




Over Camping Sandaya Château des Marais
Sandaya Camping Le Château des Marais ligt op een landgoed. Het sanitair is wat verouderd evenals de stacaravans. Je verblijft op schaduwrijke plekken, ook met je eigen caravan. Voor de kinderen is er een zwembad met glijbanen, springkussen en zijn er sportvelden. Een perfecte doorreiscamping dankzij de ligging op 30 minuten rijden van Orleans.
Reviews
Tijdens de vakantie voelde het echt warm en gezellig op de camping. De grote, verwarmde zwembaden met hun glanzende tegels en het zonnige weer zorgden voor plezier in het water. De speeltuin en sportkooi waren perfect voor de kinderen die zich elke dag vermaakten. Het groen straalde rust uit en gaf een fijne sfeer. Het restaurant serveerde goede maaltijden, en de camping zag er fris en schoon uit, met een gezellige uitstraling. De privé sanitair plekken maakte het makkelijker om met kinderen te genieten in alle rust. Receptie was behulpzaam en hield alles overzichtelijk. Het was vooral die ontspannen, knusse sfeer die de herinnering aan deze vakantie zo zonnig en vrolijk maakte.
Adresgegevens
Telefoonnummer | 020-7219217 |
E-mailadres | [email protected] |
Adresgegevens | 27, rue de Chambord, F-41500 |
Website | Camping Sandaya Château des Marais |
Social media | Instagram, Facebook |
Faciliteiten
Faciliteiten
BBQ toegestaan
Fietsverhuur
Parkeerplaats
Internet
Kinderopvang
Wasserette
Honden toegestaan
Speeltuin
WiFi
Bar
Cafe
Spelletjeskamer
Restaurant
Winkel
Sport & Entertainment
Aquapark
Basketbal
Jeu de boules
Kinderanimatie
Kinderzwembad
Fitness
Verwarmd zwembad
Binnenzwembad
Jacuzzi
Massage
Minigolf
Zwembad
Sauna
Zwembad
Tafeltennis
Tennis
Overige informatie
De accommodatie
Aantal bungalows: 250
Wat zeggen bezoekers over
Camping Sandaya Château des Marais
We zijn benieuwd naar jouw ervaring!
Schrijf een review25 reviews
In tegenstelling tot sommige negatieve reacties willen wij deze camping een positieve beoordeling geven omdat de camping echt geen 6 verdiend. Wij verbleven op een kampeerplek met privesanitair, dus geen gebruik gemaakt van het sanitairgebouw. Het sanitairgebouw was echter wel schoon en netjes en in onze ogen vrij nieuw. Er zijn ook grote gezinsdouches.
Onze kinderen hebben zich elke dag vermaakt in het toffe, warme zwembad. Alle baden waren verwarmd. Dus ook met minder weer kun je daar heerlijk zwemmen. Ook hebben de kinderen veel tijd doorgebracht in speeltuin en in de sportkooi. Het restaurant en afhaalgedeelte verdient absoluut een betere beoordeling. Het eten was echt goed te noemen. De animatie was prima. Geen groot aanbod in avondanimatie, maar dat hebben we ook niet gemist. Het is een mooie, rustige en schone camping. De camping ziet er gezellig uit en ook wordt er hard gewerkt aan groenvoorziening!
Newton Premium Chalet geboekt, aangeprezen met 'veel élégance en comfort', dat viel even tegen.
Deze chalets staan echt op een prachtige plek, maar zijn verder uitgewoonde, kale, smoezelige chalets, vrijwel allemaal.
Zeer vies bij aankomst, plastic-douchecabines die uit elkaar vallen, vrijwel alle deuren sluiten niet waaronder de wc-deuren, vanuit de 'master-bedroom' kijk je recht de stoppenkast en boilerruimte in (deur ontbreekt), nog nooit een slechter inventaris gehad, geen klok of schilderijtje aan de wand, geen plankje of seurtje hangt recht en zo kan ik nog wel ff doorgaan.
Bovenstaand natuurlijk gemeld, weinig tot niets mee gedaan. Na een formele klacht kreeg ik een 100e tegoed aangeboden terwijl de premium 900e extra was. Nee bedankt, geen Sandaya hier.
Zwembad staat leuk op de foto maar is vergane glorie, animatie matig,
Al met al geen 5 sterrencamping en al helemaal geen 5 sterren premium accommodaties.
Enorme tegenvaller. Compliment voor de fotograaf, want het zwembad is in het echt veel kleiner. Huisjes zijn wel ok. Niet luxe. En zeker wat betreft prijs/kwaliteit een onvoldoende.
Receptie was wel buitengewoon goed. Maar de mevrouw van het restaurant was ronduit asociaal. Een soort vrouwelijke Basil Fawlty. Een vraag wordt niet beantwoord, en het eten is nou ook niet direct van hogere culinaire kwaliteit. Eens maar nooit meer. Dat geldt ook voor de pizza’s die dreven in olie, en vooral niet met liefde waren bereid.
De jongens van het cafeetje hingen op de bank en waren zeker niet van plan om te helpen. Het afrekenen van de ijsjes duurden zo lang, dat deze gesmolten waren. En er was niemand anders, dus druk was het niet.
De volgende dag bracht ik de kinderen voor vermaak vlak bij het cafeetje waar dezelfde jongens hingen op de sofa, om in alle vroegte een joint op te steken, onder het mom: ‘wat nou familie camping’
Nooit meer!
Camping Sandaya Château des Marais
Slechte ervaring met de staat van de plek met privé sanitair, maar ook met de beloftes die gedaan werden en niet nagekomen zijn. Men had ons niet op de hoogte gebracht van de modder (niet zo'n klein beetje ook) en diepe bandensporen van vorige campinggasten op deze plekken. Bijna onmogelijk om in deze modderpoel de caravan te plaatsen (en er weer af zien te komen..) en dan een fijne vakantie te kunnen vieren. Je zou, zonder te overdrijven, met een loopplank naar het sanitair gebouwtje moeten lopen. Nogal vreemd dat deze plekken toch nog aangeboden werden in deze staat. Hoewel ons aangeboden werd een andere plek (zonder privé sanitair) te zoeken op de camping voldeden ook deze plekken niet aan onze verwachtingen. Wij zijn uiteindelijk, i.o.m. de dame van de receptie die ons beloofde het verschil terug te zullen storten op onze bankrekening, eerder vertrokken. Uiteindelijk slechts 25% van het beloofde verschil ontvangen. Geen aanrader!!
Leuke camping. Werden alleen gek van al die blaffende keffers die overal hun behoefte doen. Laat die honden thuis of in een asiel.
Mooie camping met heel veel huuraccommodaties en slechts 25 staanplaatsen.
Verwarmd binnen- en buitenbad.
Zeer goed georganiseerd.
Marais betekent MOERAS en dat hebben we geweten. Er was veel regen gevallen toen wij aankwamen. Wij moesten op een grasveld draaien om op onze plaats te komen. Daar kwamen we vast te zitten. Het bleek heel moerassig te zijn. Het personeel heeft een aantal uren lang geprobeerd ons eruit te krijgen met tractor. Niet gelukt. Uiteindelijk is de dag erna een sleepwagen uit Blois gekomen om de caravan eruit te krijgen. Gelukkig hebben we die nacht in een safaritent mogen slapen. Met dank aan het geweldige personeel!!!
Restaurant is een beetje amateuristisch. Minpunt voor dit personeel. Er was voedsel op de grond gevallen en het personeel stapt er gewoon overheen i.p.v. het op te ruimen. De wc in het restaurant had geen toiletpapier. Heel onhygiënisch vinden wij…