3,9 miljoen reviews
Laagste prijsgarantie
Boek met garantie
  • ANVR
  • Calamiteitenfonds
  • SGR

Landal Landgoed De Hellendoornse Berg

7.1GoedScore uit
286
  • 7.7
    Service
  • 9.2
    Ligging
  • 6.8
    Onderkomen
  • 5.8
    Hygiëne
  • 6.5
    Zwembad
  • 6.6
    Prijs/kwaliteit
  • 7.3
    Activiteiten
  • 8.2
    Kindvriendelijk
  • 7.5
    Eetgelegenheden

Over Landal Landgoed De Hellendoornse Berg

Geniet op Landal Landgoed de Hellendoornse Berg in Haarle van de mooie natuurlijke omgeving. De huisjes zijn dichtbij elkaar geplaatst, wat tot een knusse sfeer leidt. Voor de kinderen is er een binnenzwembad, speeltuin en animatieteam aanwezig. Op zoek naar een uitje met de familie? Bezoek Avonturenpark Hellendoorn dat 2 kilometer verderop ligt.

Reviews

Veel vakantiegangers zijn enthousiast over hun verblijf, waarbij de vernieuwde sanitaire voorzieningen en de netheid van de accommodaties specifiek worden geprezen. De prachtige, schone huisjes en de snelle reactie van de technische dienst bij problemen worden zeer gewaardeerd. De ligging direct aan het bos, ideaal voor hondenbezitters en nabij geweldige mountainbikeroutes, plus de aanwezigheid van een sauna in sommige woningen, maken het verblijf extra aangenaam. Daarnaast biedt het park tal van activiteiten voor kinderen, waardoor het een perfecte bestemming is voor gezinnen die op zoek zijn naar plezier en ontspanning, ongeacht het weer.

Ook leuk voor jou

Faciliteiten

Faciliteiten
  • Honden toegestaan

  • WiFi

  • Cafe

  • Bar

  • Restaurant

  • Winkel

  • Internet

  • Speeltuin

  • BBQ toegestaan

  • Wasserette

Kamerfaciliteiten
  • Rolstoel toegang

Sport & Entertainment
  • Binnenzwembad

Contactgegevens

Adresgegevens

Tunnelweg 7F, 7448 RV

Wat zeggen bezoekers over

Landal Landgoed De Hellendoornse Berg

7.1GoedScore uit 915 reviews

We zijn benieuwd naar jouw ervaring!

Schrijf een review

Beoordeling

  • 7.7
    Service
  • 9.2
    Ligging
  • 6.8
    Onderkomen
  • 5.8
    Hygiëne
  • 6.5
    Zwembad
  • 6.6
    Prijs/kwaliteit
  • 7.3
    Activiteiten
  • 8.2
    Kindvriendelijk
  • 7.5
    Eetgelegenheden

915 reviews

4
Oneerlijke handelspraktijken (Let op!)
Door Pia op 12-01-2025
Gereisd met oudere kinderen

Mijn boosheid is geluwd dus deze review kan nu wel geschreven worden.
Huis is vies, zeer gedateerd. In de slaapkamers oud tapijt; nog viezer. Badkamers muf en bij het douchen staat de gehele vloer 3cm blank, bah (van alle badkamers boven!). Tussen"muur" van twee huisjes is een scheidingswand; geen privacy.
LET OP!!! Paar dagen voor verblijf ontvang je bericht over borg. Tijdens het boeken wordt je hiervan schijnbaar op de hoogte gesteld met een pop-up. Echter de bijbehorende voorwaarden zie je pas die paar dagen van tevoren. 500 euro (!) borg moet je direct aftikken voor verblijf. Een check van het huisje bij vertrek wordt niet gedaan. Borg ontvang je 10 werkdagen na vertrek pas terug! (Dus niet zoals de medewerker zegt 'binnen een paar dagen, die tien dagen staat er voor de zekerheid'). Tussentijds geen enkele communicatie hierover. (Terwijl ze je sinds de boeking platspammen)
Zeker geen tweede keer.

10
Top vakantie gehad
Door Karin op 09-01-2025
Gereisd met partner

Met de jaarwisseling een 4 persoons luxe geboekt. Hiervan was al het sanitair al vernieuwd (Voor de zomer is van alle woningen het sanitair vernieuwd). Het sanitair zag er prachtig uit. Zowel het sanitair als de rest van de woning zag er schoon uit (was dat ook). Er was één technisch mankement en dat heeft de technische dienst snel verholpen. Er waren tijdens de jaarwisseling veel gasten met een hond en er werd bij de woningen, op een enkeling na, geen vuurwerk afgestoken. Hiervoor was de parkeerplaats ingericht. Voor de honden en hondeneigenaren een ideale bestemming, direct aan het bos en op loopafstand een hondenlosloopgebied. Voor ons; direct gelegen aan een prachtige mountainbikeroute en de woning voorzien van een sauna.. Heerlijk met dit weer. Kortom TOP week gehad. ps; Omdat er veel wordt geklaagd over de staat van het sanitair voeg ik wat foto's toe van het nieuwe sanitair.

10
Fantastisch. Voor herhaling vatbaar!
Door Anne op 08-01-2025
Gereisd met jonge kinderen

Wat een heerlijk park. Wij komen hier vaker en boeken altijd een 6-persoons comfort boerenhoeve kinderbungalow. De huisjes zijn prachtig, netjes en schoon. Op het park is heel veel te doen voor de kinderen. Ze kunnen lekker zwemmen, spelen in één van de vele speeltuinen op het park of meedoen aan één van de activiteiten bij Fun & Entertainment. Ook bij slecht weer is er meer dan genoeg te doen: zwemmen, de speelzolder of gezellig bowlen. Wij blijven komen!

Landal Landgoed De Hellendoornse Berg

9
Mooie locatie , fijne boerderij bungalow !
Door Rio op 26-09-2024
Gereisd met partner

Bungalow 45 sanitair was vervangen.
Extraatje was wasmachine.
Technische dienst was heel snel om kleine reparatie te verrichten.
Schoonmaak bungalow was perfect.

7
Gezellig familieweekend, accommodatie viel tegen.
Door Henk op 16-09-2024
Gereisd met partner

Na 5 jaar weer geboekt , 2 dezelfde huisjes als de vorige keer, voor een familieweekend.
Ons 8-persoons huisje, type boerenhoeve, zag er van buiten gezellig uit.
Echter binnen aangekomen zie je na een korte inspectie dat e.e.a. nogal gedateerd is.
Badkamer beneden heeft een ligbad met douche, en een glazen scherm moet voorkomen dat de vloer helemaal nat wordt : dat lukt dus niet. Voor ouderen is deze manier van douchen ongemakkelijk en zelfs potentieel gevaarlijk, vooral bij het uit bad stappen.
Bij de douche boven was een wand gewoon gedemonteerd en ergens op badkamer neergezet, de bodem van de douchebak was ruim beschadigd en zag er niet fris uit.
Wij hebben dit alles gemeld: ons huisje stond op de nominatie voor een renovatie; maar daar hadden we nu niets aan. Hadden dat graag tevoren willen weten.
Ook de toiletten waren onvoldoende schoongemaakt, en bovendien laagzit.
Op de ramen veel vingervlekken, heel zichtbaar bij zon.

5
Park Hellendoornseberg Landal. Smerig
Door Paulien op 30-08-2024
Gereisd met partner

Bij aankomst zag ik een mooi huisje, een Notaris bungalow, huisje 163, kostte 40euro extra.
Binnen zag ik dat de koelkast keukenkastjes niet waren schoongemaakt en stonk heel muffig. De messen waren kapot en roestig. Een koekenpan zat met schimmel, melding gemaakt. De trekkoordjes van rolgordijnen plakte erg. Het kleed was vies, ws omdat daar honden mogen komen. Deze zaken waren nog nooit schoongemaakt na aanschaf. stoffen Fauteuils zagen er smoezelig uit. We keken verder, de douchebak zeer gedateerd, nou is dat niet erg als het schoon is, zat vol schimmel in alle hoeken. Ik heb daar niet gedouched. Dan boven, een luidruchtig afzuigsysteen verschrikkelijk 😥 ook de wc stonk naar urine. Bedden waren goed en opgemaakt heel fijn. Op maandag doorgegeven dat ik het zelf heb schoongemaakt in de keuken. Ja nu konden ze er niets meer mee, ook geen tegemoetkoming in de kosten.
Dit kostte 700 euro, omgeving prachtig.

Landal Landgoed De Hellendoornse Berg

Fijn dat je hier bent!

Zoover.nl plaatst cookies zodat je beter kunt vinden wat je zoekt.

We bewaren je voorkeuren. Zo vind je makkelijk jouw droomvakantie en krijg je alleen relevante advertenties te zien.