Over Oostappen Blauwe Meer
Bij Oostappen Vakantiepark Blauwe Meer word je vriendelijk ontvangen door personeel dat ook wat over de omgeving kan vertellen. De hele familie kan het zwemmeer in plonzen en in 2019 opent hier ook een nieuw zwembad. De kinderen worden vermaakt door het animatieteam en in het restaurant kun je een hapje eten. Lommel is een gezellige stad.
Reviews
De camping straalt een gezellige sfeer waar je meteen de vakantiekriebel van voelt. Het park is mooi en goed onderhouden, perfect voor een ontspannen weekend of vakantie. Je kunt genieten van livemuziek bij de horeca en de kinderen vermaken met een indoorspeelstrand en een treintje dat elke dag rijdt. Het personeel is altijd behulpzaam en vriendelijk, waardoor je je meteen welkom voelt. Het zwembadje is klein maar fijn, en het meer biedt volop gelegenheid om te recreëren. Ook de caravan was schoon en compleet. Vooral de zon en de levendige sfeer maken dat je je meteen op je gemak voelt. Een plek om altijd weer te terugkeren en mooie herinneringen aan over te houden.
Op de kaart
Ook leuk voor jou
Faciliteiten
Faciliteiten
Honden toegestaan
WiFi
Cafe
Bar
Restaurant
Winkel
Internet
Speeltuin
BBQ toegestaan
Wasserette
Parkeerplaats
Sport & Entertainment
Tennis
Sauna
Fitness
Binnenzwembad
Buitenzwembad
Contactgegevens
Adresgegevens | Kattenbos 169, B-3920 |
Wat zeggen bezoekers over
Oostappen Blauwe Meer
We zijn benieuwd naar jouw ervaring!
Schrijf een review41 reviews
Kamperen al 18 jaar en deze is de slechtste ooit.
Sanitaire blokken zeer vuil: afvoerputjes wasbakken en lavabo’s verstopt door vuil, mannenblok 3 dagen gesloten door volle sept.put, bij dames wc’s die niet spoelen waardoor slechts 2 wc’s beschikbaar, géén warm water aan afwasbakken.
Zeer veel nachtelijk lawaai: ene keer door medekampeerders die feestjes bouwden, andere keren door heel luide life muziek aan horeca.
Zien ons nooit meer terug!
Erg leuk park, heerlijk eten. En erg gezellig .Horeca us goed,personeel vriendelijk en behulpzaam.
Zwembad is klein maar fijn.
Mooi meer om te recreëren. En de sfeer op het park is top. Onze caravan was prima, schoon en alles aanwezig .
Wederom een prettig verblijf gehad!!!
Super leuke camping prijskwaliteit helemaal top al het personeel super aardig we hebben het heel erg leuk gehad zeker een aanrader
Prachtige locatie, vriendelijke ontvangst.
Alles aanwezig om er een leuk weekend van te maken.
De zon was overvloedig aanwezig , iedereen had zijn goed humeur mee,
Voor ons was dit top ,
We waren hier voor het 3 de jaar op rij we hebben wederom een heerlijke vakantie gehad, mooi en goed onderhouden park
Iedere avond gezellige livemuziek bij de horeca ook voor de kleinere kinderen is er genoeg te beleven een mooi indoorspeelstrand, animatie team en een treintje dat iedere dag 2 keer rond rijd
Personeel is vriendelijk en altijd behulpzaam
Volgend jaar zijn gaan wij zeker weer terug
Dit park is ver beneden peil. Luidruchtig, vies en asociaal. Bij aankomst vroegen wij ons af of we op de parkeerplaats van een vakantiepark geparkeerd hadden of op een vuilstort. Het sanitair gebouw is vies, er zijn geen toileterolhouders, niks om je handen te drogen en regelmatig geen wc papier. Onze zoon stapte bijna in een drol omdat mensen blijkbaar ook gewoon naast de wc poepen. Hoop groepen mensen die bij elkaar zitten en harde muziek aan hebben. Op het terras krijg je niks te drinken ook niet als je vraagt of er bediening kan komen. Minigolf banen zijn vrijwel allemaal kapot. Eerder vertrokken ... Het enige positieve is dat we snel weer weg waren.