Over Summio Parc Aquadelta
Bij Summio Parc Aquadelta word je wakker met de warme zon op je huid en de salty zeelucht in je neus. Dit gezellige vakantiepark ligt in Bruinisse en brengt je alles wat je nodig hebt voor een perfect verblijf. Van fijne faciliteiten tot sportieve activiteiten, hier wil je nooit meer weg. Pak je koffers en voel de vakantiekriebel al komen!
De ligging
Summio Parc Aquadelta ligt in het mooie Bruinisse, een ideale plek voor wie wil genieten van rust en gezelligheid. Je bent snel bij het water, waar je ziltige zeelucht opsnuift en met slippers uitloopt naar de kust. De omgeving biedt veel mogelijkheden om te ontspanning en avontuur te combineren. Na een korte reis ben je er al, of je nu met de auto of de fiets komt. Het park is makkelijk bereikbaar, en in de buurt vind je tal van leuke activiteiten en mooie uitzichten. Of je nu houdt van wandelen, fietsen of genieten van de zon op het terras, je kiest het allemaal hier. Een vakantie die je niet snel vergeet, wacht op jou!
Het hotel en de faciliteiten
Wanneer je bij Summio Parc Aquadelta bent, voel je snel dat je hier echt even kunt relaxen. Het park beschikt over fijne faciliteiten zoals een conferentieruimte, theaterzaal en gratis Wi-Fi, zodat je altijd verbonden blijft. Je verblijft in accommodaties met centrale verwarming, een koelkast, magnetron en thee-/koffiezetapparaat, zodat je je meteen thuis voelt. Een bad en douche in de badkamer maken je ochtendritueel compleet. Buiten kun je genieten op het terras, of meedoen aan sportieve activiteiten zoals golfen, tennissen, midgetgolf en paardrijden. Je kunt zelfs fietsen of mountainbikes huren om de omgeving te verkennen. Wie zin heeft in watersport, kan snorkelen of tegen betaling zeilen. Voor de kleintjes is er een speelplaats, en voor ontspanning zijn er volop mogelijkheden binnen zoals fitness, tafeltennis, biljart, bowling en squash. Je merkt dat alles hier is om je vakantie onvergetelijk te maken!
Eten en drinken
In Summio Parc Aquadelta kun je genieten van lekkere, praktische eetgelegenheden. Er is een restaurant waar je terechtkan voor een ontspannen maaltijd. Of je nu kiest voor een snel ontbijt, een gezellige lunch of een diner na een dag vol activiteiten, je zit altijd goed. Het park biedt geen culinaire hoogstandjes, maar zeker verse broodjes en goede maaltijden die je eenvoudig en lekker kunt genieten. De sfeer is ongedwongen en gezellig, perfect om even bij te praten en je goed te laten informeren over de dag die achter je ligt. Zo wordt eten hier echt een plezier, zonder poespas maar vol lekkere smaken en goede prijzen. Ideaal voor wie simpel en smakelijk wil genieten!
Goed om te weten
Je vakantie bij Summio Parc Aquadelta begint al met een goede voorbereiding. De toeristenbelasting en eventuele klimaattoeslagen zijn nog niet inbegrepen en dien je ter plekke te voldoen. Sommige faciliteiten zijn tegen betaling en kunnen afhankelijk van het seizoen gesloten zijn wegens onderhoud of weersomstandigheden. Zo weet je precies waar je aan toe bent, en kun je zorgeloos je vakantie plannen. Met deze praktische tips ben je klaar om vol plezier te genieten en het meeste uit je verblijf te halen. Een fijne vakantie vol herinneringen ligt binnen handbereik!
Reviews
Een vriendelijke ontvangst zet meteen een prettige toon. In het huisje valt de leuke indeling op en de bedden liggen lekker. Het zwembad heeft een aangename temperatuur, dus je neemt er graag een duik. Met kinderen is er volop keuze: de speelhal is leuk, binnenspelen zorgt voor plezier en ook bowlen valt in de smaak. Zo wissel je makkelijk af tussen zwemmen, spelletjes en samen iets ondernemen. Voor een weekend biedt het park verschillende gezellige activiteiten. Je hoeft je hier niet te vervelen: er is steeds iets om samen te doen. Misschien wordt juist die afwisseling een fijne herinnering, van een duik in het warme zwembad tot een potje bowlen. Een weekend met speelplezier voor jong en oud.
Op de kaart
Ook leuk voor jou
Faciliteiten
Faciliteiten
BBQ toegestaan
Fietsverhuur
Internet
Honden toegestaan
Speeltuin
Bar
Cafe
Restaurant
Winkel
Sport & Entertainment
Fitness
Binnenzwembad
Buitenzwembad
Sauna
Tennis
Contactgegevens
Adresgegevens | Hageweg `t Centrum 269, 4311 NS |
Wat zeggen bezoekers over
Summio Parc Aquadelta
We zijn benieuwd naar jouw ervaring!
Schrijf een review74 reviews
Van buiten af een mooi park. Netjes onderhouden. Het huisje nr 39 waar wij zaten was absoluut sfeerloos. Onze bank, om te huilen. Boven nergens haakjes voor handdoeken, ohnee er waren er 2 in een 6 persoons huisje. Zo waren er nog wat in dit geval aanvullende mankementen. Alles bij de receptie aangegeven. Of we gratis een uurtje wilden bowlen. Nou nee, verder niets meer gehoord. Geen mailtje en bij het uitchecken ook niets. Erg jammer dit.
Doe het jezelf niet aan en vermijd dit park. Summio maakt totaal niet waar waar zij zeggen voor te staan. De accommodaties zijn gedateerd, niet onderhouden, en totaal onhygiënisch. We hebben van huis moeten wisselen gelet op gebrekkig onderhoud en stevige vervuiling van het gehele huis. Badkamer was gebrekkig en daardoor gevaarlijk, keuken was smerig en zat vol gebreken, bedden waren doorgezakt en alles was vies en lang niet goed schoongemaakt.
Ook de vervangende accommodatie was smoezelig, gedateerd en niet onderhouden. Wifi werkte niet en kom ook niet worden verholpen.
De service aan de receptie leek er geen zin in te hebben. Het ging op de automatische piloot.
Verder was het park wel voorzien van voldoende activiteiten maar wat men er niet bij vertelde was dat voor vrijwel alles flink moest worden bijbetaald. Als voorbeeld de gamehal waar kinderen voor 2 euro wel 40 seconden een game kunnen spelen.
Ik zit tot morgen 28 augustus in huisje 14
Bij aankomst bleek dat het een huis was waar huisdieren in hadden verbleven
Ik heb hele vakantie zware klachten en opgezette keel en pijn overal
Er was geen ander huis om mee te ruilen werd gezegd
Huisje was vies dat werd verholpen
Huis heeft een zeer karige inhoud van keuken
Er waren vele gebreken dat probeerden ze te herstellen
Feit blijft dat ik een helse vakantie beleefd heb en nog 1 dag te gaan🥺🥹
We kregen als pleister op de wonde een ijsjesvoucher🫣🫥
Ben ik nog vergeten de schimmel in de badkamer te vermelden😌
Hekje was kapot
Smerig, vies en onveilig. Parkpersoneel doet maar wat. En als ze wat doen, doen ze de verkeerde dingen. Lampje met kortsluiting. Vies bankstel. Zelf stofzuigen en € 96,- betalen voor een eindschoonmaak die je zelf hebt gedaan. Hoofdkantoor doet niets! Slechtste park waar ik nog ooit geweest ben.
Vreemd dat er op hun eigen site alleen maar positieve reviews staan. Dit is erg tekenend.
Receptie heel vriendelijk. Huisje mooi, leuk ingedeeld, bedden lagen lekker(20 persoonshuis). Schoonmaak, volgens mij was er niet schoon gemaakt. Toiletten en badkamer stinken, haar in putje. Vloeren, muren en plafon vies. Servies moet je zelf afwassen, dit is heel vies. Pak sap van vorige mensen stond gewoon nog achter gordijn.
Zwembad is lekker qua temperatuur, omkleden is een uitdaging als het drukker is. Speelhal leuk voor de kinderen, binnenspelen was ook leuk. Bowlen is ook leuk. Het is een leuk park voor een weekend maar de hygiëne is echt een dingetje. Openingstijden van faciliteiten in de vakantie kunnen wat worden aangepast. Alles gaat heel vroeg dicht (vooral zwembad).
8 nachten verbleven in comfort 2pers appartement (9 nachten geboekt). ELKE ochtend werden we gewekt vanaf 06.10 uur door geluidsoverlast door meerdere lossende vrachtwagens recht onder ons balkon/appartement. Voorraad magazijnen zaten onder ons appartement. Receptie deed niets met mijn klacht. Na 3x klacht melden via klachtformulier, kreeg ik ter compensatie dat we mochten minigolfen.