




Ook leuk voor jou
Faciliteiten
Faciliteiten
Honden toegestaan
WiFi
Cafe
Bar
Restaurant
Winkel
Internet
Speeltuin
BBQ toegestaan
Wasserette
Parkeerplaats
Sport & Entertainment
Zwembad
Tennis
Sauna
Fitness
Contactgegevens
Adresgegevens | Houwenberg 2, 5985 PE |
Wat zeggen bezoekers over
Minicamping 't Haasje
We zijn benieuwd naar jouw ervaring!
Schrijf een review32 reviews
Eerste indruk, onverzorgde camping vol onkruid en de hele dag zit je achter hoge hekken, primitieve vuilwaterafvoer voor campers, hondenkennel zag er niet uit, daar wil je je hond niet inhebben. Toiletten netjes, mooie afwasgelegenheid maar dan wil je niet naar een chemisch toilet kijken, veel te veel honden, wat een geblaf. Kortom niet onze vakantieplek, we zijn beter gewend .


Wij hebben 2 weken op deze camping gestaan. De eigenaar Ton is heel aardig, zijn vrouw weet ik niet, we hebben haar niet gesproken. Pluspunten zijn, schoon sanitair en een heerlijk zwembad.
Helaas hebben wij de pech gehad dat er twee kinderen waren, waarvan eentje zwemles kreeg van 1 van de campinggasten, wat behoorlijk veel overlast bezorgde. Soms zaten de kinderen ook op de trampoline met muziek aan, wat door de meeste mensen niet als prettig werd ervaren. Ook kan zij haar hond niet goed onder de duim houden, want hij blafte echt ontzettend veel. Overal sloeg hij op aan.
Wij vinden ook dat de prijs voor het ontvangen van bezoek erg hoog is, €7,50 p.p., terwijl ze alleen maar even koffie komen drinken.
Bij aankomst waren wij een half uur te vroeg en moesten daar €2,50 voor betalen. Al met al geen camping voor ons, wij vinden dat deze mensen geen camping runnen met hun hart, maar puur zakelijk.
Mooie kleine camping 17 plaatsen, lekker zwembadje sanitair is super mooi.
Geen MTB routes in de buurt, fiets omgeving redelijk afwisselend, naast een hondenkennel, Wij hadden daar geen last van maar als de vol zit met honden dat dat overlast geeft. Voor een RVS camping vond ik de prijs van 31,50 p.n incl. alles wel een beetje hoog. Wij hebben genoten van ons verblijf.
Hele vriendelijke, gastvrije eigenaren
Mooie ruime , verharde, plaatsen
Heel mooi, schoon sanitair en ,als kersen op de taart, een zwembad😀
Deze camping is zeker een aanrader
We zijn 18 dagen bij Ton en Margo geweest en hebben het erg naar onze zin gehad. Het veld en de plaatsen zien er goed uit, zijn groot en worden goed onderhouden. Ze hebben een pizza avond, wijn proef middag en een asperge dinner georganiseerd wat erg goed was en gezellig. Naast de vele goede punten zijn er ook een paar punte die aandacht verdienen. Zo is de WiFi erg slecht waardoor we snel door onze internet bundel waren. Er is maar 1 waterpunt en die is bij de chemisch toilet ruimte, voor mensen die beperkt lopen is dit te ver.
Tot slot, Margo en Ton hebben een mooie camping en maken hun gasten het naar hun zin. Er is geen reden om hier niet heen te gaan.