3,9 miljoen reviews
Laagsteprijsgarantie
Boek met garantie
  • ANVR
  • Calamiteitenfonds
  • SGR
Yelloh! Village Le Castel Rose Top Banner Image
6.3
VoldoendeScore uit
  • 7.7
    Kindvriendelijk
  • 4.7
    Hygiëne
  • 7.7
    Ligging
  • 6
    Prijs/kwaliteit
  • 3.8
    Staat v/h sanitair

Over Yelloh! Village Le Castel Rose

Yelloh Village Le Castel Rose is een sfeervolle camping aan een riviertje. Hier kunnen de kinderen in het water spelen en dammen bouwen. Het zwembad is mooi en ruim genoeg voor alle gasten. In het restaurant is het eten van goede kwaliteit. Een leuk uitstapje is de avondmarkt in Anduze. Of ga naar de klimbossen in de buurt.

Reviews

De camping ligt in een prachtige omgeving met een schitterend uitzicht op de rivier, waar de kinderen lekker kunnen spelen in het water of zich vermaken bij het zwembad. Het is heerlijk dat je op zo'n rustige plek bent, omringd door natuur en rust. De sfeer wordt extra vrolijk door het vriendelijke personeel dat altijd klaarstaat. Het strandgevoel met zand dat overal ligt, zorgt voor een relaxte vakantiebubbel. De rust en het mooie uitzicht maken dat je je snel thuis voelt en genieten van de buitenlucht. Als je oplet, proef je de zon en de frisse natuur in alles. Zakelijk of niet, het is die typische vakantiekriebel die je bijblijft en waar je nog lang op terugkijkt.

Ook leuk voor jou

Faciliteiten

Faciliteiten
  • Airconditioning

  • BBQ toegestaan

  • Parkeerplaats

  • Internet

  • Wasserette

  • Honden toegestaan

  • Speeltuin

  • WiFi

  • Bar

  • Cafe

  • Spelletjeskamer

  • Restaurant

  • Restaurants met hoge stoelen

  • Winkel

Sport & Entertainment
  • Aquapark

  • Boogschieten

  • Basketbal

  • Biljart en/of snooker

  • Kanovaren

  • Kinderanimatie

  • Kinderzwembad

  • Entertainmentprogramma

  • Fitness

  • Verwarmd zwembad

  • Zwembad

  • Sauna

  • Tafeltennis

  • Tennis

Strand
  • Direct aan het strand

Overige informatie

De accommodatie
  • Aantal bungalows: 112

Betaling
  • Mastercard

  • Visa

In de buurt
  • Winkelmogelijkheden: 500m

Contactgegevens

Telefoonnummer
+33 (0)4 66 61 80 15
E-mailadres
[email protected]
Adresgegevens
610 Chemin de Recoulin , 30140
Website
Yelloh! Village Le Castel Rose
Social media
Instagram, Facebook

Wat zeggen bezoekers over

Yelloh! Village Le Castel Rose

6.3
VoldoendeScore uit 208 reviews

We zijn benieuwd naar jouw ervaring!

Schrijf een review

Beoordeling

  • 7.7
    Kindvriendelijk
  • 4.7
    Hygiëne
  • 7.7
    Ligging
  • 6
    Prijs/kwaliteit
  • 3.8
    Staat v/h sanitair

208 reviews

4
Mooie ligging, maar veel verbeterpunten
Door Roefs
Zoover Ontdekker
op 31-08-2026
Gereisd met jonge kinderen

De camping ligt in een prachtige omgeving en onze ruime plek had een mooi uitzicht op de rivier. De rivier zelf is geweldig voor kinderen om in te spelen en ook het zwembad zag er mooi uit. Let wel op: de vloer en randen van het zwembad zijn erg ruw. Hierdoor zijn voeten en badkleding beschadigd geraakt, dus waterschoenen zijn aan te raden.

Helaas waren zowel de supermarkt als het restaurant gedurende onze volledige vakantie van twee weken gesloten, wat vooraf niet duidelijk was. Het sanitair was erg vies, er hing regelmatig een onaangename geur en de schoonmaak liet duidelijk te wensen over. Ook reed men vaak veel te hard over de camping met auto's, fietsen en elektrische steps, wat voor onveilige situaties zorgde. De animatie was in het hoogseizoen voornamelijk gericht op Franse gasten.

5
Bah!!
Door Rem
Zoover Ontdekker
op 27-08-2026
Gereisd met jonge kinderen

We zaten als gezin in een mobil home. We klagen niet snel, maar wat was dat huisje vies toen we aankwamen! Dit hadden we aangegeven bij de receptie, maar we kregen alleen als reactie "we know". Dit lijkt ons niet normaal gezien het aantal sterren van de camping. In alle hoeken van de grond troep, koffie-automaat intern ranzig, bestek en borden vies, vlekken op gordijnen etc.

4
Helaas geen aanbeveling
Door De Wit
Zoover Ontdekker
op 19-08-2026
Gereisd met jonge kinderen

Helaas was het sanitair niet echt schoon en rook het ook erg onaangenaam.
Als je geluk had, was er warm water.
Het zwembad heeft ook zijn beste tijd gehad. We hadden erg warm weer en het water in het zwembad was niet helder meer.
Het is ook al enkele jaren geleden dat er gras stond op de 4 sterren plekken met uitzicht op de rivier. Heel veel zand dus. Overal. Ook in de tent.

3
Vies huisje en vies zwembad
Door Marielle op 18-08-2026
Gereisd met jonge kinderen

Wij kwamen op 12-10 aan bij La Castel Rose. Het huisje was ronduit vies: vieze vloeren, urine rond het toilet, een vieze douche, etensresten tussen het bestek en rommel bij het uitschuifbed. We moesten wachten op schoonmaak en zijn we zelf alvast begonnen.
Ook het zwembad gaf geen goed gevoel: groenig water, aanslag op bodem en wanden en een geur die aan algen deed denken. Volgens de camping was het water veilig. Via de officiële Franse gezondheidswebsite bleek later dat het betreffende bassin op 10 augustus, dus vóór onze aankomst, niet aan de eisen voldeed.
https://orobnat.sante.gouv.fr/orobnat/recherchePiscine.do?methode=rechercher&idRegion=76&idDepartement=030&idCommu
Op 16-8 zijn we daarom vier dagen eerder vertrokken. Als “geste” kregen we alleen de schoonmaakkosten en de niet-verbleven dagen terug. Voor de eerste dagen, waarin we deze ellende hadden en niet durfden te zwemmen met 40 C, betaalden we gewoon volledig.

Vies huisje en vies zwembad-19607b70-be70-45e4-8063-15d7d9133891Vies huisje en vies zwembad-e33b8db5-eea0-4ece-bcbc-39f5598c201aVies huisje en vies zwembad-7ce3e1c7-e6f0-40e2-8a13-4c8c2fa4ede3
8
Opvallend vriendelijke personeel !
Door Gert Huizenga
Zoover Ontdekker
op 17-08-2026
Gereisd met jonge kinderen

Opvallend vriendelijke personeel! Groot compliment daarvoor!

5
Camping oogt mooi, maar viel ons helaas tegen.
Door VD
Zoover Ontdekker
op 16-08-2026
Gereisd met jonge kinderen

Camping ligt mooi aan een rivier nabij het leuke plaatsje Anduze. We hadden een 4 bloemen plek (130m2) geboekt, het bleek een mooie schaduw plek. Nadeel was dat deze plek slechts 2/3 te gebruiken was i.v.m. hoogteverschillen. De rivier was helder, wel behoorlijk wat alg. Er is halverwege de camping een klein strandje, wat wel prettig is. Middelste sanitair gebouw is modern, achterste is wat ouder maar helaas op 3 dagen na alleen maar koud water gehad. Zwembad viel ons tegen: de bodem was erg ruw, het water was tegen het eind van de ochtend zo troebel dat je je tenen niet meer zag. Onze dochter heeft daar vermoedelijk ook een bacteriële infectie opgelopen door een open wondje en heeft de laatste 5 dagen niet meer mogen zwemmen na een doktersbezoek. Het zwembad is klein voor de capaciteit van de camping. Broodservice prima maar vanaf de camping sta je met de fiets binnen 5 min bij de Lidl. We zijn helaas 2 dagen eerder weer vertrokken.

Boek met garantie
  • ANVR
  • Calamiteitenfonds
  • SGR
Veilig betalen
  • iDeal Logo
  • BanContact
  • Mastercard
  • Visa