3,9 miljoen reviews
Laagsteprijsgarantie
Boek met garantie
  • ANVR
  • Calamiteitenfonds
  • SGR
4.9
OnvoldoendeScore uit

Camping Vakantiepark Bergumermeer

  • 4.2
    Prijs/kwaliteit
  • 4.8
    Kindvriendelijk
  • 4.8
    Hygiëne
  • 6.4
    Ligging
  • 5
    Staat v/h sanitair

Over Camping Vakantiepark Bergumermeer

Stel je voor: je loopt zo met je kop thee het glinsterende water op van Camping Vakantiepark Bergumermeer. Hier wacht je een vakantie vol zon, plezier en ontspannen dagen aan het water. Of je nu wilt varen, zwemmen of gewoon lekker uitrusten in de frisse Friese buitenlucht, dit is de plek waar je die echte vakantiekriebel krijgt. Plaats je koffers maar klaar!

De ligging

Camping Vakantiepark Bergumermeer ligt in Suameer, Friesland, omgeven door meren, sloten en vaarten. Ideaal voor waterliefhebbers, want in de directe omgeving vind je talloze mogelijkheden om te zwemmen, varen en vissen. Op ongeveer een half uur rijden ligt Leeuwarden, perfect voor een dagje cultuur en gezelligheid. Het landschap hier is verrassend afwisselend, met bossen, natuurgebieden en pittoreske dorpjes. Dit maakt het de ideale plek voor een actieve en relaxte vakantie. Of het nu een fietstocht langs de Friese wateren is of een uitstapje naar de Waddeneilanden, je vindt het hier allemaal binnen handbereik. Een plek waar je echt tot rust komt en volop kunt genieten van al het moois dat Friesland te bieden heeft.

Het hotel en de faciliteiten

Bij Camping Vakantiepark Bergumermeer voel je je snel thuis. Je verblijft in comfortabele lodges, chalets of volledig ingerichte tenten, afgestemd op jouw wensen. Het park biedt een prachtige jachthaven met aanlegplaatsen, waar je je eigen boot kunt aanleggen of een motorboot, zeilboot of sloep kunt huren. Voor de kinderen is er het zwem- en speelparadijs Jonas en de Walvis, compleet met glijbanen, klimtoestellen en luchtkussens. De kleine gasten kunnen zich hier prima vermaken terwijl jij geniet van een kop koffie in de gezellige snackbar of op het terras van restaurant Klein Zwitserland. Tieners kunnen chillen in het jeugdhonk met Playstation en gratis wifi, of meedoen aan sport- en interactieactiviteiten. Fietsen huren doe je gewoon op de camping en daarmee verken je de afwisselende omgeving, van bossen tot dorpen. Het park straalt een warme, gezellige sfeer uit waar je je meteen welkom voelt en volop kan genieten.

Eten en drinken

Voor je maaltijden hoef je de camping niet af; je kunt genieten van verse broodjes bij de snackbar of aanschuiven in restaurant Klein Zwitserland. Het restaurant heeft een leuk buitenterras waar je de boten voorbij ziet varen terwijl je geniet van lekkere hapjes en snacks. Tijdens het hoogseizoen is er ook een pizzacorner, ideaal voor een snel en smakelijk hapje. Als je liever zelf kookt, vind je in de omgeving diverse supermarkten en gezellige dorpsterrassen voor een leuke maaltijd buiten de deur. Alles is er op gericht om je dag smakelijk en zorgeloos te maken, zodat je volop kunt genieten van je vakantie aan het water.

Goed om te weten

Wil je goed voorbereid op vakantie? Let op dat de toeristenbelasting en eventuele klimaattoeslagen nog niet zijn inbegrepen en ter plekke voldaan moeten worden. Sommige faciliteiten kunnen tegen betaling zijn of niet het hele jaar door open, afhankelijk van het seizoen, het weer of onderhoud. Voor de rust en plezier in je vakantie is dat geen probleem, want alles is goed geregeld. Je krijgt hier een complete ervaring zonder verrassingen, zodat je heerlijk kunt genieten en ontspannen vanaf je eerste dag.

Reviews

Vakantiegangers genieten vaak van de ligging van Kampeerders, vlakbij het water dat zorgt voor een ontspannen sfeer. De ruime plaatsen maken het makkelijk om je thuis te voelen en te genieten van het buitenleven. Tijdens de dag ontstaat er een gezellige vibe door spontane muziek en de sterke onderlinge sfeer. Soms wordt er zelfs voor verrassende entertainment gezorgd op het veld, wat zorgen voor vrolijke herinneringen aan een zonnige dag. Over het algemeen is het hier genieten van de natuurlijke omgeving en de linie van de camping, waar het plezier van de gasten zelf de toon zet. Het lijkt alsof de camping zelf meer ruimte biedt voor relaxen en gezelligheid dan dat ze het actief proberen te sturen. De rust, de zon en de geluiden van het water zorgen voor een mooie herinnering aan een ontspannen vakantie.

Faciliteiten

Faciliteiten
  • Honden toegestaan

  • WiFi

  • Cafe

  • Bar

  • Restaurant

  • Winkel

  • Internet

  • Speeltuin

  • BBQ toegestaan

  • Wasserette

  • Parkeerplaats

Sport & Entertainment
  • Tennis

  • Sauna

  • Fitness

  • Binnenzwembad

  • Buitenzwembad

Contactgegevens

Adresgegevens
Solcamastraat 30, 9262 ND

Wat zeggen bezoekers over

Camping Vakantiepark Bergumermeer

4.9
OnvoldoendeScore uit 31 reviews

We zijn benieuwd naar jouw ervaring!

Schrijf een review

Beoordeling

  • 4.2
    Prijs/kwaliteit
  • 4.8
    Kindvriendelijk
  • 4.8
    Hygiëne
  • 6.4
    Ligging
  • 5
    Staat v/h sanitair

31 reviews

1
Gezelligheid beëindigd door campingbaas
Door Sjoerd op 10-08-2025
Gereisd met vrienden

Kampeerders zorgden voor een leuke sfeer, en er was zelfs spontaan entertainment met muziek op het veld. Helaas werd dit plezier abrupt beëindigd door de campingbaas, die duidelijk niet meedeelde in de gezelligheid. Jammer dat de sfeer vooral door de gasten zelf gemaakt moet worden, terwijl de camping zelf eerder lijkt tegen te werken dan mee te denken.

6
Animatie zeer teleurstellend
Door Greta op 20-07-2025
Gereisd met jonge kinderen

Zowat geen animatie voor de kinderen. Zeer teleurstellend. Bingo stelde weinig voor.

3
Onvriendelijke eigenaar
Door M. op 17-07-2025
Gereisd met jonge kinderen

Positief: de ligging van het park; aan het water. Redelijk ruime plaatsen.
Negatief: een hork van een eigenaar die geen enkele moeite ermee heeft om jonge kinderen compleet verrot te schelden. Als je er iets van zegt wast hij jouw eigen oren.
Tip voor de eigenaar.. luister eerst voordat je oordeelt.
Met het sanitair is het bedroevend gesteld. Vies, smerig, muntjes systeem. Bah!
Tokkie gehalte lag hoger dan gemiddeld. Als je houdt van gezelschappen die tot diep in de nacht beschonken feesten, dan is dit ‘the place to be’.

Camping Vakantiepark Bergumermeer

5
Slecht
Door A.J Schinkel op 17-09-2024
Gereisd met vrienden

Onze vrienden waren het weekend overgekomen,
met hun eigen beddengoed, wij hebben dit gemeld
bij de recceptie daar vroeg men aan ons of er
linnengoed benodigd was en daar zeiden wij nee op.
Wij hebben een paar dagen later bij de receptie gevraagd
wat de overnachting kosten waren, wij dachten dat het
alleen de toeristenbelasting zou zijn maar dat was dus
verkeerd gedacht, ondanks het feit dat onze vrienden
een volle kofferbak aan beddengoed zelf meehadden
moesten wij alsnog een linnenpakket betalen.
Puur oplichterij.
Schoonmaakkosten verplicht betalen!! Wordt slecht gedaan.
Onze vrienden zijn in Juni voor een weekend geweest
wat scherst hun verbazing in het zelfde bungalow stonden
de handen nog op de ramen hoezo schoonmaken?
waar je dus wel € 77,00 voor betaald.

8
Goed bevallen
Door Marco op 23-08-2024
Gereisd met oudere kinderen

We hebben hier afgelopen zomer een huisje gehuurd en dit is erg goed bevallen. Zwembad is wat klein maar door het mooie weer hebben we daar weinig gebruik van gemaakt omdat we aan het strandje gelegen hebben. Bootje gehuurd en heerlijk over het water de omgeving gezien. Leuk vakantiepark!

8
Leuke camping
Door Arie op 21-08-2024
Gereisd met partner

Zeker een leuke camping, niet te groot, gevarieerd aanbod van accomodaties, lekker aan het water, heerlijk gekampeerd.
Toiletten gewoon schoon, verse broodjes in de ochtend, krantje erbij, en genieten van alles en iedereen om je heen.
Verwacht van het zwembad geen subtropisch zwemparadijs maar om even een paar korte baantjes te zwemmen in de ochtend zeker lekker.
Het meer en het strandje zeker leuk alleen de vaste bewoners kunnen de borden niet lezen dat hier de honden verboden zijn.
Hierdoor zitten de kinderen tussen de honden en hun uitwerpselen te spelen, ik neem aan dat dit niet de bedoeling kan wezen helaas.
Lekker even in het meertje suppen of op je luchtbedje dobberen is goed te doen over het algemeen word er goed rekening gehouden met elkaar ook de jongelui met de rubberboten die langst de kant rustig varen.
Kortom leuke camping.
Volgend jaar maar weer.

Camping Vakantiepark Bergumermeer