3,9 miljoen reviews
Laagsteprijsgarantie
Boek met garantie
  • ANVR
  • Calamiteitenfonds
  • SGR
7.9
GoedScore uit

Camping Sandaya Le Moulin de l'Eclis

  • 7.5
    Kindvriendelijk
  • 8
    Hygiëne
  • 7.9
    Ligging
  • 7.8
    Prijs/kwaliteit
  • 8.9
    Staat v/h sanitair

Over Camping Sandaya Le Moulin de l'Eclis

Locatie en omgeving

Camping Sandaya Le Moulin de l'Eclis is een paradijs voor waterliefhebbers, met een geweldig zwembadcomplex en een prachtige ligging aan een meer. Geniet van de zon op het strand, duik in het verfrissende water of maak een ontspannen boottochtje. Met tal van activiteiten en faciliteiten voor jong en oud is dit de ideale plek voor een onvergetelijke vakantie in de Vendée.

Camping Sandaya Le Moulin de l'Eclis ligt in het hart van de Vendée, een prachtige regio aan de Franse Atlantische kust. De camping is direct gelegen aan het meer van Jaunay, waar je kunt zwemmen, vissen en watersporten beoefenen. Het strand ligt op slechts 10 kilometer afstand, ideaal voor een dagje zonnen en zee. Het gezellige centrum van Saint-Gilles-Croix-de-Vie, met zijn winkels en restaurants, ligt op ongeveer 20 minuten rijden. Bezoek ook de historische stad Les Sables-d'Olonne of het eiland Noirmoutier. De camping is gemakkelijk bereikbaar met de auto via de snelweg A87 of met de trein naar het station van Les Sables-d'Olonne, gevolgd door een korte busrit.

Services & facilities

Camping Sandaya Le Moulin de l'Eclis biedt een scala aan faciliteiten en diensten om aan alle wensen van de vakantiegangers te voldoen. Er zijn diverse eet- en drinkgelegenheden, waaronder een restaurant, een snackbar en een bar. Voor dagelijkse boodschappen kunnen vakantiegangers terecht bij de supermarkt op de camping. Kinderen kunnen zich naar hartenlust uitleven in de kids club, de speeltuin en het zwembad met waterglijbanen. Verder beschikt de camping over een wasserette, oplaadpunten voor elektrische auto's en gratis wifi. Barbecueën is toegestaan, er zijn barbecues te huur en je kunt ook je eigen barbecue meenemen. Verschillende accommodaties, zoals stacaravans en tenten, zijn te huur. Fietsen kunnen gehuurd worden om de mooie omgeving te verkennen. De check-in tijd is vanaf 16:00 uur en de check-out tijd is uiterlijk 10:00 uur.

Afstand vanaf Utrecht

De afstand van Utrecht naar Camping Sandaya Le Moulin de l'Eclis is ongeveer 900 kilometer. Met de auto duurt de reis circa 9 tot 10 uur, afhankelijk van de route en het verkeer.

Goed om te weten

Huisdieren zijn op Camping Sandaya Le Moulin de l'Eclis welkom, mits ze zijn aangelijnd en de regels van de camping worden gerespecteerd. De camping accepteert diverse betaalmethoden, waaronder creditcards en contant geld. De toeristenbelasting en eventuele andere toeslagen zijn nog niet inbegrepen en dien je ter plekke te voldoen. Sommige faciliteiten zijn tegen betaling en kunnen mogelijk niet het hele jaar geopend zijn vanwege het weer, het seizoen, onderhoud of bezetting.

Reviews

Op deze knusse camping met zijn beperkte maar voldoende ruime plekken, vinden vakantiegangers alles wat hun hartje begeert. Van de fantastische sanitaire voorzieningen die regelmatig schoongemaakt worden tot de idyllische ligging aan zee, het is een plek waar menigeen graag over napraat. De ontvangst is vriendelijk en de hulpvaardigheid groot, met personeel dat vloeiend Engels spreekt, wat de communicatie vergemakkelijkt. Voor gezinnen met kinderen biedt de camping zowel binnen- als buitenzwembaden, en ook de viervoeters kunnen zich uitleven aan de zee. Het is een unieke ervaring waarbij het genieten van rust en natuur vooropstaat, ver weg van het alledaagse Nederlandse rumoer.

Ook leuk voor jou

Faciliteiten

Faciliteiten
  • BBQ toegestaan

  • Parkeerplaats

  • Internet

  • Kinderopvang

  • Wasserette

  • Wasservice

  • Honden toegestaan

  • Speeltuin

  • WiFi

  • Bar

  • Cafe

  • Restaurant

  • Winkel

  • (Mini) supermarkt

Sport & Entertainment
  • Aquapark

  • Beach volleybal

  • Jeu de boules

  • Kinderanimatie

  • Kinderzwembad

  • Fitness

  • Verwarmd zwembad

  • Binnenzwembad

  • Jacuzzi

  • Massage

  • Zwembad

  • Buitenzwembad

  • Sauna

  • Speciaal spa-arrangement

  • Zwembad

  • Tafeltennis

  • Tennis

Strand
  • Direct aan het strand

  • Zandstrand

Overige informatie

De accommodatie
  • Aantal bungalows: 131

Contactgegevens

Adresgegevens
Pont Mahé, 5 bis rue de la Plage, 44410

Wat zeggen bezoekers over

Camping Sandaya Le Moulin de l'Eclis

7.9
GoedScore uit 8 reviews

We zijn benieuwd naar jouw ervaring!

Schrijf een review

Beoordeling

  • 7.5
    Kindvriendelijk
  • 8
    Hygiëne
  • 7.9
    Ligging
  • 7.8
    Prijs/kwaliteit
  • 8.9
    Staat v/h sanitair

8 reviews

8
Nette mooie camping met super sanitair
Door L
Zoover Ontdekker
op 22-07-2026
Gereisd met jonge kinderen

Leuke camping. Wij stonden met een caravan en bijzettentje op het kampeer gedeelte. Ruime plek met bomen waardoor we constant een schaduw plekje hadden. Dit was erg fijn met ruim 35 graden.
Sanitair was echt super. Meerdere keren per dag werd het goed schoongemaakt. Nette toiletten en ruime douches incl een wastafel in het hokje. Leuk zwembad met meerdere glijbanen. En qua ligging aan het strand/zee, erg mooi en warm water! Je loopt de eigen opgang bij de camping af en je staat op het strand. Pizza afgehaald bij het restaurant, dit was ook prima. En paar keer verse broodjes gehaald in het winkeltje.

8
Heerlijke vakantie op kleine, gezellige camping!
Door Alma
Zoover Ontdekker
op 20-07-2026
Gereisd met jonge kinderen

Wij hebben een heerlijke vakantie gehad op deze kleine, gezellige camping. De kinderen hebben veel plezier gehad in het zwembad. Daar hebben ze 3 leuke glijbanen. Het zwembad is niet heel groot, maar prima voor onze kinderen van 5, 7 en 9. Het personeel houdt alles goed in de gaten. Ons chalet was prima en schoon bij aankomst. Het enige nadeel is dat er geen airco zit in het chalet. Wij hebben een aantal dagen 38 graden gehad overdag. 'S nachts hebben we geslapen met open ramen. Gelukkig weinig last van muggen. De camping zit aan het strand, heerlijk. Wij hebben leuke uitstapjes kunnen maken in de omgeving. Al met al een leuke vakantie gehad!

9
Fantastische camping voor kamperen
Door Alies op 18-12-2023
Gereisd met jonge kinderen

Al op veel campings geweest en dit is 1 van de campings waar we het nog vaak over hebben. Wij kamperen en er zijn helaas niet veel plekken meer maar als die er nu zijn blijven is dit voor ons prima, rond de 45 plekken. Plaatsen standaard zijn niet heel groot maar onze auto (peugeot 5008), tent van 7,5x 4,5m en bijzettent van 3x 2,5m pasten er prima op en dan hadden we ook nog ruimte over om zowel naast als voor de tent te zitten met 5 personen. Camping heeft de faciliteiten naast de kampeerplaatsen liggen en daarachter de huisjes dit is voor ons een absolute pre. Het voelde als een heel kleine knusse camping met alles erop en eraan. Sanitair is fantastisch en werd heel vaak schoongemaakt. Aan zee wat echt heerlijk is. Heerlijk dat je weinig Nederlands om je heen hoort. Als je daar niet van houdt moet je hier niet zijn! Min punt: Restaurant en de afhaal was zeer slecht. Eten was op zich wel goed maar om het te krijgen was een uitdaging.

9
Fantastisch
Door Familie de wit op 06-09-2023
Gereisd met partner

Mooie camping, erg net toiletgebouw.
Wij hadden een kampeerplaats aan zee en oke het is niet mega groot maar ruim voldoende voor camper met luifel.
Sommige plaatsen zijn groter.
We werden vriendelijk ontvangen en in het Engels geholpen zoals iedereen die hier werkt Engels praat.
Al met al zeer tevreden.

4
Ga er niet heen!!
Door Evy op 15-04-2023
Gereisd met oudere kinderen

Wij gingen er heen met onze kinderen van 11 en 13 jaar en onze hond. Wij hadden speciaal deze locatie gekozen omdat er vb. een binnen- en buitenzwembad was voor de kinderen, de camping ligt vlak aan de zee zodat onze hond zich ook kon uitleven.
Het startte allemaal veelbelovend, we werden keurig onthaald en ook ons huisje voldeed aan de verwachtingen. De 1ste ochtend hadden we echter geen elektriciteit. Toen we dit gingen melden, werd het probleem een beetje weggelachen en werd er ook geen enkele oplossing geboden. Wij zijn zelf gaan vragen of de douches voor de kampeerders konden gebruikt worden, want in het hoofdblok was er geen probleem. Er werd gezegd dat er een probleem was van buitenaf. In de namiddag hadden we terug elektriciteit, maar tegen de avond opnieuw niet meer. Toen we gingen klagen dat we dan ook geen chauffage hadden, geen warm water hadden en geen licht en mogelijkheid om te koken, werd het opnieuw weggelachen. We kreg

6
Nooit meer deze camping!!
Door Menno Jonker op 15-09-2022
Gereisd met jonge kinderen

Voor de 2e keer een vakantie geboekt bij Sandaya omdat de vorige keer Domaine le midi zo ontzettend goed was. We hadden dan ook hoge verwachtingen en met name de kwaliteit van de huizen.
Dit viel echter enorm tegen en wij zijn het volgende tegengekomen en staan ​​niet meer in verhouding tot de gevraagde prijs en kwaliteit.
Het huisje is oud en van slechte kwaliteit en was geen Sandaya huisje zoals we gewend zijn.
Het werd ook Nemo1 genoemd, terwijl het bij Sandaya-reservaat Chalet Guérande wordt genoemd.
De volgende zaken zijn niet goed en hebben dit gemeld bij de receptie:
de handgreep van de schuifdeur is kapot
er zit een gevaarlijk gat in het terras waar schroeven uitsteken
de badkamer chiffon lekt veel water onder de gootsteen is afgeplakt en afgedicht maar dat werkt natuurlijk niet
de schuifdeuren zijn oud en zitten los of zitten vast
verschillende rotte planken
afdichtingsmiddelen zijn beschimmeld of verdwenen in de badkamer en

Boek met garantie
  • ANVR
  • Calamiteitenfonds
  • SGR
Veilig betalen
  • iDeal Logo
  • BanContact
  • Mastercard
  • Visa