Over Landal Schuttersbos
De ligging
Het hotel en de faciliteiten
Eten en drinken
Goed om te weten
Reviews
De vakantie op het eiland was een mooie herinnering, vooral door de rust en de natuur. Je voelt je meteen ontwaken tussen de bomen, weg van de drukte. Het knusse huisje straalt een gezellige sfeer uit, en je hoort de vogels in de ochtend. De stilte en het uitzicht maken het echt bijzonder. Fietsen is een must, omdat je het eiland echt moet verkennen en genieten van de omgeving. Het is ideaal voor wie rust zoekt en comfortabel wil verblijven. ’s Avonds zit je lekker buiten en kijk je uit over de natuur die zich langzaam donker kleurt. Een vakantie vol ontspannen momenten, eenvoudig en puur. Zo’n plek brengt de zon in je hart en geeft je dat heerlijke vakantievevel weer.
Op de kaart
Ook leuk voor jou
Faciliteiten
Faciliteiten
Honden toegestaan
WiFi
Cafe
Bar
Restaurant
Winkel
Internet
Speeltuin
BBQ toegestaan
Wasserette
Parkeerplaats
Sport & Entertainment
Tennis
Sauna
Fitness
Binnenzwembad
Buitenzwembad
Contactgegevens
Adresgegevens | Duinweg Midsland 93, 8891 HR |
Wat zeggen bezoekers over
Landal Schuttersbos
We zijn benieuwd naar jouw ervaring!
Schrijf een review13 reviews
Genoten op een prachtig eiland, accommodatie was goed, huisje is prima.
Met zes personen lijkt ons niet fijn veel te krap.
Het ligt midden in de natuur, nergens geen overlast van, en heerlijk rustig, al ben je weinig thuis want op het eiland is zoveel te doen en een fiets is een must.
Schattig knus huisje maar..
Er is niks te doen voor pubers het eneige wat je hier kan doen is zitten en dat is het. Je moet wel langer dan 60 min lopen om überhaupt bij een winkel te komen. Het is afgelegen tussen bomen en een enge weg niet echt toepasselijke voor kleine kinderen want die willen lekker spelen en al. Je hebt een speeltuin waar maar 2 toestellen staan, 5M verder op is er weer 1 en dan weer met 2 toestellen niks aan.
De slaapkamers zijn krap en niet gemaakt voor 2 personen de kamer met het stapelbed stoot je overal tegen de muren aan zo knus is het. Het bedsté is ook heel erg klein en je hebt geen prive omdat je er gewoon naar binnen kunt kijken. Als je in de keuken staat kan je er amper langs. Daarbij zeg ik sluit het gewoon of doe het alleen open voor oude mensen.
Dit is de tweede keer dat ik zwaar teleurgesteld word bij Landal. Eerder had ik in west-terschelling een appartement last van een rioollucht waar niets aan gedaan werd. Daar kreeg ik een kortingsbon €70 voor. Maar dit huisje op Schuttersbosch is opnieuw een drama.
Veel te klein 4 tot 6 pers. Klopt absoluut niet...en totaal onpraktisch: lage kastjes, krappe badkamer, slechte inrichting. Keuken gebrekkig uitgerust, een waterkoker die niet vanzelf stopt en een koffiezetapparaat zonder anti-druppel, waardoor alles onderloopt. Daarnaast slecht onderhoud: kapotte gordijnen, deuren die klemmen en een vieze, verouderde uitstraling. Vlekken in de bank.
Ik dien maar geen officiële klacht in, want dan krijg je weer zo’n waardeloze bon waar je niks aan hebt. Maar na twee keer teleurstelling is het voor mij duidelijk: Landal heeft zijn klantvertrouwen verspeeld.
Conclusie: geen aanrader, en voor mij nooit meer Landal.
Wij hadden een 4-6 persoons cottage met z'n tweetjes. Kan me voorstellen dat voor 6 personen het te krap is.
Verder prima. Goede bedden, ruime woonkamer, ruime douche met genoeg opbergruimte. Leuk, knus park. Netjes aangelegd. Receptie inderdaad paar uur per dag aanwezig, maar verder niet nodig gehad.
Van tevoren al via de overigens zeer handige Landal app fietsen gehuurd. Alles is prima te doen met de fiets op dit prachtige eiland met fantastische en diverse natuur!
Het park en Terschelling zelf is ons zeer goed bevallen. Wij komen zeker terug!