Brione





Deze accommodatie heeft een score van 8.3
Voor deze boeking heb je de laagste prijsgarantie
Faciliteiten
Faciliteiten
Honden toegestaan
WiFi
Cafe
Bar
Winkel
Internet
Speeltuin
BBQ toegestaan
Wasserette
Parkeerplaats
Kamerfaciliteiten
Rolstoel toegang
TV
Wasmachine
Kluis
Sport & Entertainment
Zwembad
Contactgegevens
Telefoonnummer | |
E-mailadres | |
Adresgegevens | via Brione 32, I-38066 |
Website |
Wat zeggen bezoekers over
Brione
We zijn benieuwd naar jouw ervaring!
Schrijf een review40 reviews
Heerlijke camping , fijn huisje schoon, airco's op de kamers. Handdoeken inclusief.
Ligging is perfect. Rustig en toch alles in de buurt op loopafstand
Na een paar jaar weer een aantal dagen terug, oase van rust op de toch volle camping, nieuwe eigenaar, winkeltje veel beter!! Bar prima, aardige mensen en 10 min lopen naar het meer is ook prima te doen..zwembadwater werd wel wat minder schoon na een paar dagen maar evengoed heerlijk om even een duik te nemen als het zo warm is!
Mooie camping op een rustige locatie. Ruime plaatsen en Nederlands sprekende receptioniste. Mooi gebied voor uitstapjes, wandelend is ook het centrum van Garda del Riva bereikbaar.

Brione
Redelijk knusse en rustige camping op ca. 400m vanaf het Gardameer in het mooie Riva del Garda. Ook winkels en restaurants op loopafstand. Supermarkten in de buurt.
Prima camping in een rustige straat op 8 min loopafstand van het Gardameer, grote plekken, aardige mensen, schoon sanitair, het enige is dat er geen restaurantje op de camping zit maar op de hoek van de straat kun je heerlijk eten! Het barretje en winkeltje stellen niet zoveel voor.. Oja er is ook een heerlijk schoon zwembad, ik zou het geen 4 🌟 geven want ik heb wel eens mooiere campings gezien maar wel een aanrader als je wat rustiger wil kamperen maar toch op loopafstand wil zitten van zowel Riva als Torbole.
Het is een supermooie camping.In voorseizoen,april hier geweest.Dichtbij het centrum.Echt top.Maar wat ik wel erg vond is dat wij in deze tijd
van het jaar €46 per nacht moesten betalen voor 2 personen,camper,electra en 2 honden.Ik vind dit echt niet normaal,Faciliteiten waren niet eens beschikbaar en wel de hoofdprijs betalen.Je moet voor het zwembad betalen maar zwembad was niet eens open.Wij hebben bij andere campings aan het Gardameer in deze periode slechts €20 per nacht moeten betalen.
Ik vind dit echt te gek voor woorden.

Brione
Ook leuk voor jou
- € 293
p.p. vanaf*
Camping Garda Village
CampingGa naar accommodatie*Excl. SGR (€ 5,00 p.p.) en Calamiteitenfonds (€ 2,50 per boeking), evt. verplichte kosten ter plaatse staan in het overzicht.
- € 322
p.p. vanaf*
Baia Verde (Glamping)
CampingGa naar accommodatie*Excl. SGR (€ 5,00 p.p.) en Calamiteitenfonds (€ 2,50 per boeking), evt. verplichte kosten ter plaatse staan in het overzicht.
Fijn dat je hier bent!
We bewaren je voorkeuren. Zo vind je makkelijk jouw droomvakantie en krijg je alleen relevante advertenties te zien.