Lalandia Billund





Benieuwd naar de prijzen?
We hebben de beste aanbieders voor Lalandia Billund voor je op een rij gezet:
Over Lalandia Billund
Op het schone en ruime park Lalandia Billund vind je een waanzinnig overdekt zwembad met glijbanen. Daarnaast is er een bowlingbaan en indoor speelhal voor minder mooi weer. Een ‘must have’ is de resortpas. Hiermee heb je gratis toegang tot Legoland en Givskud Zoo. Beiden niet ver van Lalandia Billund.
Reviews
Lalandia Billund weet vakantiegangers te bekoren met zijn ruime, nette huisjes omgeven door veel groen en speeltuinen, ideaal voor het gezin. De nabijheid van Legoland, op slechts een klein stukje lopen, is een dikke plus. Het zwembad en de vele activiteiten in het overdekte gedeelte zorgen voor uren plezier. Enthousiast voetballen met andere kinderen of genieten van de rust bij het huisje, in Lalandia vind je het allemaal. Met de mogelijkheid om een parkeerkaart te kopen, is ook de toegankelijkheid goed geregeld. Kortom, een heerlijke vakantiebestemming waar de vakantiegangers zich geen moment vervelen en volop genieten van de Deense gastvrijheid.
Ook leuk voor jou
Landal Søhøjlandet
VakantieparkRibe Byferie Resort
VakantieparkSkallerup Seaside Resort
VakantieparkLegoland Holiday Village
VakantieparkSkaerbaek Fritidscenter
VakantieparkLandal Grønhøj Strand
VakantieparkLandal Ebeltoft
VakantieparkLøjt Feriecenter
Vakantiepark
Faciliteiten
Faciliteiten
Honden toegestaan
Cafe
Bar
Restaurant
Winkel
Internet
Speeltuin
BBQ toegestaan
Liften
(Mini) supermarkt
Spelletjeskamer
Kamerfaciliteiten
Rolstoel toegang
Badkamer
Douche
Koelkast
TV
Oven
Magnetron
Thee- en/of koffiezetapparaat
Sport & Entertainment
Tennis
Sauna
Fitness
Binnenzwembad
Kinderzwembad
Jacuzzi
Zwembad
Overige informatie
De accommodatie
Bouwjaar: 2009
Totaal aantal kamers: 837
Betaling
Visa
Mastercard
Contactgegevens
Adresgegevens | 3 Ellehammers Allé 3, DK-7190 |
Wat zeggen bezoekers over
Lalandia Billund
We zijn benieuwd naar jouw ervaring!
Schrijf een review215 reviews
Hier een week gezeten in augustus met ons gezin. Na aankomst in ons huisje kwamen wij tot de conclusie dat voor de ramen in de slaapkamers nauwelijks iets hing wat de titel gordijnen waard was. Zodoende was er geen mogelijkheid om de slaapkamers te verduisteren, met als gevolg kinderen konden 's avonds niet slapen en 's ochtend bij zonsopkomst was iedereen wakker. Hierover navraag gedaan bij de klantenservice op het park, maar die konden niets voor ons betekenen (wezen er naar dat de huisjes private owned zijn en dat de eigenaren beslissen over de inrichting). Naderhand een klacht ingediend bij Lalandia, maar wederom was er niets mogelijk. Er werd gesteld dat Lalandia nergens beloofd dat de huisjes voorzien zijn van gordijnen. Uiteindelijk laatste dagen maar vuilniszakken voor de ramen geplakt om nog enigszins te kunnen slapen tijdens de vakantie. Maar het is belachelijk dat dit nodig is bij huisjes waar zoveel geld voor gevraagd wordt.
Wij zijn hier in de meivakantie geweest met onze 2 zoons van 8 en 10 jaar.
Mooie, ruime en nette huisjes, wel warm binnen zodra de zon buiten ook maar een beetje schijnt.
In het overdekte gedeelte is heel veel te doen en het zwembad is ook heel erg leuk.
Eten vonden wij ook prima in orde.
Legoland is op loopafstand, leuk pretpark(je), maar verwacht zeker geen Efteling niveau, al zou je gezien de entree prijzen misschien wat anders verwachten.
Dit vakantie park is zeker een aanrader.
Lalandia Billund is geweldig voor gezinnen. Mijn zoons zijn 7, 8 en 11 jaar hebben zich geweldig vermaakt. ‘s Avonds voetballen met andere kinderen op het voetbalveld. En het zwembad is top!
Nadelen: zwembad maar tot 18.30 of 19.30 uur open. Lang lopen van centrum naar huisje. En wij konden ons huisje eerst niet vinden. Je moet vanaf de parkeerplaats even omrijden en het adres van de mail invoeren in de navigatie.

Lalandia Billund
Als je naar Legoland wil en wil genieten van Denemarken, moet je echt naar Lalandia. Wat een heerlijk park! De huisjes staan ruim opgezet, er is veel groen en leuke speeltuintjes. Lalandia zelf is geweldig. Het zwembad is erg leuk. Er is veel te doen en beleven. Dichtbij Legoland. Echt ideaal. Wij hebben een parkeerkaart gekocht voor de hele vakantie, omdat het ver is lopen naar het zwembad etc. Met de parkeerkaart kun je de auto voor bij de entree zetten. Vanaf daar is het ook maar 5min lopen naar Legoland. Zwembad is gaaf en rond dinertijd het rustigst. Supermarkt zit op 3min rijden en heeft veel in het assortiment. Je kan vanuit het park makkelijk naar Ribe, Arhus en Esjberg. Het strand daar is heerlijk. Enige minpuntje waren de gordijnen in het huisje. Niet verduisterend. Verder heerlijke vakantie gehad!
Geweldig park! Gewoon een dorp op zich. In de meivakantie meer Hollandia dan Lalandia. Bij de marketdome is het best massaal, maar zodra je bij je huisje bent is er enorm veel rust. De huisjes staan wat verder uit elkaar. Het zwembad is top. Veel banden glijbanen. Wij hadden een attractiepas per persoon erbij geboekt. Daarmee heb je tijdens je verblijf onbeperkt toegang tot legoland, WOW park (klimparcours park) en de dierentuin. Lego house is ook zeker een aanrader! Wel reserveren vooraf want vol is vol.
Onze kinderen zijn 12 en 10 jaar oud en hebben zich prima vermaakt. Bij de receptie kun je voor 20 euro een jaarabonnement voor de parkeerplaats kopen (5 minuten lopen tot legoland). Daar kun je je auto onbeperkt neerzetten. De huisjes zijn ruim opgezet waardoor de afstand van je huisje tot het centrum van het park wat groter kan zijn. Er rijdt 2x per uur een treintje over de hoofdweg naar het centrum.
Leuk huisje, mooi en groot park. Alles is ruim opgezet, veel speelgelegenheden en alles is netjes onderhouden. Aquadome is zeker de moeite waard, ook de binnenspeeltuin viel in de smaak bij de kinderen. Wij vonden de extra activiteiten wel wat aan de dure kant.
Wij hebben seizoenspassen voor Legoland gekocht en zijn dagelijks even in Legoland geweest en het zwembad.

Lalandia Billund
Fijn dat je hier bent!
We bewaren je voorkeuren. Zo vind je makkelijk jouw droomvakantie en krijg je alleen relevante advertenties te zien.