Boek altijd met zekerheid: SGR, ANVR en Calamiteitenfonds
Deze accommodatie heeft een score van 9.5
Door vakantiegangers bekroond met een Gouden Zoover award
Ook leuk voor jou
Faciliteiten
Faciliteiten
BBQ toegestaan
Parkeerplaats
Internet
Wasserette
Honden toegestaan
Speeltuin
WiFi
Bar
Cafe
Restaurant
Winkel
Sport & Entertainment
Fitness
Zwembad
Sauna
Tennis
Overige informatie
De accommodatie
Aantal bungalows: 5
In de buurt
Bushalte: 100m
Bos: 100m
Meer: 50m
Openbaar vervoer: 100m
Restaurant: 1000m
Winkelmogelijkheden: 6000m
Treinstation: 6000m
Contactgegevens
Adresgegevens | Wijsterseweg 17, 9417 TD |
Wat zeggen bezoekers over
Camping De Bosrand
We zijn benieuwd naar jouw ervaring!
Schrijf een review98 reviews
Prachtige boerencamping met hele vriendelijke eigenaren, mooi en schoon sanitair en een heerlijke zwemvijver. Een camping om zeker terug te komen.
We zijn hier voor de 3e of 4e keer geweest, alles prima voor elkaar, eigenaren zijn vriendelijk en flexibel ivm aankomst en vertrektijden (we reizen met de camper) sanitair is prima en netjes schoon, (misschien een extra toilet/douche er bij in de toekomst?) Kortom altijd weer fijn om hier tekomen.
Een leuke svr camping geschikt voor elke leeftijd. Zelfs invalide sanitair, baby bad.
Gastvrouw is zeer gast vrij
We zaten in de glamping . Gezin met 2 kinderen en een hond.
Ze zijn allemaal vriendelijk en gastvrij.
Rustige omgeving heel veel speelgoed voor de kinderen. Ze kunnen heerlijk zwemmen in de vijver.
We gingen een dag naar Wildlands en wilden na Wildlands ergens overnachten. We kwamen een super leuke Huifkar tegen. We hebben geboekt voor 1 nacht. Het is echt een leuke ervaring. Je kan je prima redden in het huisje op wielen. Je kan er koken, thee en koffie zetten en er is voldoende keukengerei. In een gezamenlijk hok op het park kan je gebruik maken van een koelkast/vriezer. Het sanitair wordt goed onderhouden.
Het verraste ons dat deze accommodatie op een wel hele leuke camping ligt. Ze hebben een eigen zwemvijver waar we heerlijk in gezwommen hebben. In de ochtend namen we een opfris duik. We hadden geluk dat we mooi weer hadden. Ze hebben een lieve oude boerderij hond die af en toe aan komt sjoggen bij je accommodatie. Er is genoeg speel gelegenheid voor kinderen. En de omgeving is prachtig en er is genoeg te doen.