3,9 miljoen reviews
Laagste prijsgarantie
Boek met garantie
  • ANVR
  • Calamiteitenfonds
  • SGR

Siblu - Les Sables du Midi

6.6VoldoendeScore uit
3
  • 5
    Staat v/h sanitair
  • 7.8
    Ligging
  • 7.1
    Hygiëne
  • 6.8
    Zwembad
  • 6.8
    Kindvriendelijk
  • 6.4
    Eetgelegenheden
  • 6.5
    Prijs/kwaliteit

Over Siblu - Les Sables du Midi

Intro

Siblu - Les Sables du Midi is een rustieke en gezellige familiecamping, gelegen op slechts 800 meter van het strand en het bruisende centrum van Valras. Geniet van een prachtige, bloeiende omgeving met comfortabele, afgebakende plaatsen. Ontspan in de heerlijke watercomplexen en wellnessruimte, terwijl de kinderen zich vermaken in de diverse clubs en entertainment. Dit is de ideale plek voor een onvergetelijke vakantie!

Locatie en omgeving

Siblu - Les Sables du Midi bevindt zich op een toplocatie, op 800 meter van het strand en het levendige centrum van Valras. Deze schilderachtige stad in de Languedoc-regio is gemakkelijk te bereiken met de auto, en biedt een scala aan bezienswaardigheden en activiteiten in de nabije omgeving. Ontdek de charmante stad Béziers, beroemde voor de bloemenmarkt en de feria, of wandel langs het Canal du Midi met zijn prachtige sluizen. Voor natuurliefhebbers is er het Regionale Park van de Hoge Languedoc en de mogelijkheid om de middeleeuwse stad Carcassonne te bezoeken, die op ongeveer 90 km afstand ligt. Vergeet niet de wijnroute te verkennen, waar de lokale wijndomeinen een proeverij van heerlijke wijnen aanbieden. Ook het Afrikaanse reservaat van Sigean is een aanrader, op slechts 50 km afstand. Kortom, de omgeving biedt volop mogelijkheden voor een veelzijdige vakantie!

Services en faciliteiten

Bij Siblu - Les Sables du Midi is er voor ieder wat wils. De camping biedt uitgebreide faciliteiten waaronder een aantrekkelijk watercomplex met een buitenzwembad en een kinderbad onder begeleiding van een meester zwemmer. Voor ontspanning vind je een wellnessruimte met sauna, spa en hammam. Sportliefhebbers kunnen zich uitleven op het multisportterrein en andere sportactiviteiten zoals aquagym en volleybal zijn beschikbaar. Kinderen kunnen zich vermaken in de verschillende clubs: van de Baby Club voor de allerkleinsten tot de Tienerclub voor tieners tot 14 jaar. De gezellige bar en het restaurant zorgen voor culinaire hoogtepunten, terwijl een supermarkt op 1 km afstand gemak biedt. Daarnaast is er een broodverkoop op de camping. Voor wie de regio wil verkennen, zijn er mogelijkheden om fietsen te huren en er zijn laadpunten voor elektrische auto's. Bij Siblu - Les Sables du Midi zijn Wi-Fi en een wasserij ook aanwezig voor extra comfort. Kortom, alles wat nodig is voor een geslaagde vakantie is binnen handbereik!

Goed om te weten

Bij Siblu - Les Sables du Midi zijn huisdieren niet toegestaan. De locatie is ideaal gelegen nabij de zee en biedt gemakkelijke toegang tot diverse activiteiten. Het is handig om te weten dat er toeristische informatie en documentatie beschikbaar is. De toeristenbelasting en eventuele andere toeslagen zijn nog niet inbegrepen en dien je ter plaatse te voldoen. Sommige faciliteiten zijn tegen betaling en kunnen mogelijk niet het hele jaar geopend zijn vanwege het weer, het seizoen, onderhoud of bezetting.

Adresgegevens

Telefoonnummer

010-3031820

E-mailadres

[email protected]

Adresgegevens

Rue Gourp Salat, 34350

Website

Siblu - Les Sables du Midi

Faciliteiten

Faciliteiten
  • WiFi

  • Cafe

  • Bar

  • Restaurant

  • Winkel

  • Internet

  • Speeltuin

  • BBQ toegestaan

  • Wasserette

  • Parkeerplaats

Kamerfaciliteiten
  • TV

  • Wasmachine

Sport & Entertainment
  • Zwembad

  • Tennis

  • Sauna

  • Fitness

Wat zeggen bezoekers over

Siblu - Les Sables du Midi

6.6VoldoendeScore uit 14 reviews

We zijn benieuwd naar jouw ervaring!

Schrijf een review

Beoordeling

  • 5
    Staat v/h sanitair
  • 7.8
    Ligging
  • 7.1
    Hygiëne
  • 6.8
    Zwembad
  • 6.8
    Kindvriendelijk
  • 6.4
    Eetgelegenheden
  • 6.5
    Prijs/kwaliteit

14 reviews

5
Matig
Door E de visser op 31-07-2022
Gereisd met jonge kinderen

Mooie camping, mooie caravan maar zwembad capaciteit veel te klein en te weinig bedden. Zwembad is echt heel druk. Er wordt geen Engels gesproken en bij het zwembad zijn veel regels. Je mag niet eten of drinken bij zwembad en in de middag halen ze handdoeken weg van mensen die er niet zijn. Op zich prima maar als je even met zijn allen wilt lunchen is dit dus niet mogelijk ... het was een leuke vakantie maar wij zullen deze camping niet meer bezoeken en let op als je bij aankomst je borg moet betalen van 400 zoveel doe dit met creditcard anders schrijven ze het gelijk van de rekening.

6
Best aardig voor één keertje
Door Stacey op 26-07-2021
Gereisd met jonge kinderen

Om te beginnen was dit onze eerste camping vakantie en gingen hier vol goeie moed naar toe. Wij hadden een lange reis achter de rug en wilde snel naar de caravan. Helaas verliep het inchecken niet vlekkeloos en was er zeer gebrekkig Engels waardoor de communicatie echt niet goed was. De borg moest met credit card betaald worden maar die hadden wij niet. Uiteindelijk mochten we naar ons huisje. Huisje was verder prima en goed voor met z’n 3e. Mooie bloemrijke camping. De camping is helaas wel erg Frans waardoor wij niet echt een welkoms gevoel kregen en was er weinig toespraak in het Engels naar ons toe. Het grote zwembad is erg druk en je staat hutje mutje met z’n alle in het zwembad, ook niet erg fijn. Er zijn ook aardig wat regeltjes.. Wij zullen hier zeker niet meer terugkomen ondanks we er toch van hebben genoten maar dat hebben we merendeels zelf gedaan.

8
Prachtig !!
Door Debbie van der Burgt op 28-07-2020
Gereisd met jonge kinderen

Vanuit Spanje voor een week naar deze Siblu camping. In Coronatijd voor deze organisatie gekozen, omdat zij als 1 vd weinigen de mogelijkheid gaven nog kosteloos te kunnen annuleren.
Na een hele fijne week in Spanje een klein beetje met lood in de schoenen naar deze franse camping. Maar hoe onterecht, wat een weelde. Super mooie, grote, stacaravan nr c032, perfect ruime veranda, vaatwasser, eigen wasmachine, inloopkast, echt top. Inchecken etc ging echt op zijn frans, 3x iets moeten doorgeven, maar ach, dat weet je (franse slag) en we hebben vakantie.
Zwembad prima, na 15 uur glijbanen aan en een heel stuk drukker. Strand is op loopafstand, via winkelstraat Valras Plage. Strand is groot en schoon. Ik vond het wel heel druk op het strand, zelfs in deze tijd. Fransen zijn niet zo heel erg bezig met Corona, en waar personeel zeker mondkapjes dragen, kussen ze elkaar toch continu zonder kapje. Prachtige bloemrijke en bosrijke camping.

Siblu - Les Sables du Midi

9
Prettig!
Door Marc op 11-08-2018
Gereisd met jonge kinderen

Mooie camping met ruime plekken en goede faciliteiten,lekker zwembad en niet ver van het strand en het gezellige centrum met leuke restaurantjes en winkeltjes!

9
Super camping met mooie faciliteiten
Door Roy op 06-04-2018
Gereisd met jonge kinderen

De andere beoordelingen bij bijna 10 jaar oud. In die tijd is de camping enorm onder handen genomen. Op de camping staan alleen maar mobile homes, en die zijn allemaal behoorlijk nieuw. De faciliteiten zijn enorm goed. Een heel leuk zwembad met een leuk spetter gedeelte voor onze jongste.
De restaurants zijn goed, en ook afhalen is prima. Niet te duur. Er is geen Nederlandse animatie, wel Engels. En dan merkt je dat kinderen eigenlijk heel snel mee komen in "hun" Engels. En natuurlijk Frans.
Er ontbrak iets in onze stacaravan, maar dat was in een dag opgelost. We gaan komend jaar weer naar deze keten.

7
grote camping
Door Kim op 17-10-2009
Gereisd met jonge kinderen

grote drukke camping, heel veel schaduw, stacaravans staan allemaal onder bomen, heerlijk koel! Barbequen is toegestaan op de camping, je kunt er ook BBQ's huren. Betekent wel dat iedere avond alle barbeques aangemaakt worden, waardoor je je caravan uitgerookt wordt! 's avonds en 's nachts veel overlast van terugkomende jeugd. Zwembad is erg klein en de glijbaan niet de hele dag open. Kinderbad viel een beetje tegen, ook erg klein. Het sanitair hoefden wij niet te gebruiken, gelukkig maar, want het was echt heel smerig!!!! Camping ligt op kwartiertje lopen van het strand. Mooi, breed strand met speeltoestellen voor kinderen. Valras is een gezellig plaatsje.

Siblu - Les Sables du Midi

Ook leuk voor jou

  • Camping Beau Rivage

    Camping Beau Rivage

    7.3
    Camping
    FrankrijkLanguedoc - RoussillonMèze
  • Camping La Garenne

    Camping La Garenne

    6.8
    Camping
    FrankrijkLanguedoc - RoussillonNefiach
  • Camping Le Mas du Padre

    Camping Le Mas du Padre

    6.5
    Camping
    FrankrijkLanguedoc - RoussillonBalaruc les Bains
  • Camping Marvilla Parks Club Le Napoléon

    Camping Marvilla Parks Club Le Napoléon

    9
    Camping
    FrankrijkLanguedoc - RoussillonVias Plage
  • Ciela Village Camping Les Marsouins

    Ciela Village Camping Les Marsouins

    8.3
    Camping
    FrankrijkLanguedoc - RoussillonArgelès-sur-Mer
  • Yelloh! Village Le Club Farret

    Yelloh! Village Le Club Farret

    9.8
    Camping
    FrankrijkLanguedoc - RoussillonVias Plage
  • Yelloh! Village Le Sérignan Plage (Glamping)

    Yelloh! Village Le Sérignan Plage (Glamping)

    8.3
    Camping
    FrankrijkLanguedoc - RoussillonSérignan-Plage
  • Camping Le Dauphin

    Camping Le Dauphin

    8.2
    Camping
    FrankrijkLanguedoc - RoussillonArgelès-sur-Mer

Fijn dat je hier bent!

Zoover.nl plaatst cookies zodat je beter kunt vinden wat je zoekt.

We bewaren je voorkeuren. Zo vind je makkelijk jouw droomvakantie en krijg je alleen relevante advertenties te zien.