Boek altijd met zekerheid: SGR, ANVR en Calamiteitenfonds
Deze accommodatie heeft een score van 9.3
Ook leuk voor jou
Faciliteiten
Faciliteiten
Honden toegestaan
WiFi
Cafe
Bar
Restaurant
Winkel
Internet
Speeltuin
BBQ toegestaan
Wasserette
Parkeerplaats
Sport & Entertainment
Zwembad
Tennis
Sauna
Fitness
Contactgegevens
Adresgegevens | Oude Balksterweg 2, 8567 HJ |
Wat zeggen bezoekers over
Recreatiepark De Bosrand
We zijn benieuwd naar jouw ervaring!
Schrijf een review9 reviews
Een weekje op deze camping geweest. Prachtige omgeving en keurige camping. Mooie grote plekken en sanitair is uitstekend! Iedereen heel erg vriendelijk en behulpzaam.
Mooie rustige camping zeer ruime plekken voor de caravan en auto.
Mooie omgeving .
Zeer netjes .
Geweldige camping!!
Alles is goed geregeld, het is er schoon en het zijn zeer vriendelijke mensen!
Goed onderhouden en zeer grote plekken, perfect sanitair.
Prachtige verzorgd park, schoon, veel privacy en vele fiets, wandel routes.
De beheerders zijn zeer vriendelijk
Mooie velden straalt rust uit, is ook perfect geweest voor onze hond.
Komen zeker een keer terug
Wij stonden met onze caravan op een plek met privé sanitair. Wat een mooie ruime plekken. Veel privacy., waar wij van houden. Wij komen zeker nog eens terug. Een prachtige omgeving ook.
Met een groep van 5 kampeerwagens een lang weekend (van 2- 4 mei) op camping de Bosrand verbleven. Het weer was wisselend, maar dat is de camping niet te verwijten. Wat wel (zeer) jammer was is dat we op het achterste veld waren geplaatst op ruim 250 meter van het toiletgebouw. En dat is voor iemand zoals ik met een zwakke blaas erg vervelend. gelukkig had ik een fiets, waarmee ik (alleen op de camping dus om naar het toiletgebouw te gaan en weer terug in 3 dagen meer dan 10 km. heb gefietst.
Verder waren de tarieven voor het verblijf onduidelijk, afrekenen een chaos en nog onoverzichtelijker, binnen de groep waren verschillen die hoe dan ook niet te verklaren waren.