3,9 miljoen reviews
Laagsteprijsgarantie
Boek met garantie
  • ANVR
  • Calamiteitenfonds
  • SGR
7.5
GoedScore uit
  • 7.5
    Prijs/kwaliteit
  • 8
    Staat v/h sanitair
  • 9.8
    Ligging
  • 7.4
    Hygiëne
  • 6.3
    Kindvriendelijk

Faciliteiten

Faciliteiten
  • Internet

  • BBQ toegestaan

  • Parkeerplaats

  • Wasserette

  • Honden toegestaan

  • Speeltuin

  • Bar

  • Cafe

  • Restaurant

  • Winkel

  • TV kamer

Sport & Entertainment
  • Jeu de boules

  • Fietsen en/of mountainbiken

  • Fitness

  • Zwembad

  • Sauna

  • Tennis

Overige informatie

De accommodatie
  • Aantal appartementen: 1

  • Aantal tweepersoonskamers: 5

  • Aantal verdiepingen hoofdgebouw: 1

  • Totaal aantal kamers: 6

Betaling
  • Mastercard

  • Visa

In de buurt
  • Stadscentrum: 4000m

  • Restaurant: 500m

Contactgegevens

Adresgegevens
Boedelhofweg 112-114, 7211 BT

Wat zeggen bezoekers over

Het Waldhoorn

7.5
GoedScore uit 22 reviews

We zijn benieuwd naar jouw ervaring!

Schrijf een review

Beoordeling

  • 7.5
    Prijs/kwaliteit
  • 8
    Staat v/h sanitair
  • 9.8
    Ligging
  • 7.4
    Hygiëne
  • 6.3
    Kindvriendelijk

22 reviews

6
Dure consumptie
Door Marianne op 26-10-2024
Gereisd met partner

Herfstvakantie en prachtig fietsweer. Dan wil je wel wat drinken op een camping die net van eigenaar is gewisseld. Restaurant bleek niet open te zijn, wel was er een klein besloten feestje. Uiteindelijk konden we 2 glaasjes cola bestellen, geschonken uit de fles. De rekening: € 5,50! Dat is dus 2,75 per stuk. Ik hou mijn hart vast voor de overige prijzen. Jammer, het was voorheen een prima pleisterplaats.

9
als je rust zoekt
Door Wilma Kleuskens op 17-07-2024
Gereisd met partner

Prima rustige camping
Echt een minpunt vind ik dat je 's avonds door de week niets kunt eten of drinken

4
Saai....
Door Jacqueline op 10-09-2023
Gereisd met partner

Wij hadden een comfort plek geboekt voor 2 nachten met uitzicht op de vijver ... geen vijver gezien. Veel te veel struiken. Erg jammer. Achter de caravan enorm veel brandnetels en heel veel naaktslakken. Heel ranzig. De douche naast de receptie is met een douche gordijn. Mensen we leven in 2023! Op aanraden van onze buurvrouw ben ik gaan douchen in het andere toiletgebouw. Douche was verstopt dus het water stroomde tot bij de wasbakken. Vloer was daardoor spiegelglad. Aantrekken had weinig zin , putje zat echt verstopt. Ook zou een beetje verlichting op de camping wel handig zijn.Kortom voor de nieuwe eigenaren is er nog veel te vernieuwen op deze camping. In Eefde is verder ook weinig te beleven. Voor ons geen tweede keer meer op deze camping ...

8
Zeker voor herhaling vatbaar!
Door F.T. op 26-08-2023
Gereisd met partner

Wat een nette, verzorgde camping is dit! Mooie ruime staanplaatsen en superschoon sanitair. Ligging aan het kanaal met in de omgeving verschillende fiets- en wandelroutes en leuke dorpjes en steden. Camping is verder heerlijk rustig en zeer vriendelijk personeel, wij komen graag een keer terug!

9
Fantastisch
Door Joyce Schouten op 25-07-2023
Gereisd met jonge kinderen

Wij zijn al meerdere malen op de camping geweest, bij vrienden en om zelf te kamperen! Wat een vriendelijk personeel, willen alles op en top voor je regelen..
Fijne camping, mooie en schonen sanitaire voorzieningen!
Speelveldje voor de kinderen, en de kinderen hebben alle ruimte om te fietsen, en tent neer te zetten of een klein zwembad of andere spelletjes te doen op het veld!
Mooie ruime en nette plekken
Leuke activiteiten in het weekend, goed eten en heerlijk ijs!!
Dit jaar en volgend jaar staan al gepland om weer te genieten op deze camping!👌🥰

9
Fantastisch
Door Peter Gielen op 22-07-2023
Gereisd met partner

Wij staan die nu voor ons tweede seizoen.
Wij vinden het hier heerlijk zeer tevreden over het sanitair en de klantvriendelijkheid van het personeel.
De camping is ruim opgezet mooie grote plaatsen.
Ondanks het personeel gebrek wordt daar van alles georganiseerd.
Gezellige bingo's kibbeling party barbecue avond fietstochten en ga zo maar door.
Op de camping zijn drie sanitaire gebouwen wat je niet veel ziet op zo'n kleine camping.
De prijzen zijn nog redelijk normaal , wat ik op andere campings wel heb meegemaakt die veel duurde waren en waar niks werd gedaan.
Voor kinderen tot 6 A7 jaar zijn er klimtoestellen dus die kunnen zich goed vermaken.
Wij zullen hier voorlopig de eerste jaren nog wel zijn wij vermaken ons kostelijk en vinden het een aanrader Voor een ieder