3,9 miljoen reviews
Laagsteprijsgarantie
Boek met garantie
  • ANVR
  • Calamiteitenfonds
  • SGR
6
VoldoendeScore uit
  • 6.1
    Hygiëne
  • 6.4
    Ligging
  • 4.9
    Prijs/kwaliteit
  • 6.7
    Staat v/h sanitair
  • 7.3
    Kindvriendelijk

Ook leuk voor jou

Faciliteiten

Faciliteiten
  • Honden toegestaan

  • WiFi

  • Cafe

  • Bar

  • Restaurant

  • Winkel

  • Internet

  • Speeltuin

  • BBQ toegestaan

  • Wasserette

  • Parkeerplaats

Sport & Entertainment
  • Zwembad

  • Tennis

  • Sauna

  • Fitness

Contactgegevens

Adresgegevens
Groenstergracht 10, 6374 KA

Wat zeggen bezoekers over

De Limburgerhof

6
VoldoendeScore uit 6 reviews

We zijn benieuwd naar jouw ervaring!

Schrijf een review

Beoordeling

  • 6.1
    Hygiëne
  • 6.4
    Ligging
  • 4.9
    Prijs/kwaliteit
  • 6.7
    Staat v/h sanitair
  • 7.3
    Kindvriendelijk

6 reviews

5
Matige camping, onveilig en het geld niet waard.
Door Leo op 10-10-2025
Gereisd met partner

Wij hadden 4 overnachtigingen geboekt op onze reis naar Frankrijk. Slechts 2 nachten gebleven. Tijdens de 2e nacht zijn onze E-bikes gestolen. Er is totaal geen toezicht, iedereen kan vrij de camping op. De camera bij de receptie had helaas geen beelden opgeslagen. De receptie was alleen telefonisch bereikbaar. "Zoek maar een plekje uit, ik ben nu aan het werk, kom vanavond wel even langs de caravan". We hebben geen mens gezien. Gevlinderde betonvloer in de sanitaire ruimte niet echt schoon. Twee wastafels, geen privacy. En daarvoor betaal je € 31,00 per nacht. Wij gaan hier in ieder geval niet meer naartoe.

6
Camping de limburgerhof.
Door Yvonne op 15-09-2025
Gereisd met partner

Wij vonden de vele vliegen zeer onaangenaam en onhygienisch...
Het sanitair was netjes en schoon , maar ik vond het heel raar dat de deuren die toegang geven tot de toiletten en douchesjes nog geen 60 cm breed zijn waardoor het voor vollere mensen bemoeilijkt word om gebruik te maken van het toilet/ of douche ruimte.
Wat ook zeer ongebruikelijk is , is dat we welkom werden geheten door een camping gast en niet door de camping eigenaar / gastheer zoals beschreven op een brief die aan de deur bij de receptie hangt.
Ook is de ingang naar de camping zeer slecht aangegeven .
Wij zijn hier maar 1 nacht gebleven en is voor ons niet voor herhaling vatbaar !

8
Heel veel vliegen.
Door Marc op 21-07-2025
Gereisd met partner

We hadden voor 4 nachten geboekt maar na 2 nachten gevlucht voor de vliegen, het waren er echt heel veel en het was daardoor bijna onmogelijk om buiten te eten.
Ook waren ze niet uit de camper te houden .
Overigens ben ik hier al een paar maanden eerder geweest en toen waren er geen vliegen en heb ik er heel prettig gestaan.
Verder vind ik het een prima camping met mooi sanitair.

6
Een matige voldoende met heel veel vliegen
Door Sander op 17-07-2025
Gereisd met jonge kinderen

Een voorzichtige voldoende. De staat van de speeltoestellen is slecht. Her en der missen er stukken hout, waardoor er schroeven uit steken.
Dan de vliegen. Er zijn er ontelbaar veel. Als die alleen al een stukje brood op tafel legt komen ze met z’n allen. Je word er gek van.
Verder is het nieuwe sanitair gebouw keurig. Prima douches.

3
blijf hier weg ! eigenaars hebben geen fatsoen
Door erik visser op 30-10-2024
Gereisd met partner

Ongelooflijk botte mensen, niet in staat tot normale communicatie

10
Fantastisch
Door Monique op 10-09-2023
Gereisd met partner

Mooie gezellige camping met mooi uitzicht op de weilanden! Ontzettend gastvrije mensen. We komen hier zeker vaker.

Boek met garantie
  • ANVR
  • Calamiteitenfonds
  • SGR
Veilig betalen
  • iDeal Logo
  • BanContact
  • Mastercard
  • Visa