Boek altijd met zekerheid: SGR, ANVR en Calamiteitenfonds
Deze accommodatie heeft een score van 8.6
Ook leuk voor jou
Faciliteiten
Faciliteiten
Honden toegestaan
WiFi
Cafe
Bar
Restaurant
Winkel
Internet
Speeltuin
BBQ toegestaan
Wasserette
Parkeerplaats
Sport & Entertainment
Zwembad
Tennis
Sauna
Fitness
Contactgegevens
Adresgegevens | Fuilla, F-66820 |
Wat zeggen bezoekers over
Camping Le Rotja
We zijn benieuwd naar jouw ervaring!
Schrijf een review13 reviews
8 nachten verbleven op de camping. Camping is wat afgelegen maar in een hele mooie omgeving. Er zijn wandelingen die je vanaf de camping kunt maken en dat is echt leuk om te doen. Je hebt verder wel een auto nodig, de meeste activiteiten en de winkels zijn niet op loopafstand. Zwembad was niet groot maar prima. Van het restaurant hebben wij geen gebruik gemaakt. Sanitair vinden wij wat gedateerd; toiletpapier moet je buiten je hokje pakken, douches kun je niet afstellen en maken de boel erg nat.
Eigenaar is vriendelijk en zeer hulpvaardig; wij huurden eigenlijk een tent van vodatent maar dat was echt verschrikkelijk; de tent heeft geen afwerking maar houten planken met kieren en een tent erover. Bij ons liepen huisspinnen in grote getalen over de bedden naast andere beesten. Brr. Gevraagd om andere opties en deze ook gekregen. Echt fijn. Vodatent kan o.i met wat aanpassingen dit voorkomen.
Camping vooral leuk voor kinderen tot 12.
Wat een heerlijke camping! Mooie plaatsen, sommige plekken hebben een fantastisch uitzicht op de vallei (rond plek 4-8). Het zwembad is aan de kleine kant, maar dat was ook overzichtelijk. De eigenaren maakten een vriendelijke en behulpzame indruk.
Erg prettig allemaal, we voelden ons welkom. Eten op de camping was lekker, vooral de salades!
Voor pubers zijn er naast de pingpong geen speciale dingen om te doen, er is bijvoorbeeld geen honk maar ze vonden elkaar toch. Voor kleinere kinderen is er meer vertier. De camping is overzichtelijk en schoon. De toiletten en douches ook.
De omgeving is prachtig. Er valt veel te wandelen en fietsen, wielrennen & MTB. Er zijn prachtige weggetjes om met de auto te toeren, marktjes, dorpjes en activiteiten in de buurt. Genoeg leuke restaurantjes in de buurt. Weinig massatoerisme. Met een uurtje ben je bij Perpignan en het strand. Met 1,5 uur ben je in Spanje (Dalimuseum).
Wat een heerlijke camping in een prachtige omgeving met super leuke eigenaren.De camping is een echte old skool camping goed maar simpel en dat maakt het zo goed .Wij hebben 2 prachtige weken gehad.
Dit jaar wouden de kinderen weer na le rotja. En wij als ouders konden daar goed mee leven. Aangezien we nog genoeg dingen niet gezien hadden. Er is namelijk zoveel in de omgeving te doen, en dan is de omgeving ook nog eens schitterend.
En het weer is zo waanzinnig stabiel. Elke dag varieert de temperatuur tussen de 24 en 34 graden. Weinig tot geen regen. En daarnaast koelt het bijna elke nacht heerlijk af tot een graad of 16. Waardoor je prima slaapt.
Weer gastvrij ontvangen door Wim en Marzenka. We hadden niet gereserveerd maar er was nog keuze in staanplaatsen.
Elke ochtend brood van de bakker op de camping tegen een zeer reëel prijs.
Lopende buffetten blijven ook erg lekker en makkelijk. Allemaal tegen een reëel prijs ook al merk je dat de inflatie ook in Frankrijk er is.
Een camping om zeker nog weer heen te gaan. Hou je niet van massa toerisme en wil je echt tot rust komen. Dan is deze camping echt een aanrader.
Naar dat we wat dagen bij de dordogne hadden gestaan wouden we nog na de middelandse zee.
Echter bij angel sur mer was de massa toerisme ons als gezin teveel en waren we op zoek na een kleine camping.
Uiteindelijk terecht gekomen bij camping la rotja. Hier zijn we de overige ruim 2 weken gebleven.
Kinderen(3/6/9/11) wouden naar dag 2 niet meer van de camping en vermaakte zich uitstekend met anderen kinderen. Voor ons een goede indicator.
Even wat plus punten op een rij
- heerlijke lopende buffetten bij restaurant op de camping
- zwembad simpel maar doeltreffend om af te koelen
- prachtige vergezichten vanaf de camping op de Pyreneeën
- la rotja 7 min rijden vanaf de camping zalig zwemwater en kraakhelder.....forel zie je zwemmen.
- middelandse zee binnen een 1 uur te rijden
- zeer schoon sanitair
- genoeg uitstapjes in de buurt
- etc
Wim en zijn vrouw zijn super gastvrij.
Voor ons zeker een camping om terug te gaan.