zijn benieuwd naar jouw ervaring!
Schrijf een review15 reviews
Echt een leuke week gehad op deze camping. Vanalles te doen en erg aardig personeel. De eigenaar is heel erg actief en gaat met de kinderen de dieren voeren. De speeltuin is wat simpel buiten, deze zou wat leuker gemaakt kunnen worden. Binnenspeeltuin is leuk, soms wat klein als het druk werd.
Mooie camping. Kampeerplekken lagen soms aan erg smalle laantjes.
Advies, kies voor een plek bij de kinderboerderij, hier rijden geen auto's!!
Mooi zwembad, water soms wat koud en dat in combinatie met harde wind. Maar in de zon kon je heerlijk genieten. Kinderen elke dag gezwommen!
Veel Nederlandse gezinnen, met name in de stacaravans. Eind van de vakantie opeens veel meer Fransen.. ook wat minder gestelde Fransen, wat je helaas wel merkte, keken soms wat minder rekening te houden met anderen.
Er zijn achter aan de camping vaste stacaravans, daar zaten dan Fransen gezinnen in, en vrienden/familie zaten dan elders op de camping. Hele rijen stoelen werden bezet gehouden bij het zwembad.
Sanitair gebouw, een deel is echt verouderd (geen wc bril) een deel vernieuwd, maar veel te klein.. aangezien ook de hele Franse kolonies van de stacaravans daar gingen douche ..
Advies, kom niet meer vanaf half augustus!
Wij verbleven een week in een premium accommodatie.
Bij aankomst merkten we al op dat het terrein er heel verzorgd en netjes bij lag.
Het personeel en de eigenaar van de camping zijn zeer vriendelijk en behulpzaam.
Het zwembad is groot genoeg en leuk met de glijbanen, wel soms wat koud op winderige dagen, dan is het binnen zwembad wat klein. Ook hier is alles heel proper.
De afstand wandelen tot het strand met kinderen vonden wij gevaarlijk omdat er niet overal wandelpaden zijn op drukke wegen. Wel een heel mooi strand waar je ‘s morgens bij eb tussen de rotsen kunt zoeken naar kleine onderwater diertjes.
Fietsen is er ook heel aangenaam met mooie paden langs de kustlijn.
Verder bezochten wij nog de markt in Tharon en de avondmarkt in het gezellige Pornic.
Onze accommodatie was perfect in orde met alles wat we nodig hadden.
De broodjesservice met de basis benodigdheden vonden we super en heel lekker.
Kortom een dikke aanrader!
Ontzettend leuke niet al te grote camping.
Alles perfect verzorgd en zeer vriendelijk personeel
Prachtige schone, groene camping met klantvriendelijk/servicegericht personeel. De caravans zijn ruim en netjes. Gasten zijn vnl jonge gezinnen.
Geweldige kleinschalige camping, waar de kids van ons (7, 5 en 2) gerust heerlijk konden spelen, (ook de jongste van twee ging heerlijk mee)
Bijna alleen maar Nederlanders.
Zwembad perfect, overzichtelijk en de glijbanen zijn top.
Sanitair. Netjes en schoon en zelfs een klein toiletje voor de mini’s.
‘s morgens de diertjes voeren en door naar de kids club, en ‘s avonds naar de mini disco. Ook een spetterende goochelshow vonden de meisjes super.
Animatie gedeeltelijk Nederlands, receptie ook Nederlands (of Frans maar spreken allemaal goed Engels). Omgeving leuk, je kunt een klein stukje wandelen en dan kom je bij het strand. Tip, fiets of rijd met de auto naar Pornic, voor meer kleinere zandstrandjes. Fietsen huren is super leuk, de groene route is leuk om te fietsen! (Elektrisch aanbevolen ivm de flinke klim die je soms moet maken)
Min:
-auto’s rijden soms hard door de straatjes.
Verder niks! Zeker aanrader.
