3,9 miljoen reviews
Laagsteprijsgarantie
Boek met garantie
  • ANVR
  • Calamiteitenfonds
  • SGR
9.7
FenomenaalScore uit
  • Deze accommodatie heeft een score van 9.7

  • 9.9
    Hygiëne
  • 9.7
    Ligging
  • 9.7
    Prijs/kwaliteit
  • 9.9
    Staat v/h sanitair
  • 6.8
    Kindvriendelijk

Faciliteiten

Faciliteiten
  • Honden toegestaan

  • WiFi

  • Cafe

  • Bar

  • Restaurant

  • Winkel

  • Internet

  • Speeltuin

  • BBQ toegestaan

  • Wasserette

  • Parkeerplaats

Sport & Entertainment
  • Zwembad

  • Tennis

  • Sauna

  • Fitness

Contactgegevens

Adresgegevens
Nijmaten 2, 7855 PV

Wat zeggen bezoekers over

Erfgoed De Boemerang

9.7
FenomenaalScore uit 7 reviews

We zijn benieuwd naar jouw ervaring!

Schrijf een review

Beoordeling

  • 9.9
    Hygiëne
  • 9.7
    Ligging
  • 9.7
    Prijs/kwaliteit
  • 9.9
    Staat v/h sanitair
  • 6.8
    Kindvriendelijk

7 reviews

10
Genieten op deze prachtige camping in de natuur!
Door Linda op 26-08-2025
Gereisd met partner

Een heerlijke week gehad op deze prachtige, kleinschalige, adult only camping in de natuur. Zeer ruime plaatsen, mooi gelegen aan water of weiland. Genieten van de rust en ruimte, de mooie omgeving met de prachtige boerderijen en gezellige dorpen.
Op de camping ook alpaca's, leuke loopeenden en kippen. Boerderijproducten verkrijgbaar zoals eitjes, melk en ijsjes.
Bijzonder aardig gastgezin dat de camping goed verzorgd.
Een aanrader en wij gaan zeker nog een keer terug!

10
Genoten
Door Carin Hogenbirk op 09-08-2025
Gereisd met partner

Een heerlijk rustige ruimopgezette camping. Super schoon sanitair! Mooie omgeving voor fietsen en wandelen maar ook in de buurt van dorpen en diverse steden.

10
Genieten op de Boemerang
Door Praalder op 27-06-2025
Gereisd met partner

Geweldige camping, super schoon sanitair.
Zeker een aanrader.

10
Beste camping
Door Eleooor & Niels Veldhuijzen op 09-07-2024
Gereisd met partner

Dit is een geweldige camping. Niet alleen de praktische zaken zijn prima, zoals het sanitair en de indeling van de plaatsen; maar vooral de aandacht voor details, zoals de schoonmaakdoekjes bij de wastafels en de handdoeken in de wc's. Daardoor helpen de gasten mee de boel netjes te houden. En dan natuurlijk de ligging van de camping: waar je ook staat, je hebt prachtig vrij uitzicht. En ook nog de uiterst vriendelijke campingbaas. Kortom: een van de beste campings die wij kennen!

8
een sigaar uit eigen doos
Door geert smit op 12-06-2024
Gereisd met partner

Rob, de camping-eigenaar had er moeite mee om aardig te zijn of gewoon “goedendag” te zeggen. Dan: we hadden korting gekregen omdat we dmv het oranje boekje geboekt hadden MAAR ( en dat bleek pas toen we al aangemeld waren en zonder uitleg een brief over de regels meekregen) Daar stond in dat we “ Omdat we korting hadden gekregen we geen recht hadden op 6KW stroom per dag ,doch slecht 4 KW !!! Dat was dus een sigaar uit eigen doos. gewoon stiekem in een briefje zetten. Belachelijk! Dan was er zeer regelmatig een vervelende stank van een houtkachel. Verder: Perfect sanitair en erg schoon. Mooie ruime plaatsen.

10
Heerlijk verblijf
Door Rineke Rentmeester op 01-07-2023
Gereisd met partner

Wat een prachtige camping met grote plaatsen. De indeling van de camping is ook niet standaard, gewoon zelf gaan ervaren hoe mooi t hier is. Sanitair is keurig. Een timer van 6 minuten bij de douche en 1 minuut bij de vaat is ruim voldoende, waterstralen zijn goed. Wc's ook voldoende, nooit moeten wachten en camping was goed bezet.
Genoten van de wandelende witte eenden, de alpaca's, cavia's, schapen en de omgeving.
We hebben veel gefietst in de mooie omgeving. Voor de boodschappen is Aalden op 2 kilometer afstand. Als stadje vinden we Coevorden incl. stadswandeling een aanrader.
Binnen loopafstand vind je Nonas ijssalon en de pizzeria, die ook een pluim verdienen, dit zijn overigens niet de enige op culinair gebied, maar de anderen hebben wij geen gebruik van gemaakt. Op de camping zelf zijn ook verse eitjes, ijsjes, vergeten boodschappen en kranten te koop.