3,9 miljoen reviews
Laagste prijsgarantie
Boek met garantie
  • ANVR
  • Calamiteitenfonds
  • SGR

De Watertoren

5.3MatigScore uit
5
  • 5.3
    Staat v/h sanitair
  • 5.7
    Ligging
  • 5.4
    Hygiëne
  • 4.7
    Kindvriendelijk
  • 4.8
    Prijs/kwaliteit

Ook leuk voor jou

Faciliteiten

Faciliteiten
  • Airconditioning

  • BBQ toegestaan

  • Parkeerplaats

  • Internet

  • Wasserette

  • Honden toegestaan

  • Speeltuin

  • Bar

  • Cafe

Kamerfaciliteiten
  • TV

  • Wasmachine

  • Rolstoel toegang

Sport & Entertainment
  • Verwarmd zwembad

  • Jacuzzi

  • Zwembad

  • Buitenzwembad

Strand
  • Parasols

  • Ligstoelen

Contactgegevens

Adresgegevens
Kerkveldweg 1, 6374 LE

Wat zeggen bezoekers over

De Watertoren

5.3MatigScore uit 187 reviews

We zijn benieuwd naar jouw ervaring!

Schrijf een review

Beoordeling

  • 5.3
    Staat v/h sanitair
  • 5.7
    Ligging
  • 5.4
    Hygiëne
  • 4.7
    Kindvriendelijk
  • 4.8
    Prijs/kwaliteit

187 reviews

2
Nooit meer... zo ga je niet met mensen om.
Door A. Hamstra op 07-05-2025
Gereisd met jonge kinderen

Ineens moesten goede vrienden vertrekken. Er zouden klachten zijn geweest. We keken elkaar allemaal verbaasd aan. Wat een leuk, gezellig straatje was met stamgasten is nu... wie het weet mag het zeggen.
Het grootste gedeelte van het seizoen: restaurant dicht, want te weinig personeel;
zwembad niet af.
Voeg daar gedraai van de eigenaren aan toe en het feest is compleet. Zo werd een succes van eerdere jaren alsnog een fiasco om nooit meer te vergeten.

1
Zwembad niet af, één en al teken; wat een plaag
Door Andreas op 21-03-2025
Gereisd met partner

Zwembad niet af, één en al teken; wat een plaag. Sanitair ronduit goor. Leuke livemuziek was ineens verdwenen. Eten te duur en een eigenaresse die liegt als fijne mensen ineens niet meer op de camping mogen komen.

1
Een keer nooit weer, te duur en onvriendelijk
Door Diana en André op 09-03-2025
Gereisd met partner

In de meivakantie dachten ik en mijn partner even een uitje te maken in het mooie Limburg. Echter de camping waar wij terecht kwamen, stond echt niet in verhouding qua prijs/ kwaliteit. Zwembad was nog gesloten maar was ook helemaal niet af. Daarvan hebben wij ook veel overlast ondervonden en werd niet kenbaar gemaakt bij de boeking. Verder sanitair verouderd zeker bij de speeltuin erg veel gebreken. Er was 1 sanitairgebouw voor de gehele camping, erg weinig. Het terras of het restaurant waren meer gesloten dan open waardoor we voor een terrasje van de camping af moesten. Verder vond ik het contact aan de receptie erg kortaf en hier is uw plaats en doei. Wij vonden de camping erg prijzig voor de aanwezige faciliteiten en het personeel mag wel wat aardiger doen. Voor ons was dit een eenmalig bezoek. Jammer!

De Watertoren

1
Koude douche
Door Sjors en Sjimmie op 03-03-2025
Gereisd met partner

We dachten gezellig een camping 🏕️ in Limburg echter kwamen letterlijk van de. Koude douche thuis. Sanitair oud en letterlijk koud. Niks te doen op de camping. Gezelligheid ver te zoeken en dan ook nog dat ze eind september dicht gingen en wij er nog maar wat bij hingen. Eigenaren mogen wat vriendelijker zijn.

1
Niet nog een keer
Door P. R. op 27-02-2025
Gereisd met oudere kinderen

Nou wat een zooitje was het op de camping. Snap niet zo goed wat zij hieronder schrijven. Sanitair buiten oud, vies en allemaal gebreken. Voor onze kinderen 12+ niks te doen. Zwembad was een bouwval werd ons niet verteld en eigenaren nog niet over te spreken wat nors die mensen zeg. Heerlijk is anders!!! Het restaurant was meer gesloten dan open en pakte je hier bv friet dan moest je voor het hele gezin dubbel bestellen anders waren de porties zo klein dat je snel daarna honger zou hebben.

10
Henk en Anita
Door Henk en Anita op 24-02-2025
Gereisd met partner

Afgelopen jaar met HePi arrangement verbleven met onze kip caravan.
Het is echt familie bedrijf, dat zag je goed.
Dat vinden wij altijd het leukste.
We komen zeker weer.

De Watertoren

Fijn dat je hier bent!

Zoover.nl plaatst cookies zodat je beter kunt vinden wat je zoekt.

We bewaren je voorkeuren. Zo vind je makkelijk jouw droomvakantie en krijg je alleen relevante advertenties te zien.